Jump to content

tawu

Kasutajad
  • Sisu loend

    19
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tawu

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 07.02.1993
  1. Rind

    Nimelt oli mu vend paks ,umbes 96kg,ja ta on 16 aastane aga nüüd ta on dieeti pidanud 3-4 kuud ja ta on nagu väga kõhnaks läinud,aga rinna osa on selline paksuvõitu ikkagi ja natsa pekine võib öelda,aga muidu kehast on väga sale juba ning kaalub 78 kilo . Äkki soovitate mingieid harjutusi või ma ei tea mida:D
  2. Jõusaal ja dieet

    Nimelt käimas dieet. Mu dieet näeb välja selline,et hommikul söön piisavalt,päeval 1 prae ja peale kella 4ja enam ei söö midagi. Käin ülepäeviti jõusaalis ning tahaks teada,kas see lihasele ei mõju,kui vähem toitumist on?
  3. Kõhulihased

    Tere! Treening olen kõhtu 2-3 kuud ning probleem on selles,et paremapoole kõhulihased tunduvad väiksemad,nt kõigeülemist parempoolset kõhulihast ei anna võrreldagi vasakuga.. Treeninud olen kõikki kõhulihaseid samapalju ning ei oska öelda,et miks nii on ja tahaks,et nad oleks samasuguse suurusega nagu vasakuomad.
  4. Väike küsitlus

    Nimelt tulnud seljapeale punnid,natuke rinnule jah.. 2 nädalat juba olnud ja tuleb neid juurde ja kaob. Kas asi on mingis vales toiduaines või mida veel ma ei oska öelda..
  5. Käevarred

    miks?
  6. Käevarred

    Soovitage häid harjutusi käevartele,mul need endale tunduvad suhtset peeniksed vahet pole,et biitsepsit ja triitsa olen kõvasti treeninud,aga see pole nagu kaasa aidanud . Olen 190 pikk ja nagu tahaks käekella normaalselt ümber panna,aga löpendab:D Tahaks harjutis,mida saba nii jõusaalis,kui ka kodus teha
  7. Kreatiin ja valk ja paha olla

    enne söömist jah olen võtnud seda alati.
  8. Kreatiin ja valk ja paha olla

    Mul see vadavalgupulber on piparmündi ja shokolaadimaitsega-maitse mind ei sega võib ka olla maitsetta Kreatiin on puhas,nagu olema peab Muidu võtsin mahlaga,siis oli sama asi ja nüüd ilma mahlata,ehk veega onikka sama. Selline halb tunne hakkab,see kestab mingi pool tundi ...
  9. Kreatiin ja valk ja paha olla

    Heh,esimestkorda kuulen Muidu teen kõik kasutusjuhendite järgi ja muud ma ei tea..
  10. Tellisin fitnessi foorumist endale kreatiini pulbrit ja sain vadavalgupurblrit natuek tasuta kaasa,aga nyyd kui seda sisse võtnud olen hakkab väga paha olla mul???kreatiini ja seda vadavalgupulrit panen kokku ja siis segan veega ära. Isegi kreatiini niisma süüües hakkab paha
  11. Kreatiin

    Kas kreatiini võib ka süüa ilma valgupulbri tarbimiseta nt seda,et ma söön valgu tooteid ja söön kõvasti igapäev sööki?
  12. Kreatiin

    Tere! Tellisin kreatiini pulbri endale ja valgupulbrit pole veel tellinud aga plaanis tellida kunagi.. Kas nii tohiks süüa kreatiini pulbrit,kui söön palju valguseid sööke ja söön ka palju.
  13. Omlett

    Keegi oskab öelda,palju see omlett valku sisaldab?
  14. On see normaalne?

    Ise olen 18 vana ja olen 2 kuud trenni teinud pidevatlt Nädalas 2 korda jõusaalis ja 5korda kodus. Jõusaalis teen rohkem raskemaid asju umbes 2 tundi. Kodus teen 2-3 tundi trenni see sisaldab:kätekõverdused igatviisi 150korda päevas,õlgu treenin hantlitega,biitsepsit hantlitega,kõhulihaseid treenin umbes pooltund ja teisigi harjutusi. Ja ülepäeviti 5km jooksu. Suuri tulemusi on aint kõhul.Muidu natuke arenenud küll.Tahaks lihtsalt küsida,et kas selle 2 kuujooksul igapäevane trenn liiiga suur ülekoormus ei ole? Kaalun 79 ja olen 190 pikk
  15. Küsimus

    Tere! Nimelt teen käin jõusaalis ja need muud trenni,aga tahaks endale sellist lihast või mis asi see on ma ei tea http://www.upload.ee/image/1091558/voo1.JPG see nabajuurde vööhoiu kohal see rant. Kuidas seda treenida nii,et selline lohk või kumerus tuleks,soovitage harjutusi ja muud:)
×