Jump to content

Martin Mägi

Kasutajad
  • Sisu loend

    303
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Martin Mägi postitused

  1. ID-kaardiga autoriseerimine

    Pool tööd on juba tehtud, välja saad siit juba logida ID kaardiga. Proovi kui ei usu.
  2. ID-kaardiga autoriseerimine

    Uue kasutaja tegemisel lihtsalt ID kaart mängu ja registreeri mis kasutajanimega tahad. Pärisnimi ja muu ID-atribuutika jääb Rebase baasi. Ja nii ei saa enam mitut kontot omada. Ja varikontod saab kasvõi käsitsi välja rookida või autentimisele saata.
  3. Rohkem sporti, suurem kaalunr.

    Ärge aeroobset ära jätke, tehke seda lihtsalt õigel põhjusel, kasu südamele ja veresoonkonnale.
  4. YouTube videod

    Ma ei oska meeste iluuisutamist kuidagi hinnata aga no pagana sarnane on. Edit: mitte sarnane vaid sama ebaloomulik.
  5. Rohkem sporti, suurem kaalunr.

    Paar kuud stabiilselt +2, see enam kõikumiseks ei kvalifitseeru minu arvates. Kas peegel ei anna mingit infot? Loodetavasti märkab mõni tarkur Su postitust ja vastab.
  6. Rohkem sporti, suurem kaalunr.

    Kas on üldse kaalutõus või on kõikumine? Kaua ta Sul üleval on olnud? Süsivesikud, sool, pingutused jne võivad vabalt vett kinni hoida. Kui paar päeva ei treeni ja süskareid ei tarbi, vaata mis siis juhtub.
  7. Pärast trenni külm?

    Mul on tunni aja pärast kõik korras juba, kuid pärast väga rasket trenni otsekohe, isegi trenni lõpus on mõnikord külm. Mu jaoks tähendab see seda, et patakad on täiesti tühjaks saanud. Lähen sauna ja pärast sööma.
  8. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Aga proteiine ei tohi kunagi valkudega segada, muidu lõpetad nagu see mees, proteiin jookseb lihasest välja:
  9. YouTube videod

    Veider aga mind häirivad rohkem nende käte otsas olevad kondised õlanukid kui need käed ise. Huvitav kas see jama läheb kätest välja ka kuidagi? Mis neist siis saab?
  10. Süsivesikutevaene toitumiskava kaalu kaotuseks

    Jah, BAV ongi see, mis Sa kulutad mitte midagi tehes pmst. BAVi juurde pead Sa arvutama oma tööle lonkimise, töö ja trenni tegemise, nõude pesemise, suguelu jmsjne energiakulud, et saada oma TDEE, ehk päevane kogu energia kulu. Sellest jääd miinusesse siis, et kaalus alla võtta.
  11. Süsivesikutevaene toitumiskava kaalu kaotuseks

    Oot mis asja, BAV 2083, Sa sööd 1600? Sa ajad midagi sassi, terminites või numbrites. BAV on minu arust see, kui Sa pikutad diivanil päev läbi ja ei tõuse püsti isegi mitte söömiseks vms. Sul on vaja võtta TDEE, mis on kõvasti suurem kui BAV ja sealt oma kalor maha lahutada. Proovi selle kalkuga: http://iifym.com/iifym-calculator/
  12. Bulk And Cut (vms)

    Enamus aega riided selga ei istu - liiga väikesed või liiga suured. Kui just kõik aeg dressidega ei käi. Või kui pole eraldi bulk\cut ülikondasid. Bulkida on eriti mõnus. Cutting imeb, imeb Lada käima summuti kaudu, pakasega.
  13. Hea valgu rikas muna puder

    Ma olengi neid praemune viimasel ajal nii palju söönud, et käib ringi juba suus ja alla läheb siis kui peale jood midagi. Viimane aeg midagi paremat nendest tegema õppida.
  14. Treeningava nõuandeid?

    Head jalad on kõva valuuta, ära lase neil ära vajuda.
  15. Treeningava nõuandeid?

    Tõsine vastus ka. Kasvõi see kava. http://www.fitness.ee/treeningkavad/1/1/50
  16. Treeningava nõuandeid?

    Aga randmepainutust on kaks harjutust selle eest. edit: Ära vali seda, vilets kava. Kaks harjutust randmele on ju puudu.
  17. YouTube videod

    10 kordust vett sellele tibile
  18. Sääremari

    Minul lahendas magneesium selle ära. Ja kui ei ole kaua aega võtnud magneesiumi, on see teema tagasi.
  19. Minu lugu...( -95 kg!)

    Kõva mees, midagi pole öelda. Nii kaalukate meeste juures ma olen alati mõelnud, et iga tooli pealt püsti tõusta on nagu 100kg kükk.
  20. Jõutreening (tulemused ja areng)

    http://iifym.com/iifym-calculator/ - parim kalku mis ma näinud olen siia maani.
  21. jõusaaal 3x nädalas

    +1, ei saa muud kui nõus olla. Vaata kasvõi Kristiina Koroljaki treeninguid - samasugune kilu idee poolest kuid on trenni teinud nagu elukas, lapsest saadik. Väga seksikad jalad. Ja ta on maailmaklassi sportlane. http://bit.ly/18YyOHr
  22. Jõutreening (tulemused ja areng)

    Ma olen pagana vigastuste musternäide. Ma väänasin 20ndates oma jala välja - praegu takistab sügavkükki. Kukkusin mootorrattaga - puusavigastus. Siis sõitis mulle üks rekka tagant sisse - selg, kael ja põlved. Kaklesin ja murdsin randme ära. Täna tegin peale kahenädalast pausi jõutõmmet 40 kiloga, sest põlv valutab. Pean ilmselt sumolt ümber õppima tavalisele jõutõmbele, vähemalt seniks, kuni põlv valutab. Kükis ka põlve pärast ei julgenud rohkem kui 60 kilo panna. "Hetkel üle 130 kg maast lahti tõsta ei saa." Mine trenni, hakka tühjast kangist pihta, 10 kilo tõusudega. Soojenda korralikult, mobiilsusrutiinid enne ja venitused pärast trenni. Ja siis avastad nagu minagi, et oo, polegi nii lombakas kuid alguses arvasid. Ainult väldi minu viga, et lähed liiga ahneks ja arvad, et vigastus on unustatud. Vigastused ei parane kunagi, nad istuvad ja ootavad, millal välja karata kui väiksemagi vea teed. Kõige suurem viga on passiivseks jäämine.
  23. Ragisevad liigesed

    Teemaväline aga mis arvate, kas 10000 IU'd D3 kapsleid laseb toll Eestisse sisse?
  24. Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

    Kõva sooritus, isand Konsap. Teise mehe kükikannatusi on alati hea vaadata Seda võiks õppevideona võtta, kuidas keha käitub jõu lõppedes. Loodetavasti ei hakka Su alaselg liiga palju mossitama selle peale.
  25. Palun abi.

    Mul on sama vana tütar. Ma olen kolm aastat teda edutult üritanud saali saada, kuid millestki jääb mu kutsumistes puudu. Mistõttu on tore lugeda, et Sa tahad midagi muuta oma harjumustes. Miks jooksmisest midagi välja ei tulnud? Ma soovitan jõusaali minnes esimesel korral personaaltreeneri tund osta. Saad esmasest "imelikkusest" üle. Ja treener ei pea olema just mingi isane lihasmägi, minu klubis on paar naistreenerit ja nad on pigem sellised sitked ja peenikesed. Nendega võib olla lihtsalt kergem suhelda Sul. Sa teed suure heateo endale, kui treenima hakkad.
×