Jump to content

Invention

Kasutajad
 • Content count

  390
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Invention last won the day on September 3 2015

Invention had the most liked content!

Community Reputation

35 Jagab matsu

About Invention

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 03/20/1987

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://www.myspace.com/MiliamaQuintet

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tallinn
 1. Peegel ja kaal ei näita tulemusi

  https://et.wikipedia.org/wiki/Hüpotermia
 2. Peegel ja kaal ei näita tulemusi

  Misasja Ainuke asi, mismoodi see võib su energiat kulutada on see, et keha hakkab suurel määral sooja tootma, et vältida alajahtumist. Küll aga on see kindlasti päris ohtlik (ja mõttetu). Külm vesi ise sul nüüd küll mingit rasva ei põleta.
 3. LihaseKasvatamine

  http://forums.fitness.ee/forum/76-kaalust-juurde/ http://forums.fitness.ee/forum/77-kaalust-maha/ Kõikidele küsimustele on siin vastused. Isegi otsima eriti ei pea.
 4. Taavi Merisalu Blogi

  Eriti hästi mõjub, kui samal ajal MMS'i juua
 5. extreme whey deluxe

  Käisin ostsin täna poest vorsti. Oskab äkki keegi öelda midagi mis oleks kasulik teada.
 6. Parim võimalus keha rasvaprotsendi vähendamiseks?

  Sa endast pilti ei taha panna siia? Hetkel tekstist jääb mulje, et pigem on probleem liigses enesekriitilisuses. Tee edasi jõusaali ja anna aega. Muutusteks läheb aega... Kahtlen, et sul on mingit rasvaprotsenti vaja vähendada.
 7. Hemorroidid

  Anna aega veel.... Mingit oppi pole küll vaja.
 8. trenni isu kaob ära juba!

  Ühesõnaga vasak on ilusam kui parem?
 9. Hantlite ost

  Plaanin vennale osta kangi/hantlid. Küsiks enne targematelt üle - miks näiteks see pakkumine nii odav on? http://www.hansapost.ee/p/tostekomplekt-lurich-52-kg/242777056 On oht, et raskused/kangid lähevad kohe pooleks? Ja kui panna 32mm diameetriga raskus 25mm diameetriga kangi otsa, jääb see väga logisema? Või tasuks vaadata kuskilt mujalt?
 10. Treening- ja toitumiskava

  Täiesti nõus eelpoolsete kommentaaridega. Unusta igasugune lisand praegu ära ja hakka lihtsalt sööma. Oled sa näiteks üldse teadlik, kuidas kreatiin töötab? (ilma, et sa wikist järgi vaataksid)
 11. Kaalust alla 181cm/115kg

  Jälgi mingi aja jooksul oma kaalu liikumist. Kui kukub, oled defitsiidis, kui ei kuku, on vaja teha korrektuure. Seda sa saad ainult ise jälgida Aga tulemust ära oota päevaga. Vaata, mis ta nädala-kahega teeb. Ja ole järjepidev.
 12. Kaalust alla 181cm/115kg

  Väga ei süvene su menüüsse. Aga üle 3000kcal'i päevas? Ma söön massi ajal sinnakanti ja võtan veidi juurde ikka väga raskete trennidega. Isiklikult vähendaks raudselt kaloraaži. Lisaks vähendaks kõvasti rasva ja mõnevõrra ehk isegi süskareid ja paneks valku juurde. Rasva osakaal on sul ikka päris rõve päevas.
 13. Välitrenn

  Kas keharaskusega tehes on mõtet panna ette mingid kordusvahemikud? Kui ma teeks 3x12 kätekõverdust, ei omaks see küll mitte mingit mõju. Ise teeksin kõik eelnimetatud asjad maksimumini.
 14. lihaste kasvatamine

  Vot, mis selle polstri alt välja on tulnud. Väga viis, tõesti tubli! Lisandeid ei pea sööma. Kaloraaži suurenda/vähenda enesetunde järgi. Kui sa just võistlema ei plaani hakata, siis üleliia pead ei tasu selle pärast murda.
 15. Rangluu otsa probleem

  Mul sama asi. Aga inimene ei olegi sümmeetriline, vabalt võib olla asi sellest. Lisaks võib sul ühel pool olla lihas rohkem arenenud. Aga kui segab, siis pöördu spetsialisti poole
×