Jump to content

splint

Kasutajad
  • Sisu loend

    40
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik splint postitused

  1. käed "surevad" öösel

    mul nagu astorsil:tõused öösel üles ja kätt nigu polekski-oci kohe taga, päevaks aga no problems. Külili või mitte ei mängi minu puhul rolli aga üldiselt on "reegel" et magades käed üle pea- on nad "surnd". Krampidega tegu pole.
  2. sunnitud kordused

    Kas keegi seletaks mis on "sunnitud kordus", ehk härra Ott isiklikult ? ( Küsimus tekkis artiklitest "järeleaitamise alt")
  3. sunnitud kordused

    hea et sinagi vaevusid vastama, ei tea kas küsimust peeti liiga lolliks või. Jagad paljudele nõu ja arvamust, julgen tänada sind kõigi poolt veelkord.
  4. sunnitud kordused

    Äkki aitab Arnold mõista või teised spetsid !?
  5. Tere AMAZONI spetsid! Minu küsimus/palve : kas keegi treenib ka erinevate koormustega, st. ühel päeval näit. max (90-100%) ja mõnel teisel min. koormusega (40-50%)? Oleksin väga tänulik kui keegi paneks üles mingi kava kus oleks näidatud just seeriate ja korduste arvud erinevate koormustega päevadel/treeningutel. Tänan!
  6. erineva koormusega treeningud?

    Tänan mõlemat ! Aga kas selline erineva koormusega treenimine on siis hoopis jõualadele suunatud. Ootan ka endiselt vastust /arvamusi 1.sele küsimusele!
  7. massilisajad-aminohapped

    Kindlasti tundub minu küsimus siinsetele spetsidele imelikuna aga- mis vahet on neil kahel, aminohape kasvatab ju ka lihast/massi ja kumb see neist siis "parem" on, kui eesmärgiks on just MASSI LISADA ? ettte tänades.
  8. Alkohol

    Toost on lahe küll aga kui hullusti siis tegelikult alkoholi tarbimine mõjub ?
  9. "täis biitseps" ?

    Tervist amazoni sõbrad. Mul on selline küs.- biitsepsit treenides "jookseb lihas täis" juba teise-kolmanda seerja juures. Vähendan seepeale küll raskusi, kuid ei saa ju päris seibideni ka minna. Andke nõu:mida teen valesti või üldse mida teha!?
  10. "täis biitseps" ?

    Eks enamus/kõik lihased lähevad punni ja ilma sundimata polegi õige trenn/koormus aga siin on siiski on lihas justkui krambi äärel. Oleks tore kui hr. Kiivikas saaks nõu anda-muidugi on oodatud ka teised arvamused !
  11. "täis biitseps" ?

    Teen täitsa tavaliselt - 3 korda 8.
  12. glutamiini kasutamine

    Tere kõigile Amazoni sõpradele! Mul on paar küsimust glutamiini kasutamise kohta-kas seda võib segada proteiini sheigi sisse/või mitte- ja kas sellega koos peab üldse samaaegselt kasutama ka proteiini? Ette tänades.
  13. glutamiini kasutamine

    splint tänab Arnoldit nõu eest !
  14. kõhulihaste trenn

    selline küsimus:kas kõhulihaseid oleks kasulikum treenida kava alguses või lõpus ja kas sealjuures mängib suurt rolli see-kas tehakse jõutrenni või kulturismi ?
  15. biiseps & triiseps

    biitsepsi teemaline küs.-kangiga biitsepsi harjutust tehes lööb päris tugev valu käevarde, täpsemini käevarre luusse. Kes oskab öelda milles asi. Olen ka teistel kuulnud esinevat sellist valu.
×