Jump to content

Invention

Kasutajad
  • Sisu loend

    390
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Invention postitused

  1. massilisaja või valk

    Puhkepäevadel küll šeiki pole mõtet võtta. Kokteili mõte on kiiresti imenduda, kui seda vaja ehk siis peale trenni. Puhkepäevadel saa oma valk mujalt kätte...
  2. Pudingu uudis on küll hea. Homme saabki järjekordne pakk otsa, saab järgmised 2 maitset järgi proovida Kas uutel maitsetel degusteerimine ka tuleb?
  3. Bodybuilding Artworks

    Siin ei olegi küsimus, kas teema on mõistlik või mitte vaid selles, et kas on teiste kasutajate suhtes aus lubada ühel kasutajal varikontod, mis annavad märkimisväärse eelise igasugustel loosimistel, fittide kogumisel jms. Mitte, et see minu elu kuidagi muudaks, kui ma võidan/ei võida, aga samas peaks (või vähemalt võiks) olla võimalus kõigil võita võrdne. Vastasel juhul hakkab pidevalt võitma inimene, kes viitsib kõige rohkem kasutajaid teha.
  4. Bodybuilding Artworks

    Haha
  5. Bodybuilding Artworks

    Küll viitsib kontosid alles endale teha. Kui tal natukenegi mõistust on, siis IP-blokk ei aita. Kõik kasutajad bannida ja kõikidest FIT'idest ilma jätta. Ja seda nii kaua, kuni ära tüdineb
  6. Bodybuilding & Fitness Photoshop

    Vabalt. Peaasi, et liiga vähe fitte ei pane... Seitsesadaviiskend vähemalt
  7. Bodybuilding & Fitness Photoshop

    Mina teeksin panuse, et kasutajad BBmania, compacttrey, sirtsukas ja RaixSull on samad isikud. Peaks kihlveokontori avama
  8. Bodybuilding & Fitness Photoshop

    Jätab mulje küll, modedel alati võimalus postituse IP-d muidugi kontrollida. Kindlalt saab aga väita, et tegemist on pesueht fithunteritega (vaadata kasvõi BBmania signatuuri)
  9. Kasutaja joonast pidas vist seda silmas, et kui vajutada pildile, kus on täpsemad andmed, siis seal on tõesti kirjas III tase
  10. YouTube videod

    Pole küll juutuubist, aga tore video ikkagi http://greatist.com/fitness/men-women-switched-roles-gym-video/#
  11. Olen korralikult trenni teinud ja toitunud nüüdseks 3.5 kuud. Esimesed kaks sellest treeneri pilgu all. 01.10.2012 oli kehakaal 89kg ning rasva% 25, praeguseks on kaal langenud 76.5kg-ni ning rasva% 16.4ni. (vanus 25 ja pikkus 186.5) Küsimus on nüüd selles, et viimase kuu ajaga on rasvapõletamine mingil põhjusel peatunud ja 1% on ka juurde tulnud (detsembri keskel oli see 15.4, kehakaal on säilinud). On mõningased asjad, mis viimase treeningkavaga on muutunud: senise 3 korra jõu- ja 2 korra aeroobse treeningu asemel teen nüüd vastavalt 4/1, treeningkava jaotatud kaheks. Lisaks olen suurendanud natuke süsivesikute osakaalu oma toidus, söön jõutrenni päevadel senise kanaliha/kodujuustu asemel (täistera)kaerahelvestest putru. Minu tavapärane toitumine: Hommik: 3 muna 3-4 viilu peekonit Kohv Suhkur Kohvikoor Kcal Valk Rasv Süsivesik 460 23.5g 31.5g 17g Peale trenni: 33g Micro Whey Active 400g piima Kcal Valk Rasv Süsivesik 356 36.78g 12.18g 20g Vahepala: 200g 5.0% kohupiima Kcal Valk Rasv Süsivesik 232 28.4g 10g 7.2g Lõuna: 65g kaerahelbeid 160g piima 31g leiba 25g vorsti Kcal Valk Rasv Süsivesik 523 20g 16g 58g Vahepala: 200g 5.0% kohupiima Kcal Valk Rasv Süsivesik 232 28.4g 10g 7.2g Kui õhtul veel peaks kõht tühi olema, võtan keefirit FAST pudinguga. Kokku annab selline toitumine: Kcal Valk Rasv Süsivesik 1803 137g 79.7g 109.4g FAST pudinguga on kõik numbrid veidi suuremad: Kcal Valk Rasv Süsivesik 2033 169g 86.4g 120.4g Lisaks enne ja pärast jõutrenni võtan BCAA'd ning pärast trenni Omega3'e. Küsimus ongi selles, et mis võib olla põhjustanud rasva% languse peatumise? Endiselt on päevane kaloraaž defitsiidis. Kas on ehk probleem ühe aeroobse päeva kaotamine ja päästaks, kui lisada 6-s trennigpäev nädalasse aeroobse treeningu näol? Eesmärk on saada % ca. 10 peale ja kuna olen algaja, siis ehk saavutada ka rasvapõletus lihast kaotamata (mis praegu visuaalsel vaatlusel on täitsa toimiv) Tean, et mõõtmismasin ei ole kõige täpsem vahend, samas olen mõõtnud ühe ja sama aparaadiga ja alati esmaspäeval. Seega isegi kui näitab numbreid valesti, siis arengut peaks ju ikka õigesti näitama...?
  12. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    Sentimeetririhma järgi olen ma üsna heas vormis... Kahekordne vööümbermõõt on 26cm vähem, kui pikkus EDIT: Käisin mõõtsin täna uuesti rasvaprotsenti ja näitas seekord 14.8%. Seega ta vist nüüd näitab üsna võssa jah, rasva kehas vähem, muud muutujad hakkavad rohkem rolli mängima ehk. Paar küsimust: Kas olen õigesti aru saanud, et keha võtab energiat selles järjekorras: süsivesikud, valgud, lihased, rasvad? Kas keha vajab puhkepäeval sama palju valku ja energiat kui trennipäeval? Suurim lihase ehitamine toimub ju puhkepäevadel.
  13. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    Kaloraaži tõstmiseks piisaks näiteks kahest banaanist päevas pärast trenni? Peaks saama kuskil 230Kcal ja 50g süsikat... Päris rämpsu ei tahaks sisse hakata ajama
  14. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    Kuidas sellega toimida täpselt?
  15. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    Üsna täpselt on välja arvutatud kõik toiduained, mida söön. Energiavajaduse arvutasin siit http://www.struktuur.net/kcal.php See näitab, et peaksin tarbima selle 2200Kcal päevas. 3.5 kuud tagasi ei teinud üldse trenni. Valgu sain piimast, vorstist, kaerahelvestest ning leivaviilust. Kontrollisin just siinse kalkulaatoriga üle, tundub õige olevat... 2800-3000 kalorit peaks olema selle kalkulaatori järgi juba energiahulk, millega kaalu hoida või isegi juurde võtta.
  16. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    BAV enne dieedile minekut oli 1980Kcal, nüüd on 1820Kcal ning tervislik energiahulk kaalu vähendamiseks 2240Kcal.
  17. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    Enesetunne on super, mingit energiapuudust pole. Tean, et süsivesik ise kaalu ei kasvata, samas energia, mille ta annab, ladestub rasvana, kui teda ära ei kasuta ju... Hetkel söön valku suht täpselt 2g iga kilo kohta, kohati isegi rohkem. Ja rasvad saan ka täpselt kätte.
  18. jõusaal ja toidulisand

