-
Sisu loend
128 -
Liitus
-
Viimati külastanud
Sisu Tüüp
Kalender
Profiilid
Foorumid
Koik Gold postitused
-
Muudan 212 5.Clarida
-
212 seekord Eduardo Corread pole kohal.
-
MEN : 1. Heat 2. Elssbiay 3. Rhoden 4. Jackson 5. Bonac 6. Lenartowicz 212 : 1. Lewis 2. Ashkanani 3. Henry 4. Raymond 5. Correian 6. Dixon CLASSIC :(Loodan Flexi näha vähemalt top10s) 1. Ansley 2. Rahabar 3. Hadzovic 4. Hester 5. Charles 6. Timms BIKINI : 1. Teixeira 2. Ronzitti 3. Layug 4. Assria 5. Carreon 6. Basualdo
-
OLYMPIA 2016 - Mr. Olympia tulemused ( ennustusvõistluse tulemused)
Gold vastas kasutaja Reinart topic Võistlused / Events
-
OLYMPIA 2016 - Mr. Olympia tulemused ( ennustusvõistluse tulemused)
Gold vastas kasutaja Reinart topic Võistlused / Events
-
OLYMPIA 2016 - Mr. Olympia tulemused ( ennustusvõistluse tulemused)
Gold vastas kasutaja Reinart topic Võistlused / Events
Mehed: 1.Heat 2. Jackson 3. Rhoden 4. Essbiay 5. Cedric Mcmillan 6. Josh Lenartowicz Bikini : 1. Kaltwasser 2. Layug 3. King 4. Paulino 5. S. Alexander 6. Assria 212 1.Flex -
Bikini 1) Reet Reimets 2) Jaanika Jelagina 3) Jekaterina Remets Bodyfitness 1) Tatyana Pudovkina 2) Gea Taalvelt 3) Eli Pilve Juuniorid kulturism 1) Tanel Tamme 2) Sten Richard Oskar 3) Sven Parveots Rannafitness +178 1) Kaspar Tõnisson 2) Kuido Jõgisalu 3) Mardo Loorberg Rannafitness -178 1) Kert Kaljula 2) Marko Sildoja 3) Egert Oiov Klassika 1) Imre Vähi 2) Oleg Anissimov 3) Tanel Tamme
-
THE Olympia Weekend 2014 - 1. Phil Heath 2. Kai Greene 3. Shawn Rhoden
Gold vastas kasutaja AnneP topic Võistlused / Events
1. Kai Greene 2. Phil Heath 3. Dennis Wolf 4. Dexter Jackson 5. Shawn Rhoden 6. Mahmoud Elssbiay 7. Roelly Winklaar 8. Branch Warren 9.Steve Kuclo 10.Victor Martinez 11. William Bonac -
Arnold Classic & Arnold AM 2014; Egle Eller-Nabi 14th!
Gold vastas kasutaja AnneP topic Võistlused / Events
Yamagishi looking good. -
Arnold Classic & Arnold AM 2014; Egle Eller-Nabi 14th!
Gold vastas kasutaja AnneP topic Võistlused / Events
Exclusive interview with Flex Lewis -
Arnold Classic & Arnold AM 2014; Egle Eller-Nabi 14th!
Gold vastas kasutaja AnneP topic Võistlused / Events
Evan Centopani & David Henry Interiew -
Arnold Classic & Arnold AM 2014; Egle Eller-Nabi 14th!
Gold vastas kasutaja AnneP topic Võistlused / Events
-
Arnold Classic & Arnold AM 2014; Egle Eller-Nabi 14th!
Gold vastas kasutaja AnneP topic Võistlused / Events
-
45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!
