Jump to content

priit002

Kasutajad
  • Sisu loend

    206
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by priit002


  1. Selline küsimus,et nimelt rebestasin midagi alaseljas kükiga ära. Arstile on näidatud ja too ütles, et puhtalt rebestatud lihas. Praeguseks on sellest saatuslikust kükitrennist möödas juba ligi kolm nädalat ja selg soojendava vöö ja salvidele juba päris hea . Eriti hea kui veel soendus on tehtud. Kuna selg oli nii hea siis tegin mõned tõesti mikroskoopilise raskusega jõutõmbed. Ja hakkas uuesti tunda andma nüüd mõni tund pärast trenni. Enne seda mõtlesin, et sana isegi varsti juba kükkimise juurde tagasi, aga see on vist asjatu lootus. Aga peaks ma lihtsalt alaseljaharjutusi ja kükke vältima? TEgin ka neid selja harjutusi ja jällegi kui selg soojaks saab, on kõik korras ,aga pärast hakkab valutama.


  2. Noh iseenesest nii kana kui kala mõlemad on tervislikud asjad mida süüa. Kuigi mõned soovitavad naha kanal ära võtta,maitse asi,oleneb kui väga kollesterooli kardad. Ja suitsetamise seisukohalt, kui suitsuahju köetavatel puudelt koor maha võtta ja kuiva ,eelnevalt vettekastetud lepalaastu kasutada,visata põlevatele puudele, siis pole vaja marli sisse pannagi. Ise olen tähele pannud,et kui ei ole marli sees ja siis käid vaikselt külmiku kallal, kui seal on mõnud suitsutatud kaelakarbonaad, siis on lihtne vahele jääda, sest sõrmed jumala nõgised. :)


  3. woha.. ma just helistasin sinna põhja omasse ja sain teada et neil on ka tõstepõrand olemas ja värki.. igatahes, külastamine on 2eur (jõuka puhul), lähen vaatan täna kuidas seal on. Nad on avatud poole 11st 17.00ni vms.

    edit: HEHEE I LOVE YOU, guugeldamine on ikka täielik mädzik :)

    Kui sa veel ei ole läinud siis ära mine ka,nimelt käisin kinni oli !Lähen parem Revalisse oma taswuta proovikorda kasutama.


  4. Noh on ju tehtud igasugu lahedaid dieete, ma olen kuulnud näiteks veinidieedist. Nimelt ärkad hommiku ülesse jood 2 klaasi punast veini ja võileiva. Lõunal lõunasöögi, koos kahe klaasi punase veiniga jne. Kaal võib kaduda,aga alkoholist süveneb. Sarnane asi olevat ka õllega välja mõeldud.'

    Selleks et seda pulgakommi,seal oli kullakreem ja mingeid teised imerohud,uskuda peab ikka natuke sooda olema!


  5. Mul oli 4 kuud trennist ja lausa 1a jõusaalist pausi (Selle pausi ajal sai ebaregulaarselt kodus pisikeste raskustega tehtud). Ning jõud ei langenud grammigi. Vbl 5% mitte rohkem. Seda siis positiivse kaloraaži juures.

    Enne pausi sai jõusaalis 140kg rinnalt surutud ning peale 1a (mille sees tegin max 90kg rinnalt surumist - kodus suuremat raskust polnud) kui uuesti saali sattusin jõudsin esimese katsega 135kg ära surutud. 140kg ei proovinud - tegin seda nädal hiljem ja surusin ära.

    Ehk seni kuni kaloraaž püsib positiivsena ei usu ma ealeski, et mingi 80-100kg mittevõistlev kulturist oma lihastest kuidagi märkimisväärselt ilma saaks jääda. Kergelt kindlasti suurus väheneb ning kui absull trenni ei tee, siis arvatavasti mingil määral ka jõud. Kuid see kõik tuleb ka mühinaga tagasi.

    Vähemalt enda kogemustest rääkides on lihasmassi ja jõu kadu olnud minimaalne.