    Ei, ma sain lausest aru, aga kust sa sellist asja võtad?
  19. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    Süskarid hoidsin jah meelega võimalikult madalad, kuna sain hakkama ilma nendeta ja iseenesest otseselt vaja neid ju pole (info siitsamast ühest artiklist), kui just ei tunne, et energiat vähe. Väga järsk kaalulangus ei olnud, maksimaalselt kilo nädalas, kui sedagi. Ja miks valku vähemaks võtta?
  20. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    Trenni lähen 2h peale hommikusööki. Seega võiks hommikuks võtta pudru ja näiteks veel enne trenni muna/kohupiima?
  21. jõusaal ja toidulisand

    Ah?
  22. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    Mida soovitaksid juurde panna? EDIT: Võtan ka multivitamiini kapsleid, kust saan kätte mikrotoitained. (http://mybody.ee/index.php?route=product/product&path=67&product_id=365)
  23. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    See on täitsa ise koostatud. Sooja toiduna on puder või siis kana lõunasöögiks ja hommikuti praemunad...
  24. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    Viimase kava ta just eelmine nädal tegigi, mis on orienteeritud lihaskasvule. Ja ma hea meelega võtaksin kaalus juurde lihaste arvelt, aga enne on siiski soov üleliigsest rasvast lahti saada. Kuna suvel on tulemas üks väga tähtis päev minu elus, siis tahan selleks ajaks olla elu parimas vormis (mida ma olen juba praegu, aga ise ei ole veel tulemusega rahul). Ja nagu kirjutasin, siis mingi lihaste areng ikka toimub - raskused suurenevad ja ka visuaalselt on midagi näha. Eks see ongi sellepärast veel võimalik, et olen algaja. Või vähemalt siiani oli...
  25. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    Tänan, olen ka ise sellega rahul. Pole kunagi varem end nii hästi tundnud Muidugi pean tänama oma treenerit, kes mind õigele teele juhatas. Ilma temata toimiksin tõenäoliselt samamoodi, nagu kaks eelmist talve - 5-6 korda nädalas trenni, iga päev sama (isetehtud kasutu) kava koos tunni aeroobsega ning täiesti vale söömine ja siis imestasin, miks midagi ei toimu, teen trenni ju kõvasti. Nüüd lõigi moti natuke maha see, et areng on peatunud, aga eks algus oligi kiirem. Proovin esialgu seda, et viskan kaerahelbed jälle menüüst välja ja võtan kana tagasi, vähem süskareid, rohkem valke. Eks ole näha, mis muutused toimuvad...
×