Jump to content

Invention

Kasutajad
  • Sisu loend

    390
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Invention postitused

  1. Invention blogi

    OT: Kuna nüüdseks on ilmselge, et oled kasutaja LPF, siis siin teemas oled sa minu jaoks persona non grata. Erinevalt paljudest teistest siin ei jaga ma nende tolerantsust ning ei näe sinu postitustes mitte midagi huvitavat, põnevat vms. Seega sinu igasugune edaspidine siia kirjutamine jääb minu poolt tähelepanuta.
  2. Invention blogi

    Ei näe selleks vajadust. Pole veel, mida näidata...
  3. SKG transformation journey

    Mille tulemusel sul see vasaku ja parema käe biitsepsi kontrast nii suureks on läinud?
  4. Invention blogi

    Kindlasti mitte lähiajal...
  5. Invention blogi

    Aga ma olengi algaja ju Vähem, kui kuu teinud massi alles. Ega teisedki numbrid suured pole, aga progress on näha vähemalt. Ja kindlasti mitte ei käi ma jõusaalis egot toitmas... Priibe, praegu ma panin kaalu peale tunde järgi, kuid nüüd jõudsin hetkel üsna maksimumi piirini. Järgmised korrad kindlasti ei suurenda raskust. Pigem hoian tehnika puhtana ja teen kõike turvaliselt. Ja edasi liigub raskuste suurendamine kindlasti väiksema tempoga.
  6. Invention blogi

    Eile sai läbi viies ring seda kava ja töötab vist päris hästi, vaadates tulemusi: Kükk: 03.09 - 10x60kg/10x65kg/8x70kg/6x75kg/8x70kg/10x60kg 24.09 - 10x65kg/10x70kg/8x75kg/8x75kg/6x80kg/12x60kg Jõutõmme: 03.09 - 10x70kg/10x75kg/8x80kg/6x85kg/10x75kg 24.09 - 10x80kg/10x85kg/8x90kg/6x95kg/10x70kg Rinnalt surumine: 02.09 - 6x60kg/6x65kg/6x70kg/4x75kg/8x65kg 23.09 - 6x65kg/6x70kg/6x75kg/5x80kg/10x65kg Ka kaal tõuseb täpselt õiges tempos. Kuu lõpuks peaks jõudma 82kg-ni. Mingi paganama viirus vist üritab mind maha võtta, aga ei ole aega haigeks jääda ja trenne vahele jätta
  7. YouTube videod

    Nähtud miljon korda, aga ikka kuradima naljakas Sellelt vennalt telliks küll treeningkava
  8. Invention blogi

    Nüüd pea 2 nädalat möödunud. Kaal on pööranud end tõusuteele, mis on äärmiselt positiivne. Kõigub siin 81-82 kilo vahel. Isegi ehk natuke liiga palju on teda korraga tulnud, aga samas hetkel massiperioodil ei jälgi kaloreid. Tähtis, et kaal tõuseks. Nagu ütleb kasutaja martinkink- "eat big to get big" ja seda ma praegu ka teen. Jõunäitajad kasvavad veel meeletu kiirusega. Ehk järgmine nädal teen ka nendest vahekokkuvõtte. Plaanin nüüd sisse lülitada ka taastavad trennid. Küsikski targematelt, et mis perioodi järel oleks neid kasulik teha? Kui teen näiteks 4 korda 4ks jaotatud kava läbi, kas viies ring võiks olla taastav? Ning milline ta täpsemalt välja peaks nägema? Mida ma vähendan - raskusi, seeriaid, kordusi? Kohe näha, et sügis käes. Jõuka ees parklas on tegemist, et endale parkimiskoht leida Õnneks mingit metsikut rahvamassi jõusaali veel voolanud pole, kõik vanad tuttavad näod.
  9. Selle kasutaja võiks vabalt blokeerida, kuna ilmselgelt pole tegu tavakasutaja vaid mingi mõttetu s*ta promokontoga. EDIT: Aa, see on vist tehtud juba...
  10. Palun abi kavaga!

