Jump to content

Bolt

Kasutajad
  • Sisu loend

    14
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Bolt

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 09.07.1990
  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ole hea, võta need särgid täna kaasa tundi, siis proovin.
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Palju hind ning mis suurus? , täitsa meeldivad
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kui särgist pilti on siis vaataks üle ja võibolla olen isegi huvitatud. Gert.
  4. Kickbox Tartus

    klan.ee
  5. MMA Püstivõitluse kursus Tartus

    Endal oleks soov maasvõitlusse. Kas on kohti ?
  6. Pullid pildid netist

    https://www.youtube.com/watch?v=m6Q8tePBS0I...player_embedded Korralik
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Katsun ka käia trennis nii palju kui saan. Ja jätkan treeninguid suvel Planet Spordis. Gert
  8. PALJU ÕNNE ARGO ADER!

    soojad õnnesoovid !
  9. Poksikott (pokistreening kodus)

    Mul on kodus 40kg boksikott ja täitsa rahul sellgea. Muidugi palja käega ei ole mõtet seda peksta, kuna käsi saab haiget(vähemalt mul). Ja muidugi kinnastega on kõigeparem, saad kõvemaid lööke teha (ei pea kartma, et käel nahk marraskile läheb). Aga jah, löögitehnika peab olema hea raskema koti puhul ja alguses võib isegi teha nõrgemaid lööke tehnika peale ning hiljem tugevust juurde lisada, kui tehnika on paremaks läinud.
  10. Surumiskava Kaidolt

    Tervist , Kaido . Äkki saate mulle ka selle 80% surumiskava saata meilile ? gertnurk@hotmail.com Suured tänud sulle.
  11. Fitness TV "Kullafond"

    Väga hea video. Ja tõesti, hea koostöö treeneri ja sportlase vahel. Lahe vaadata, kuidas Eesti sportlastel hästi läinud või mis tulemusi kunagi saavutatud.
  12. Olev Annus 60. Palju Õnne!

    Palju õnne ja jaksu !
  13. Noorte ja Juuniorite absoluutne võitja: Jevgeni Kuzmin Body Fitnessi Absoluutne võitja: Esta Pilt Bikini Modeli võitja: Nataly Pant Meeste klassikalise kulturismi absoluutne võitja: Imre Vähi Meeste kulturismi absoluudi TOP 6: Imre Vähi Janar Rückenberg Marek Morozov Andrei Abrossimov Nikolai Kornõšev Marti Tartu
×