Jump to content

Invention

Kasutajad
  • Sisu loend

    390
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Invention postitused

  1. jalgrattasõit/trenn

    Mis värk on selle kaalukartusega naistel on? Kõrgem kaal != paksem keha. Julgen väita, et 65kg vormis keha on palju apetiitsem kui 55kg mittevormis keha Keegi kunagi postitas sarnase võrdlusega pildi ka kuskile siia, äkki oli Archangel. Kaal näitab lihtsalt, kui suurt survet sa maapinnale avaldad, see ei huvita kedagi Visuaalne pilt aga küll
  2. jalgrattasõit/trenn

    Kui lihaseid tahad, tee jõutrenni Rattaga kulutad meeletult kaloreid ja ainukesed lihased, mida normaalse toitumisega on võimalik saada on jalalihased.
  3. Jõusaalide arvustused

    Lisaksin siia omalt poolt veel Audentese jõusaali.
  4. Invention blogi

    Kahjuks ei ole. Pärast dieeti kahetsesin küll, et ei teinud pilte, aga seekord parandan viga. Ja 71kg on ikka väga vähe. Loodakski nüüd järgmiseks suveks saavutada 85kg peale dieediperioodi. Ehk õnnestub...
  5. Invention blogi

    Tänud Võibolla on tõesti palju. Kuna see on mu esimene massiperiood elus, siis pean järele proovima üldse mis ja kuidas. Või on siin veel keegi, kes arvab, et see on liiga palju kaalu nädalas? EDIT: Ses suhtes, et kaloraaž on ca. 500-ga plussis.
  6. Kuidas planeerida söögikordi?

    Mis ta valesti ütles?
  7. treeningseerjad

    On küll juba offtopic, aga arvan samuti, et keel võiks/peaks siiski korrektne olema. Loomulikult võib tulla sisse kirjavigu ja see on andestatav. Praeguse näite puhul on sõna seeria kirjutatud tähega "j" mitu korda ja ma julgen kahelda, et see enam juhuslik on. Kui me igasugused reeglid ära kaotame ja kirjutame oma suva järgi, siis mis jääb järele eesti keelest 10 või 20 või 30 aasta pärast? Tähelepanu juhtimine igasugustele suurematele kirjavigadele on täitsa normaalne
  8. treeningseerjad

    Seeria vs seerja. Kumb on õige?
  9. kaalu alandavad tervislikud pagaritooted

    Tundub huvitav, mina küll vähemalt prooviksin. Ja kui tõesti on hea, siis miks mitte seda vahel süüa Samas ei tea, kui palju on inimesi, kes vaatavad toiduainetel valgu-süsivesikute sisaldust. Kui head reklaami teha, siis ostjaid ikka leiduks EDIT: Muidugi vaevalt nad ise kaalu alandava toimega on
  10. Suured suured probleemid kaaluga

    Ja treeningkava saab isegi tasuta siitsamast foorumist. http://www.fitness.ee/treeningkavad
  11. Söömine rannas

    Ja Pärnus ei saa ju ometigi üle ega ümber Steffist
  12. Enesekindlus jõusaalis?

    Ma arvan, et see "mure" on enamusel inimestest, kes esimesed paar korda saali lähevad ja mitte ainult naistel Aga see on kiiresti mööduv nähtus.
  13. Suured suured probleemid kaaluga

    Kas on olemas tasuta toidumenüüd? - kui on siis PM mulle Jah, tasuta toidumenüüsid saad enamvähem kõikide restoranide kodulehtedelt. Toitumiskava - vaevalt. Leia see 20-30€ ja tellil ära, see on väärt seda. Kui sa ikka üldse midagi toitumisest ei tea, siis võid nälgimise vms. oma tervise ikka korralikult tuksi keerata. Ja tervis>raha, eks
  14. vaim ja keha on valmis nüüd kõvasti kaalu langetama

    2200kcal päevas on sellise kaalu-pikkuse juures ikka liiga vähe alustuseks. Pigem võiks alustada sealt 3200 juurest ja siis sealt vaikselt alla minna. BAV on juba 2610kcal...
  15. Muna pitsa/omlett

    Süsivesikud 10g Rasv 12g(oleneb millist juustu kasutad)Valku 28g10x4.1+12x9+28x4.1=263.8kcal
  16. Muna pitsa/omlett

    Selle retsepti järgi küll. Tõenäoliselt on eesmärk tõmmata rasvahulka allapoole. Samas võib ka teha tervete munadega
  17. Nõuandeid noorele kulturismi huvilisele?

    Ma ei olegi kindel selles, see lihtsalt ei tundu mulle loogiline. Võibolla pole see õige. Mõte liikus selles suunas, et kui niikuinii lihast ei kasvata, miks seda kasutada?
  18. Nõuandeid noorele kulturismi huvilisele?

    Ma ei tea, kas see oleks loogiline, aga minu arust võiks 1 puhkepäev veel olla. Või siis vähemalt see üks puhkepäev viia mujale. 5 päeva järjest on ikka päris karm trenni teha EDIT: Kui juba gmaster sama soovitab, siis ma ei saa väga mööda panna. Kalorite koguse järgi oled sa praegu dieediperioodil, mitte ei kasvata lihast... Ongi see su eesmärk? Mis muidugi on veel vaieldav, miks sa juba kreatiini kasutad? Sul kasvab lihas praegu ilma selletagi ikka metsiku kiirusega. Lisaks ei tundu eriti loogiline raisata kreatiini-efekti dieedi ajal, kui sa pole just eriti edasijõudnu. Ei tea, kas siiski on mõtet dieedi ajal kreatiini tarbida...
  19. Kõhuga probleem

    Selg on sul ka metsikult nõgus, kui sa selja sirgeks ajaksid, kaoks kõht ka ära.
  20. Rattaga kilod maha

    Ja rasvapõletamisel unusta ära mõõtühikud "peopesa", "tükk" jms. Eriti kui oled veel karumõõtu mees, siis sinu "peopesa" võib sisaldada metsikult kaloreid. Kasvõi alguses kasuta köögikaalu ja arvuta saadavad kalorid kokku, silma järgi hindamine tuleb, kui juba asi käpas
  21. toitumine

    Põhimõtteliselt ikka on, lihtsalt pead ära märkima, mida saad/ei saa süüa
  22. Rattaga kilod maha

    Ega natuke rohkem puhkust paha ei teeks jah. Ja kindlasti tee kasvõi kord nädalas jalgadele korralikum trenn ning näiteks peale seda jäta puhkepäev, et jalad taastuda saaksid. Aga rasvapõletuse alus on siiski toitumine. Nagu martinkink ütles, siis treening lihtsalt lihtsustab seda, aga rasva on võimalik põletada teoorias ka toolis istudes ja end üldse mitte liigutades.
  23. Paluks meditsiini-/kaalualast nõu

    3 kuud palavik ? Selle põhjused oled ikka välja selgitanud?
  24. vormi peale sünnitust

    Kui tahad rasvast lahti saada, tee toitumine korda
  25. Palun soovitage jõusaali Pärnus

    Kimberi vist on parim valik Pärnus.
×