    Sööma pead nii jõu kui lihaste kasvatamise jaoks. Telli omale trenningkava, soovitan soojalt. Praegu tundub küll, et sul pole asjast väga palju infot Juba see, et sul on jõutõmme jäetud trenni lõppu, mis kindlasti peaks olema üks esimesi harjutusi. Ja see, et saad käia ainult 2 korda nädalas ei tähenda, et ei peaks tegema jalga ja selga. Pead tegema/hankima sellise kava, mis on jaotatud kaheks...
  11. Priibe Blogi

    Jumal tänatud. Ma mõtlesin, et midagi sellist ma ju ometi ei kirjutaks või et äkki said minu kirjutatust valesti aru
  12. Priibe Blogi

    Eiei Kang kirjuta koguraskus, hantlil ikka ühe hantli raskus. See, mis ma mõtlesin oli see, et piisab, kui kirjutad ühe hantli raskuse. Et pole vaja eraldi tuua 12.5kgx12.5kg
  13. Priibe Blogi

    Peale dieeti alustad massiga ka? Või mingit kaugemat eesmärki esialgu pole?
  14. Minul jäi küll lihase areng kuskil 5-6 kuul seisma. Algajal on see muidugi võimalik, aga edaspidi väga raske/võimatu.
  15. Mõlemat eesmärki sa korraga saavutada ei saa. Et kaotada rasva, on sul vaja kerget alakaloraaži. Et kasvata lihast, on sul vaja kerget ülekaloraaži. Seega saad üheaegselt ainult ühte teha
  16. Põlve valu + Kinesioteip

    Kontakteeru GMasteriga... Kui ta ise juba siia pilku visanud pole.
  17. Invention blogi

    Tänud, proovin järgi. Hetkel olen õhtusse jätnud ainult valku EDIT: Muuseas, kuidas kõlbavad need müslid õhtuseks söögiks? http://www.interaltus.ee/img/113900789.jpg Kunagi lapsena sai neid söödud, maitselt suht tuim, aga samas korralikud täistera kaerahelbed tunduvad olema.
  18. Invention blogi

    No vana halb, täna käisin kaalul ja kaal oli 100g võrra langenud nädalaga. Uskumatu lihtsalt, kui palju peab sööma. Ma söön end ikka konkreetselt silmini iga päev täis, aga kaal on langenud. Järelikult tuleb veel rohkem sööma hakata. Lükkan kalorid 3300+ peale, vaatab, mis nädalaga teeb. Muidugi öösiti, kui üles vahel ärkan, tunnen, et kõht on tühi. Peaks proovima ja õhtusse rohkem toitu jätma. Kuigi täis kõhuga magamine on üsna raske. Praegu toidust on kõige enam laual Tallegg'i kanagrillvorstid juustuga (koos kodujuustusalatiga muidugi. Avastasin just Valio soolakurgi-tilli kodujuustu. Talvel, kui tilli saada pole, on see tõenäoliselt ülim nauding.). Energia ja mott on igatahes täiesti laes praegu, hetkel teen kava isegi 4+1 süsteemis. Tunnen, et keha on suvel korralikult taastunud ja jõuab teha küll järjest päevadel kava läbi ning siis üks päev puhata. Ehk järgmine postitus tuleb siia juba 500g raskem olles
  19. Priibe Blogi

    Just, seda pole mõtet panna, mitme kilone ketas sul kummalgi pool on Pane ikka kangi kogumass. Üsna ebatõenäoline, et sa ühele poole paned 5kg ketta ja teisele poole 25kg Sama hantlitega, mõlemad ikka sama rasked ju...
  20. Priibe Blogi

    Rinnalt surumine 3 x 10 (15kg x 15kg) Surumine hantlitega 3 x 12 ( 12.5kg x 12.5kg) Kuidas sa tähistad raskusi? Kas see 15kgx15kg tähendab, et mõlemal pool kangi oli 15kg ketas? Sama hantlite kohta
  21. Palun abi kavaga!

