Jump to content

htilga

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 896
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    7

Postitused posted by htilga


  1. Kas mitte võime saavutada kõrget palavikku ei näita head immuunsust?

    Näiteks kui ma ise vahel aasta-paari tagant mõne korralikuma haiguse küüsi langen, siis põen seda päev-kaks ~39-se palaviku käes ja saan kohe ka terveks. Samas näen kuidas mõni istub kuu-paar sellise põletikulise ~37,3 peal ja mitte ei taha paraneda.

    Nii, et need viimased 15 aastat näitavad ristivastupidist B)


  2. Biitsale oleks asjalik alla teha kitsalt lõuatõmbeid, kui ma nüüd ei eksi.

    Asjalik oleks ühele lihasgrupile teha järjest ~16 seeriat jagatuna ~4 erinevate harjutuste peale ära (et üht harjutust ~4 seeriat). Ühele lihasgrupile anna puhkust ~48h.

    Peaks nii olema?


  3. Üks toode ühel teatud perioodil ikka(treeningjärgselt manustan muidu) ja koguseliselt nagu pakil/purgil kirjas. Lihtsalt kunagi sai whey3-ga alustatud ja siis tarbisin seda umbes 2 nädalt enne kui välja vahetasin. Sai siis vahepeal kuid nende teiste toodete peal oldud ja kõik sujus. Hiljuti aga mõtlesin mis see pakk ikka seisab, ehk pole seda pulli enam kuid siiski oli.


  4. Pidevalt nii või ühest korrast järeldad? Whey3 peaks kirjade järgi pigem kõhusõbralikum olema kui Hera80(laktoosi vahe)
    Whey3-ga koguaeg. HTR, ForMassi, Ultra Life Proteiniga pole kordagi nii olnud.

  5. Selline asi, et Whey3 (low-lac) paneb pärast tarbimist ~1h jooksul mõneks tunniks kõhu natuke mulksuma/möllama - et millest see tingitud võib olla :) ? (kas võib olla, et liiga kõrgest valgu osakaalust?) Samas HTR, ForMass ja Ultra Life Protein on täiesti positiivselt toiminud ning pole selline kõrvalnähtus ilmnenud. Praegu mõtlengi, et kas julgen võtta prooviks Hera80, et seal valgusisaldus umbes sama kõrge kui peaks sellest see tingitud olema.


  6. Sooviks teadjamatelt nõu saada toidulisandite/toitumise osas. Eesmärgiks on lihasmassi kasvatamine.

    Trennis käin 5 korda nädalas (valem selline, et 2 päeva trenni, 1 päev paus). Umbes kolmel päeval (vastavalt võimalusele) käin kõigepealt bodypumpis ja hiljem koorman veel jõusaalis ~1,5 tunni vältel enamjaolt samad lihasgrupid veel suure/maksimaalse raskusega täiesti läbi. Bodypumpita päeval olen jõusaalis ~2 tundi.

    Trennis käin hommikuti, umbes tund enne trenni söön putru, muna ja joon rohelist teed. Peale trenni tarbin Dorian Yates'i Formass taastusjooki. Plaanis on varsti ka kreatiini kasutama hakata.

    Niisiis soovitusi - mida muuta/lisada/ära jätta. :)


  7. Kui ma seda vaheauhinda kätte tahan saada, siis mis tõestusmaterjaliks tuleb kaasa võtta? Et millega ma kinnitan, et ikkagi olen vastava video youtube keskkonda laadinud ning viidatud e-mailile lingi saatnud?

    Selline küsimus ka, et selle video lõpus on kirjas, et "Iga kuu lõpus saab enim kätekõverdusi teinud mees ja naine auhinnaks 50€ väärtuses toidulisandeid FitShopist", kuid siin on kirjas, et esimese peaauhinna saab 31. juuni. Et kumb siis tegelikult kehtib?

×