    Kindlasti usun, et mida regulaarsemalt ja raskemalt trenni teha, seda suurem on ka kadu. Ehk kui sa teed 5-6x nädalas rasket trenni ning järsku lõpetad täiesti tegemise ära ja toitumise ajad sassi, siis tõesti - arvatavasti kaotad nii lihasmassis kui jõus omajagu. Kuid kes teeb mingi 3x nädalas trenni ning mitte alati max'iga ning toitumine pole ka viimseni ära timmitud siis tähendab, et jõusaalis käimise peatamisega ning lambi toitumisega ei ole ka kadu niivõrd suur - lihtsalt, kuna muutus pole nii mega drastiline.

    Aga ma pole ka kuulnud et ükski kulturist soome maasikaid korjama läheks. <_<


  6. No ideeliselt võid jalatrenni päris kavast välja lükata. Reaalselt mõne kuu pärast saali naastes tuleb vana jõud 2 nädalaga tagasi, arvatavasti järgmise kahega saavutad juba uued isiklikud tippmargid. Selles suhtes ongi kükk ja muud jalaharjutused head, neid võib nädalate või isegi kuude kaupa vahele jätta ja jõud ei kao kuhugi. Samas lamades surumises kaks nädalat pausi ja kang on jälle raske. <_<

    Teine võimalus oleks kasutada lühikesi kordusvahemikke. Ehk jõukava, mis lihast nii väga ei lõhu. Raskustega ei soovita üle pingutada, muidu väsimust tunned ikka.

    Ps. Hetkel hakkasin mõtlema, et kas sa hoopis alaselja pärast muretsema ei peaks? Millegipärast kujutan ette, et kelnerina töötades peab alaselg tunduvalt rohkem pingeid taluma.

    See nüüd küll ei ole hea uudis,kuna ma praegu määrin ennast hobusesalviga ja kannan nädal aega soojendavat vööd,sest rebestasin kükkides midagi alaseljast ära. Ei tea küll täpselt mille, aga arst ütles, et selgrooga on kõik korras.Et valu oli alaseljas selgroost 5 cm kaugusel umbes. Aga noh võtan teadmiseks.


  7. Ma ei muudaks küll midagi. See "käin koeraga jalutamas/elan viiendal korrusel/käin jooksmas" jutt, et jalgade treenimist vähendada ei kõlba kuhugi. Kui on vahetustega töö, siis sätiks trenni nii, et pärast väga pikka päeva trenni ei läheks. Jalgu saab ka nii treenida, et nad järgmisel päeval just otseselt piimhappest ei nõretaks ja alt ära ei kaoks. <_<

    Ma saan aru,et käin koeraga jalutamas,elan viiendal korrusel, aga 10h treppidest ülesse alla?Ja jah tõesti peaksin vist jalatrenni siis natuke kergemalt võtma.


  8. Kui juba suve ja töötamise teemaks läks, siis kuidas muudaksite treeningkava, kui on teada et kelneritöö tähendab 8-10 tundi jalgadel olemist. Sisaldab ka treppidest käimist, et trenn missugune iseenesest.Kas jalgadele teha vähem, või siis rohkem, pigem mitte,kui jalad siiski töövahend, nii et väga lihasvaluga töötada pole ka lust.Sööks iga nii 3-4h tagant korralikku valgurikast toitu ja käiks ikkagi 4-5 korda nädalas jõusaalis, kui vähegi võimalik.


  9. Kunagi sai keset rattatrenni, kui juba 40 km oli seljataga ja kange tahtmine koju minna oli, sest toss täitsa väljas.Siis kenad neiud pakkusid red bulli,mingi kampaania vist, see andis küll sellise kerge energialaksu,et tavapärase kojusõidu asemel tuli üks 10km ring veel otsa.


