Jump to content

Gold

Kasutajad
  • Sisu loend

    128
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Gold postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Õnne suur mees
  2. Martin Kjellström

    Soovitan kuulata http://www.rxmuscle.com/hmr-radio-show/207...oducer-hmr.html
  3. Kimberi Klubi

    Tere! Kas Ain Kimbergi vend on Rein Kimberg?Kui on siis millega Rein tegeleb?
  4. Ma olen 20. aastane ja vererõhk ülemine 180 alumine 70...arst pani mingid rohud ka aga see ei muutnud pmst midagi
  5. Paljuga teete biitsepse?

    Krt ma olen ise plokke teinud ja tahaks näha kuidas sa seda teed lõpuks sinu masin surub lihtsalt kopsu kokku muud midagi
  6. Paljuga teete biitsepse?

    Mõtle nüüd loogiliselt kuidas sa seal istuda saad kui kalle muutub tõused vahepeal püsti või :)
  7. Sandefjord Open 2011

    Markus on puhas poiss 5:34-6:35
  8. Ma kükin nii ,et jalgu päris sirgeks ei lükka muidugi kui viimased seeriad on siis jalg lihtsalt on nii verd täis,et tuleb lihtsalt üles kükkida ja mõni sekund hoida. See on selge ,et Rückiga pole mul mõtet võistelda
  9. Ott kui saad jala korda siis proovi 80 kg kükki teha 10x10 30 sek pausi ise sain selle tehtud kaal umbes 97 kg.
  10. Paljuga teete biitsepse?

    Koomik
  11. see mees on esimene kes kontrolli läheb http://forum.bonsuna.com/voistlus-ja-voist...voisltused-lek/
  12. lõpuks meil jäävadki kirbu sugused mehed lavale...
  13. Aga kui ma tahan 2012 võistelda ja 91 sündinud(21) siis ikka saan juuniorites olla?
  14. Kai Greene UUS VIDEO!

    Minu jaoks jääb midagi puudu aga muidu VÕIMAS
  15. Nii väikesel võistlusel nagu Reval Cupil pole dopingukontrolli vaja aga see on lihtsalt minu arvamus...
  16. Palju Õnne Moross!!!

    Palju Õnne
  17. Fitness TV "Kullafond"

    Hästi Paavo!!! Ain on siiani väga heas vormis.
  18. Mr Europe Pro 2011

    AnneP it's all good
  19. Mr Europe Pro 2011

    Palju õnne Ronny Rockel 9000 Eurot!
  20. Mr Europe Pro 2011

    6th - Essa Obaid 5th - Freeman 4th - Robert 3rd - Flex Lewis 2nd - Roelly 1st - ROCKELLLLL
×