Gold vastas kasutaja Janika Aavamägi topic Võistlused / Events
Athletic-fitness meesjuuniorid 1. Fred Vunk Athletic-fitness mehed 1. Ants Varblane 2. Harri Indus 3.Imre Uibokand 4. Margo Kuiv Athletic-fitness naised 1. Esta Pilt 2. Darola Kuusik 3. Rete Jallai Kulturism noormehed 1. Oleg Trofimov 2. Marius Lemming 3. Siim Rässa 4. Tauri Metsviir Kulturism meesjuuniorid 1. Siim Veri 2. Sander Gorgiseli 3. Siimo Sikut 4. Edgar Udod 5. Silver Kalmus 6. Andres Valgma Kulturism mehed 1. Ott Kiivikas 2. Ain Paavo 3. Andrei Abrossimov 4. Harri Indus 5. Boris Blinov Klassikaline kulturism mehed 1. Imre Vähi 2. Peep Reinart 3. Taavi Merisalu 4. Allan Nikopensius 5. Allar Vaet 6. Sten-Erik Viilup Fitness naisjuuniorid 1. Kristina Koroljak 2. Endla Vaher 3. Johanna Lond Body-fitness juuniorid 1. Kaisa Metsla 2. Liis Kristiin Vaher 3. Julia Golubõhh 4. Janne Seli Body-fitness naised 1. Darola Kruusik 2. Anastasija Zerdetskaja Naiste physique 1. Esta Pilt Meeste physique 1. Imre Uibokand 2. Boris Blinov 3. Siim Rässa 4. Kenn Jaakson 5. Ats Loot Bikini-fitness -163 1. Riina Solomonova 2. Janika Aavamägi 3. Sigrid Kont 4. Kristina Aleksejeva 5. Tatjana Kreit 6. Piret Langsepp Bikini-fitness +163 1. Egle Eller-Nabi 2. Reet Reimets 3. Aleksandra Laer 4. Kristina Nuut 5. Olga Jakoleva 6.Gea Taalvelt 7. Tiina Ollemaa 8. Karin Kitt 9. Liis Vahter 10. Kristina Orr -
1. Phil Heath 2. Kai Greene 3. Mamdouh Elssbiay 4. Jay Cutler 5. Shawn Rhoden 6. Dennis Wolf
-
Bikini + 168cm Reet Reimets - 17. Bikini + 168cm Egle Eller - Nabi - 2. Meeste Fitness Oleg Anissimov - 1. Naiste fitness -163cm Kristina Koroljak - 4. Naiste fitness +163cm Endla Vaher - 5. Naiste fitness+163cm Natalia Nazarenko -Kiivikas - 1. Athletic Fitness naised -163cm/ Naiste Physique - Esta Pilt . AF 1. // Physique 5.
-
Arnold Classic and Arnold Amateur 2013. EGLE 2 KOHT!
Gold vastas kasutaja AnneP topic Võistlused / Events
-
Arnold Classic and Arnold Amateur 2013. EGLE 2 KOHT!
Gold vastas kasutaja AnneP topic Võistlused / Events
vs -
Arnold Classic and Arnold Amateur 2013. EGLE 2 KOHT!
Gold vastas kasutaja AnneP topic Võistlused / Events
Rhoden Out of Arnold Classic 2013 http://www.flexonlin...-arnold-classic -
2
-
212's 6th - Masoom Butt ($1000) 5th - Khalid ($1500) 4th - William Bonac ($2000) 3rd - Edwardo Correa ($3000) 2nd - Sami Al Haddad ($5,500) 1st - Flex Lewis!!! ($10,000)
-
6th - Robert Piot ($5000) 5th - Toney Freeman ($6000) 4th - Edd Nunn ($10,000) 3rd - Johnnie O Jackson ($20,000) 2nd - Shawn Rhoden!!!! ($30,000)two points difference... DENNIS WOLF!!! - 1st!!! ($60,000)
-
VII Innar Mardo Memoriaal: tulemused, pildid, kommentaarid
Gold vastas kasutaja lkv topic Uudiste ja artiklite järelkaja
Naised athletic fitness 1. Esta Pilt Noormehed athletic fitness 1. Marius Lemming Juuniorid naised athletic fitness 1. Eli Viielo Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria 1. Ants Varblane 2. Kristjan Oras 3. Väino Katala 4. Allan Nikopensius 5. Allar Vaet Noored kulturism absoluutkategooria 1. Marko Mölder 2. Lauri Ööpik 3. Ergo Tüür 4. Taavi Sarik Juuniorid kulturism absoluutkategooria 1. Siim Kelner 2. Sten Richard Oskar 3. Jüri Luhasaar Bikinfitness -168cm 1. Kristiine Pai 2. Julia Dunik 3. Tatjana Kreit 4. Margit Mõik 5. Jekaterina Zabluda 6. Õnnela Raudsepp 7. Kristina Aleksejeva 8. Yulia Ageev Bikiniftiness +168cm 1. Egle Eller - Nabi 2. Aleksandra Laer 3. Olga Jakovleva 4. Marju Järvela 5. Reet Reimets 6. Aleksandra Bogdanova Bodyfitness juuniorid 1. Liis Kristiin Vaher Bodyfitness absoluutkategooria 1. Esta Pilt 2. Merike Sula 3. Viataliya Dmitreva 4. Viktoria Khokova Klassikaline kulturism absoluutkategooria 1. Janar Rückenberg 2. Väino Katala 3. Taavi Talah 4. Sten - Eerik Villup Kulturism -85kg 1. Rain Kuusnõmm 2. Andrei Abrossimov 3. Harri Indus 4. Kalle Kippar Kulturism +85 kg 1. Ott Kiivikas 2. Nikolai Kornõšev 3. Talis Viitkar Meeste absoluudi TOP6: 1. Ott Kiivikas 2. Janar Rückenberg 3. Siim Kelner 4. Rain Kuusnõmm 5. Andrei Abrossimov 6. Nikolai Kornõšev Bikiini fitnessi absoluutne võitja: Egle Eller-Nabi Noorte- ja juuniorite absoluutne võtja: Siim Kelner -
Arnold Classic & AC Amateur Europe 2012: MEDALISADU
Gold vastas kasutaja AnneP topic Võistlused / Events
Topeltkodakondsus...tuleb lihtsalt riiki vahetada.