Jump to content

tykonu

Kasutajad
  • Sisu loend

    131
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by tykonu


  1. Tegin umbes nädal aega tagasi kõva trenni. Peale kükki, kui hakkasin jõutõmmet tegema, tundsin parema jala siseküljel, üleval pool valu, nii et jätsin asja katki. Sellel päeval oli kõndimisega raskusi. Järgmine päev oli kõik nagu korras. Mõne päeva pärast läksin uuesti trenni, ja kohe kui kükkima hakkasi, lõi see valu uuesti välja. Raskus polnud eriti suur, 40 kg, olen algaja ja kaalun ise 70 kg. Kas võib olla, et on tegu rebendiga? Mis edasi peaks tegema?


  2. Avastasin just väga lihtsa viisi jahutamaks ennast palaval päeval maitsva jäätisega. Vaja läheb:

    1 pirn

    1 banaan

    Blender

    Veidi piima (oleneb kui võimas su blender on)

    Valikuline: suhkruasendaja/mesi

    Lõika pirnil otsad maha, poolita, viiluta ~3-4mm ribadeks ning tükelda need kuubikuteks. Laota laiali taldriku peale ja pane sügavkülma.

    Koori banaan, viiluta umbes sama paksud kettad, laota laiali taldriku peale ja sügavkülma.

    Mingi 1 või 2 tunni pärast, kui puuviljad on päris kõvad aga mitte täiesti jääs, võta välja. Pane lihtsalt blenderisse ja kui vaja, lisa piima ja suhkruasendajat või mett. Väga maitsev :D


  3. Lugesin ühe raamatu kokkuvõtet. Sealt leidsin päris hea soovituse: nimelt riputa külmkapi peale tabel, kuhu oled kirjutanud midagi sellist:

    Kui näljane ma olen?

    Totaalselt nälgimas

    Väga näljane

    Näljane

    Kergelt näljane

    Neutraalne

    Kerge täiskõhutunne

    Kõht on täis

    Kõht on väga täis

    Kõht on oksendamiseni täis

    ehk siis midagi sellist oli, ma usun et see võib aidata.


  4. Ei tasu unustada, et pulsivahemike valimine sõltub sellest, kas treenida:

    1. rasvapõletuse eesmärgiga

    2. võhma lisamise eesmärgiga

    3. kiiruse parandamise eesmärgiga

    Need vajavad kõik erinevat lähenemist.

    Milline oleks rasvapõletuseks sobiv pulsisagedus?

×