    Kas tulemuste saavutamisse mõjub märgatavalt, kui ma üle kaloraasi ei pea? Hea meelega hoiaks keha rasvavabana Jah, tulemusi ei tule. Sul on ju vaja millestki pärast lihased taastada ja kui toitaineid pole, siis.... Ja selle kolme kuuga sa mingit rasva nüüd küll eriti juurde ei saa, kui sa just sea moodi ei söö. Mõnus 500 kalorit päevas lisaks on normaalne. Ning muidugi see pole enam seotud su kihlveoga, aga kus on jala- ja seljaharjutused? Siiski võiksid need sisse panna Palju su jõunäitajad praegu on?
  22. Fred Vunk blogi

    Kui alguses ei taha tulla, tee nii palju kui jõuad ja viimased kordused aita jalaga üles ja lase rahulikult kätel alla...
  23. Fred Vunk blogi

    Hakkasin ka dippe tegema märtsi alguses, tegin 4 kordust Aga mai lõpuks tegin 4x10 juba ilma lisaraskuseta ilusti ära (olles kogu selle aja dieedil).
  24. Priibe Blogi

    Väga eeskujulik!
  25. Invention blogi

    Nii, nädalaga on kaalunumber tõusnud 1kg võrra, kuid seda ei saa hetkel võtta eriti tõsiselt veel, kuna kreatiini tarbimise algusest on möödas alles 1 nädal ja 2 päeva. Esmaspäeval tegin viimase laadimispäeva ja edasi tarbin seda 6g päevas- 3g enne ja 3 pärast trenni. Nii palju päevas süüa on natuke harjumatu, kui eelneva aasta olen olnud dieedil. Päeva kõige korralikum toidukord on hommikusöök. Kuna teen trenni suht hommikupoole (10st umbes), siis on suurem energiahulk enne seda minu jaoks vajalik, muidu on trenni väga nadi teha. Päeva peale on ära jagatud mitmed vahepalad (kohupiimad, kohukesed, puuviljad jms, peale trenni kohe valgu-süsivesiku-kreatiinišeik) ning üks korralik toidukord veel õhtul 5-6 ajal, kus läheb suurem kogus mingit liha (enamast kana) koos salatite ja asjadega. Valgu minimaalne piir on hetkel 200g päevas, üldiselt ikka rohkem. Süsivesikuid on ehk 250-300g ringis ja rasva 100-120g päevas. Uus kava on jaotatud neljaks. Hetkel olen ära teinud sellest kolm esimest päeva ja homme viimane neljas. Kui vähegi töögraafik lubab (mis selgub tuleval nädalal), hakkan trenni tegema esialgu 2+1 intervalliga. Kui talvel pimedal ajal energiat peaks puudu hakkama jääma, siis lükkan ühe puhkepäeva veel lisaks. Siiski loodan, et see pole vajalik. Lisaks vajadusel teen korra kuus taastavad trennid. Natukene jõunäitajatest: Suve alguses proovisin poole keharaskusega maksimaalse kordusega rinnalt surumist: 37.5kg - 40 kordust. Sama katse teen aasta lõpus uuesti. Hetkeolukord: Kükk 1x10 (50) 1x10 (60) 1x8 (65) 1x8 (70) 1x6 (75) 1x15 (70) Jõutõmme 1x10 (50) 1x10 (60) 1x10 (70) 1x8 (80) Rinnalt surumine 1x6 (65kg) 1x6 (70kg) 1x5 (75kg) 1x6 (70kg) Numbrite poolest olen seadnud kõigis neis harjutustes teha vähemalt 1 seeria 90kg, jõutõmme peaks tulema isegi 100-ga. Täna jäi vähemalt varu veel sisse küll.
×