  10. Ma olen suhteliselt kindel, et see sinu jalgade paksukminemine on psühholoogiline laadi probleem. Ja sinu toidus tundub rasvast kangesti puudus olema, et piim annab natuke, koolitoidust ei saa sa suht midagi, see kohupiim on ma loodan ikkagi mingi rasvaprotsendiga? Et nagu sulle on öeldud keha tahab juurde siis kui sul millestki puudus on. Ja ma arvan ,et sa võiksid süüa ikka rohkem, sest siit peaks sulle selgeks saama, et keha talletab rasvana siis kui talle keset nälgimist toitaineid anda, see on kehale omane kaitsereaktsioon.


  11. Saab vist tõesti sõita nii et 10km/h,aga kui mina ikkagitrenni teha tahan, siis ma teen selle tavalisest liikumisest eraldi. Sa ju ei kirjuta et oli trenn kõndisin poodi 5,5km/h pool tundi ja tagasi. Et trenn minul rattaga on ikka intensiivne. Kiirus aeglasematel lõikudel nii 22 , keskmine umbes 28 ja kui tunned et powerit on siis ka 35 ja peale. Kuigi ma sõidan ka võidusõidurattaga ja siis täis rattariietuses. Aga jah mõte sama,et üks on tavaline liikumine ja teine asi ikka trenn.


  12. Siis soovitaks ikka rahulikult maha istuda ja lugeda.Alustada võiks hommikusöögist.Foorumis on mitmeid teemasid kuidas tervislikult hommiksut süüa ja jah, seda tuleb kindlasti teha, see on äärmiselt vajalik. Järgmisena peaksid arvutama välja valgud ja rasvad mis sa päeva jooksul peaksid saama.Siin teemas juba läbi käinud!! 1g rasva(kasulikke ikka ma mõtlen) ja 1,5g valke iga kehakaalu kilogrammi kohta. Nende koguse arvutad rasvad*9+valgud*4=nende poolt saadud kalorid.Siis võtad selle oma PAV maha ja ülejäänud arvu jagad 4 ja saad palju süsivesikuid peaks olema,grammides.

    http://www.fitness.ee/?act=article&art...smenuu-nadalaks

    Siin üks suhteliselt hea ,aga mitte päris täiuslik näidismenüü.

    Nüüd nende ainete kohta.Kas su kehakaal tekkis sulle kiiresti??? Ma arvan et mitte. Miks peaks siis sellest lahtisaamine olema kiire tegevus.Sest kui sa just mingit imedieeti pidma ei hakka,millega sa kaalu ja lihased koos kaotada ja oma tervise ära rikud,siis kiirest ei toimu siin midagi.Kui sa toituma ei õpi siis sa võid kas-või kogu Fitshopi tühjaks osta ja tulemus on ikka 0! Nii et säästa raha ja telli toitumis ja treeninkava. Algatuseks võid ju ainult toitumiskava tellida ja näiteks http://www.fitness.ee/treeningkavad siit endale ühe algajate kava võtta ja vaikselt peale hakata. Lihaseid tunnetama õppida ja treeninkuga algust teha.

    Palju edu !


  13. Miks lihasekasvatajate foorumis on arutelu et kummad on targemad kas naised või mehed?Siinne teema oleks pigem ju et meestel on lihtsam suuremaid lihaseid kasvatada ja leidub ka palju toredaid raamatuid maailmas, mis ei räägi valgusünteesist ja treeningust.Äkki peaks mõne sellise kätte võtma!

    Natuke teemast mööda, aga mina pooldan ka toidulisandeid! lol


  14. EI taha küll midagi halba öelda, aga 12. klassis võiks lugemisoskus olla sellel tasemel et leida kaalust alla alateemast mitmeid sarnaseid teemasid.Lisaks saab Fitness.ee tööriistade alt endale korraliku jõusaalikava. + veel näiteks on olemas selline näidismenüü http://www.fitness.ee/?act=article&art...smenuu-nadalaks ja üldse tegelikult tuleks võtta veebitreeneri alt ja endale toitumis ja soovitavalt ka treeningkava tellida.

    Loodan et sain kasulik olla.

×