Jump to content

egle eller-nabi

Kasutajad
  • Sisu loend

    187
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik egle eller-nabi postitused

  1. Jah, mõtle kui tore kui kiiremad registreerujad saaksid lisapunkte! Või eriauhinnad julguse eest
  2. Bikinis kindlasti rohkem osalejaid, ma esimene julge, kes kirja pani Nüüd loodan, et bikiinid ka õigeaegselt valmis, muidu.....
  3. Täna kulturist Ahti Jakson telekas kell 20.05 ja kanal2

    Ma juhtusin ka just lõppu nägema. Nägin lõpu loosimist
  4. Täna kahjuks Revalisse ei jõudnud, kuna Heiki laagris ja olin lapsega kahekesi. 1,5 tunnine jalutuskäik aeroobse treeninguna tehtud
  5. Ei jõudnudki, oma kommentaari lisada, enne kui teele läks et siis siit ka mu kommentaar: Väga lahe lugu oli. Panin alles nüüd kokku, et see olid sina. Üli lahe eeskuju oled. Alati saab treenida kui tahtmist on!
  6. Minu lemmik immuunsuse tugevdaja - Kodu peenralt korjatud piparmündi tee, sisse pigistan pool sidrunit, lisan mett ja poen teki alla. Toimib minu puhul!
  7. Super Monika! Ma just Hiiumaal ja püüan mõelda, kuidas saak strenni teha.Poleks selle peale tulnudki, et elutoa mööblit kasutada. Väga leidlik! Monika kas sinust oli kunagi artikkel Hers ajakirjas - teemaks kodune treeningsaal?
  8. Mul on väga hea meel olla Kiivikas tiimi liige!! Sain täna nii palju uut ja kasulikku infot. Samas sain aru ka kui palju tegelikult vaja tööd teha treeningute ja toitumise osas. Ja selg on tõesti mu nõrgim koht nagu Ott ütles. Ma pean tunnistama ausalt, et ega ma polegi väga selja treenimisele niivõrd panustanud. Olen eluaeg tantsinud nii et jalad saavad suure koormuse. Selg on sõna otseses mõttes tagaplaanil olnud. Nüüdsest panustan palju rohkem selja treenimisele
  9. 15a paks neiu.

    Ma soovitan ka hakata blogi pidama. TUndub, et sul on palju kaasaelajaid, kes tahaksid end kursis hoida sinu tegemistega:)
  10. 15a paks neiu.

    Ma ei jõudnud kogu teemat päris lõpuni jälgida, aga tahaks omalt poolt öelda, et oled tubli, et oled teinud sammud enda muutmiseks paremuse poole ja suudad endaga rääkida avameelselt. Ma soovitan sul võtta 1 samm korraga. Alusta oma toitumiskavaga ja vaata kuidas on enesetunne. Las keha harjub muutustega. Liigutamine on oluline, aga ma pigem soovitangi esialgu vaid käimist ja ujumist. Kehale on niigi suur muutus, kui toitumist muudad. Nii kui tunned end mõne ajapärast mugavalt oma uue toitumiskavaga, siis saad panustada liikumisele rohkem. Ma täiesti mõistan, et ei taha treenida jõusaalis. Ma olen selle poolt, et pead ise end hästi tundma. Saad samm sammult enesekindluse tagasi ja küll siis juba lähed julgemalt trenni. Peaasi on mitte liiga karm enda vastu olla. Soovitan pidada kas blogi või konkreetset toitumise ja trenni päevikut, kuhu kirjuta üles ka kuidas end treenides tunned. Paned paikka eesmärgid- pikemaajalised ja vaheesmärgid. Jälgi nende täitmist ning kui mõni eesmärk ei saa täidetud, siis püüa mõista mis läks valesti. Kas trennis või toitumises viga. On oluline, et saaksid oma treeningpäevikus olla aus iseenda vastu ning kõik detailselt kirja panna. Palju edu!
×