Jump to content

Eleanor

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Eleanor

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 06.01.1988
  1. Algaja soovib ilusat pihta.

    Tänan kõiki, kes vastasid. Sain juba nii mõndagi uut teada. Eile juba sai uuritud BAV arvutit ja kõik söödu panin ka kaloriarvutisse kirja. BAV näitas mingisugune 1300 kcal aga sõin sisse kuskil 1500 kcal. Kas see tähendab, et pean vähendama? Joogat olen mõelnud, kuid ma ei ole painduja tüüp. Ja sai siin vähe ringi vaadatud siis paistab, et oleks hea joosta rohkem ja igasugu lindid ja rattad. Mhmm.. ja paistab, et ei mingit stressamist või närvitsemist.. see saab raske olema.. kas kortisooli saab kuidagi mõõta? Aaa ja kust ma seda teada saan, palju ma päevas ära kulutan? Noh, et süüa nii et ma selle ka ikka ära kulutaks?
  2. Algaja soovib ilusat pihta.

    Pole eriline trenni inimene kunagi olnud, ei tea asjast midagi eriti aga nüüd oleks vaja. Olen muidu selline pisike naine kaal 52 kg hetkel ja 160 cm pikk, väikse kondiga-kleenuke. Kuid kuna olen hiljuti( 7 kuud tagasi) oma teise lapse sünnitanud siis nüüd on nii, et piht on väga lai ja on rasva voldikesed kõhule tekkinud. Üleüldse, olen tähelepannud, et mul on just keskkoht koht, kuhu kõik läheb. Oleksin tahtnud tegelt jalgadele lihaseid kasvatada, teised sellised kiitsakad, kuid nüüd peab hoopis rasva põletama hakkama. Või saab neid asju koos teha? Mul pole kunagi kaaluga probleeme olnud või õigemini ebapropotsioonis kehaga-varem olin ühtlaselt sale. Nüüd siis nii et keskkoht jäme, mille otsas saledad käed ja jalad. Söömisharjumustest nii palju, et söön tavalist kodust toitu, mida oma perele igapäevaselt valmistan. Igapäevaselt söön kas riis/kartul/makaron, loomaliha/kala/kana need siis nii hautatud, küpsetatud kujul; Erinevad piimatooted, kõik teraviljatooted, leidub ka puuvilju ja värsket salatit. Trennist nii palju et kunagi käisin body pump´is, et kõhuvoldikesi vähendada ja ka shapingut, kuid seal võtsin kohutavalt alla ja olin nagu piitsavars oma voltidega. Koduselt olen teinud hulatamist, kõhu-ja seljalihaseid, vahest ka jooksmas. Huvitabki siis et mida teha oma keskkohaga ja kas peaks ka toitumist muutma, midagi välja jätma, koguseid muutma vms??
×