Jump to content

Invention

Kasutajad
  • Sisu loend

    390
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Invention


  1. Mis ma siis ette võtan? Esiteks - püüan järgida lahustoitumise põhimõtet ehk püüan eraldi toidukordadeks liigitada süsivesikud, valgud ja rasvad. Püüan seda tehes lähtuda Dr A.Levini lahustoitumise tõdedest. Teiseks: söömasööstud kontrolli alla - teadvustan endale millest need tekivad ja püüan väga suure näljatunde korral süüa midagi väikest ja kerget, mitte toppida kurguni täis. Kolmandaks: rohkem liikumist - liikumine on alati hea ja hommikune trenn vähendab minul söögiisu. Seega, proovin uuesti oma toitumist täielikult muuta ja loodan, et see annab loodetud tulemuse.

    Kaunist sügist..

    See "esiteks" asi unusta heaga ära! http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/38692-voileivad/?p=403380


  2. Tere,

    Kas keegi oskab miskit rääkida Nõmme tennisekeskuse jõusaalist?

    Vaatasin, et jõusaali hind on 1.50 üliõpilasele 90minutit.

    Keegi teab siis võiks sõna võtta varustuse osas ja kui suur see on ning samuti palju rahvast seal käib ?

    Maksab 1.50, mine proovi järele.


  3. No kui ta mainib, et teeb kükke "mingi masina" peale, siis võib arvata, et see on Smith? Seal on ju eriti tähtis teha õige tehnikaga, kuna liikumine ei ole just kõige loomulikum.

    EDIT: Knee pain from the Smith Machine is common. It forces your body into fixed movements patterns and places shearing loads on your knees. And it’s hard to position yourself correctly under the bar.

    • Feet Position. Feet too much under the bar: more knee flexion and knee stress. Feet too much forward: more knee stress because they want to slide forward and your lower back gets in a weak position.
    • Hip Extension. You’ll tend to lean against the fixed bar, causing less hip extension. Your hamstrings “” knee stabilizers “” will shut down. More shear force on your knees and thus more risks of ACL injuries.

  4. Ei PEA toituma iga päev erinevaid asju süües. Mina söön 6 kuud jutti sama toitu ilma igasuguse probleemita. Mitte sellepärast, et ma arvaksin, et muud ei tohi süüa vaid selle pärast, et ma lihtsalt ei viitsi kaloreid kokku arvutada iga päev. Ja vaimselt pole mul mingit probleemi süüa sama toitu päevast-päeva

×