Jump to content

Invention

Kasutajad
  • Sisu loend

    390
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Invention postitused

  1. Mure põlve pärast

    Endalgi väga mitu tuttavat vanemat inimest ära surnud peale puusaluu murdu. Miskipärast neile mõjub see väga rängalt.
  2. Coca cola zero - hea või halb?

    Ei tekita ta sulle mingit salapekki Ja miks aspartaam vähki tekitab? Viidet palun. Kui sa pead silmas, et metsikult suures koguses aspartaamist tulenevat metanooli on ohtlik, siis sul on õigus. Aga selleks, et see kogus kätte saada, peaksid sa jooma päevas vähemalt 80 liitrit Coca-Colat.
  3. Kreatiin

    Kreatiinitaseme säilitamiseks kehas tuleks seda ikka igapäevaselt võtta.
  4. Pehmendus kangile

    Kasutasin ka alguses pehmendust. Lõpuks treener ütles, et ära jama, tee ilma. Alguses oli ilgelt ebamugav ja jättis sinikad kaelale, aga nüüd ei kujuta enam ette, et peaks midagi kangi ja turja vahele panema. Tuleb lihtsalt see õige koht leida, see on kindlasti olemas
  5. trenn+toitumine

    Ei tea küll ühtegi lisandit, mis suurendaks energiakulu. Energiat kulutad ikkagi ainult liigutades.
  6. Väga meeleolukas video
  7. Massilisajad

    Sina oled see, kelle sarnast "annab leida". Esiteks sinu suhtumine on ikka väga mööda, nagu mingil 13 aastasel, kes on just lõvi unes näinud. Teiseks su jutt on loll, mis loll. Ise pole selle peale tulnud, et kui sina üksi ajad mingit jonni ja kõik teised räägivad vastupidist, siis äkki ikka sul pole õigus? Aga samas kõik võivad teha, mis tahavad. Seega treeni ja toitu täpselt nii, nagu õigeks pead
  8. Massilisajad

    Aaa, kui Indrek ütles, siis küll. Ma seda ei teadnud...
  9. Massilisajad

    Uhh, järjekordne tark välja ilmunud. Hea küll, las ta olla...
  10. Massilisajad

    Sa ei saa poindilegi ju pihta. Valgupulber on tavaline valk, mida sa saad igast muust toidust. Lihtsalt pulbri kujul on selle tarbimine väga kiire ja lihtne. Valgupulber ei "mõjugi", nagu sa võibolla ette kujutad. Kuidas just täpselt valk sul kaalu tõstis? Pigem oli ikka viga sinu (vales)toitumises, kus kaloraaž oli liiga kõrge.
  11. Kikaskilla blogi

    On sealt midagi sulatada? Olin ise eelmise suve lõpus täpselt sama välimusega. Aga kõhulihas on hakanud ikkagi alles nüüd välja tulema. Lisaks pole ma kindel, kas prof. lauljatel on väga lubatud treenida kõhulihaseid...
  12. Kikaskilla blogi

    Äkki on aeg tõsta kaloritehulka? Oleks ju hea mingid lihased ka nüüd alla saada. Ma hakkasin umbes samast punktist massi tegema, kus sa praegu oled.
  13. Kikaskilla blogi

    Tundub ikka märksa rohkem rasva olema kui 9.2%...
  14. Palun abi

    Haha, ei teagi kumb on hullem, kas Johnny Bravo või selline. Peaks ikka tasakaalus asja hoidma
  15. Palun abi

    Aga miks mitte just rohkem alakeha treenida?
  16. Toidulisandid internetist

    Tere, Külv
  17. Kaalust alla

    Parem poolsel pildil on ikka tiba vähem... Üle 20 küll ei pakuks.
  18. Squats(kükid)

    http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/30570-koikvoimas-kukk/
  19. Proteiinipuding?

    Minu lemmik oli kuni eilseni šokolaadipuding. Aga eile ostsin mustika-vanilje oma ja no see on ikka väga hea. Maitselt täpselt sama, nagu mustika jogurt. Parima tulemuse annab minu arust segades keefiriga (ise teen 30g pulbrit ja 200-250g keefirit). Kuigi piimaga on ka huvitav, annab rohkem sellise milkshake'i konsistentsi.
  20. Fred Vunk blogi

    Homme pidi lumi maha tulema ja kraadid isegi miinusesse minema
  21. Kui suur peaks olema päevane kaloraaž

    Proovi, katseta. Keegi ju ei oska öelda, kuidas su keha mingi kaloraažiga käitub. Alusta suuremaga
  22. Puuvilja ja juurvilja süsivesikud õhtul?

    Üleliigne süsivesik on üleliigne süsivesik. Mis vahet sel on, kust ta tuleb?
  23. Vajan abi - Kuidas ohutult oma dieeti muuta.

    ....kahe päeva jooksul
  24. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Vaevalt. LPF - Low Protein Forever. Kasutaja Kevadkynd endine kasutaja, eelnes Sügiskülv'ile. Lisaks toitumisviis, mis hoidub valgu kasutamisest.
  25. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Vaevalt keegi sulle tasuta siin mingit kava annab. Saidil ju endalgi mõned kavad üleval. Vaata sealt
×