Jump to content

FreshE

Kasutajad
  • Sisu loend

    38
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by FreshE


  1. Kuule, mu kunagine tibidieetki sisaldas rohkem valku ja siis ei teadnud ma jõusaalist ega toitumisest veel midagi. Põhilised valguallikad: kodujuust, liha, munad, kohupiim.

    Kui sa sööksid päevas paki kohupiima, korraliku portsu väherasvast liha, paar muna vb poolt topsi kodujuustu, siis poleks sul seda proteiinipulbrit vaja. Alusta söögist, uuri mis kui palju valku sisaldab ja alles siis vaata, kas tõesti muud moodi ei saa, kui toidulisanditega.


  2. Mina leidsin veel ühe rakenduse: paneeritud brokkoli :D

    Tavaline aurutatud brokkoli hakkas juba üle viskama ja mõtlesin, et prooviks.

    Kastsin aurutatud brokkolid kõige pealt jahu sisse, siis muna segusse, esimesel korral kastsin uuesti jahu sisse ka, jäi taignasem, teistel kordadel enam ei viitsinud mässata mitme kihiga. Panin kõik õisikud korraga ahju ja u 15 minutiga oli täitsa korralik eine valmis. Kodujuustu kõrvale ja nom :)


  3. Tegin ka ilma piimata. 1 banaan + 1 muna.

    Ja toiteväärtus oli minu 6-l pannkoogil kokku järgmine: 182 kcal, 8,25g valku, 23,3g süsivesikuid ja 6,2g rasvu. Sellise maitsega pannkookide kohta pole paha ausalt öeldes.

    Usun, et saab ka dieedi ajal ära proovida.


  4. Mis kunst see veel on, võtta 100 g pakist 15 % päevas? Kui ostad kilo kartuleid poest, ei pane ka kõiki korraga pannile.

    Täitsa nõus, pähklite puhul ei osta ma isegi ainult ühte pakki korraga. Tavaliselt varun neid ikka rohkem, kui mõni sooduspakkumine juhtub olema, valan kõik kokku ühte hoiuanumass ja sealt siis võtan nii palju kui parasjagu vaja läheb. Vahet pole, kas 2 g ehk üks pähkel, või 10 grammi.


  5. Pudrust sa ei pea loobuma. Minu hommikusöögiks on samuti puder aga sinna juurde söön ma alati ja IGA päev ka 2 muna. Viimased kolm kuud juba nii pmst ja ei ole veel üle visanud :D Kui sa suudad iga hommik sama putru süüa, kuidas sa siis mune ei suuda, eriti kuna mune saab nii mitmel eri kujul valmistada (omlett, härjasilm, keedetud, pudru).

    • Upvote 1

  6. No korralikke küpsetisi sellega mina igal juhul teha ei mõistnud. :D Mõtlesin ka, et oh saab ikka muffineid süüa aga koos lisavalguga, eriti hea variant. Aga iga kord kui ma proovisin, tuli välja mingi plönn, mis ei maitsenud ka just kõige paremini. Vb saia/leiba annaks teha või kastmetes kasutada, aga keekse just ei tee sellest.


  7. Kas viga on minus v ma siiski ei leia sellist kalkulaatorit sealt, muidu väga asjalik lehekülg

    .

    Seal pead sa lihtsalt kasutajaks registreerima, siis näed olemasolevate toitude nimekirja ja samas saad ka ise konkreetseid toite sisestada. Seal on enamus asjad küll olemas, aga mulle meeldib, kui ma saan kasutada täpselt selle toidu makrotoitainete väärtuseid, mida ma parasjagu söön :) Saab ka ise välja arvutada, aga milleks ratast leiutada.


  8. Tänud teile.

    Aga jah, vaatasin , et igalpool olid ka järjekorrad ..

    Mul on väga vaba graafik , nii et saan minna iga kell. Mis kell on tavaliselt kõige vähem rahvast jõusaalides?

    Enamus kohtades on ilmselt hommikuti vähem rahavast. Just enne lõunat 9-12 peaks kindlasti suht rahulik olema. TÜ ASK's on vahel ka 14-16 rahvast nii vähe, et on olnud võimalus lausa üksi saalis olla :D


  9. Oma suhtes olen mina see, kes trenni jaoks on alati aega leidnud. See aeg ei ole kindlasti tulnud koos olemise arvelt. Pigem just "küünte-soengute" arvelt. Sätin oma trennid alati nii, et oleks ülikooliga seonduv tehtud, ka samal ajal tööl käies olen jõudnud igale poole, kuhu vaja. Söögi kojutoomise ja valmistamise eest vastutan ka enamasti mina, kuna mina panen toidule rohkem rõhku. Toidulisandid, kui ma neid kasutan, ostan muidugi enda raha eest, sama soprdiklubi pileti puhul. Ja leian aega ka kodus olemiseks ning ühisteks ettevõtmisteks, kõik on planeeritud. Elukaaslane otseselt vastu ei ole trennile, vahepeal on natuke vingumist, et vabal päeval teinekord 4-5 tundi kokku trenni peale kulutan. Samas ei keela ma tal endaga kaasa tulla, aja nappuse käes ta just ei vaevle. Ühesõnaga 100% toetav just ei ole, eriti toitumise osas oleks lihtsam, kui teine samu põhimõtteid järgiks, aga otseselt tagasi mind ka õnneks ei hoita.

×