Jump to content

priit002

Kasutajad
  • Sisu loend

    206
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by priit002


  1. EI tea kui teretulnud teiste pakkujate proteiinide reklaamimine siin on aga šokolaa-münt oli küll päris hea maitsega sellesama firma oma. Rohkem pole proovinud. Aga teada on et sokolaad on tavaliselt kõigil ok, maasikas,kipub olema magusalembelistematele ja üeljäänute kohta info puudub. Muidu seda poodi vägi kiidan hea koht, hea teenindus!


  2. Olgu Teema

    Aga palun .Vastu su küsimusele ei viitsi hakata otsima, sest see suht pikk teema,pole eriti vahet kas enne või pärast trenni, sest see mis jõudu annab on kõrgenenud kreatiinisisaldus lihastes, mis ei teki hetkega vaid pikema prioodi vältel. Nii et kui võtad igapäevaelt siis kreatiini kogus lihastes suureneb jõudu tuleb juurde. Kui hetkelist efekti tahad siis selleks on trennieelsed ergutid. Ja ma saan aru et sa ei orienteeru siin foorumis hästi, aga uskumatult palju on juba kuskil olemas! Ja sina oled see kes seda ülesse ei leia. Mitte et ma kade oleks ja seda kõike kirjutada ei thaks, viitsiks. Kaalutõusu kohta, kui sa nüüd loed siis kreatiin seob vett ja tekitab kaalutõusu, ehk kui sul kaal tõusnud ei ole trenni kreatiini ja kõige muuga, siis ei ole ka erilist tulemust loota. Ja varem või hiljem keegi annab sulle sarnase vastuse kui sa iga järgneva küsimuse ilma otsimatta lihtsalt teemasse postitad!


  3. Enne kõike muud ma soovitaks lugema õppida.Kreatiinist on lisandite all terve teema kus on manustamine ja kõik kirjas. Toitumisest siin foorumis on inimesi kellel on oma toitumine ikka ma arvan aastate kaupa täpipeat paigas, kirjas. Nii et ei ole mõtet üldistada.Ja tõsi ta on et sa võid kas-või maratoni joosta igapäevaselt, aga kui sa toitumist korda ei tee siis rasva põlema ei saa. Ma ei ole ainuke kes võib omast kogemusest siin öelda, et nii see asi on !

    • Upvote 1

  4. Jällegi DELFI reeglite järgi käid kaks korda nädalas usumas ja jalalihased hakkavad vohama nii et cm või lausa kaks kuus. No krt õpetage kulturiste ka niimoodi ujuma nad oleksid teile südamest tänulikud.EI oleks vaja nii 100+ kg kükkida ja palju. Lisaks veel seda söömise maagiat ka kus ei peaks vähemalt viite toidukorda kaasas tassima, koos mudigui nende makrote arvutamisega.


  5. Eriti rindadest :)

    Kuidas see eesti vanasõna küll oli, et küsija suu pihta ei lööda ja tegelikult on see jälle üks selline kapitaalse lihasekartuse ja suure tõenäosusega ennast näljutava neiu teema. Aga ikkagi võiks üritada teda vähemalt aidata, mis sest et seda tuleb siin teha üle päeva, vähemalt.

    Ja see viimane postitus väärib tõesti aplausi!


  6. Tänud vastuste eest. Ma mõtlen katsetada ära sciteci rocky road või siis selle cookie kreemi ja siis kui ei sobi, siis teen veel viimase katse ultralife proteiniga ( või oleks lean gain kasulikum? oleks ainuke toidulisand mul + workout shock) Ning kui kumbki ei sobi, siis kuulutan end lootusetuks :P

    Mõttes aga meenub kogusaeg see jube fit whey ja dextro kooslus ,mis kunagi sisse sai kühveldatud paar korda, need kotid siiani kapis alles ja tähtaeg 10 kuud üle, kellegil soovi pole? :D

    Noh proovi kuigi siis soovitaks otsida kellegi kes sulle proovida korra annaks mõnda MASS why maitset või ka sciteci, sest kui sa maitsega nii valiv oled, siis mina oma soovituse võtan küll tagasi. Sest sulle meele järgi olla on vist küll äärmiselt raske!


  7. Mitmel päeval nädalas sa praegu trenni teed? Et kui sa teed sellise plaani kus sa alustadki 5 korda nädalas trenniga kohe, siis on suhteliselt suur tõenäosus, et see viskab sul suhteliselt kiiresti üle, eriti veel sellisekergelt laialivalguva eesmärgiga.Et soovitav oleks mõni võistlus või asi ka eesmärgiks võtta, siis on trenni teha natue lihtsam.


  8. Ma ütleks,et äkki tahad kopereeruda ühe teise neiuga siin foorumis kes kavatses hakata tegema 5x5 kava, et korralik lihastreening ja valgurikkam toit, see peaks tegema asja paremaks. Pole mõtet hakata sellest järeldama, et kasvavate raskustega treening peaks lihased vohama panema. Jah lihas kasvab, aga mitte segavalt ja jalad vähemalt näevad peenemad välja.Ja kui ei usu, vaata FAST tiimi kas-või tõstjate jalgu, no ei näe välja nagu õudus naiskulturistid, pigem päris kenad, nii et .....


  9. Esimene asi see 50cal defitsiit soovitaks vahetada nii max 200-300 cal defitsiidi vastu, mis oleks nagu reaalsest kalorikulust maha arvutatud, mitte BAV. Ja ei ole küll kohanud kedagi kellele oleks 5x5 kahju teinud, nii et edu. Kuigi tellitud treening ja toitumiskava, aitaks kiiremini ree peale!


  10. Tekkis mul ka küsimus, et kui ma panin kehamassi indeksisse Sinu kaalu ja pikkuse 170 ja 60 kg. Sain tulemuseks normaalkaal. Kui aga 52 lausa siis tuli vastus selline

    Sinu kehamassindeks on: 18

    Alakaal!

    Oi-oi, tundub, et oled liiga kõhn. Väike alakaal iseenesest tervisele ohtu ei kujuta, kuid ära mitte mingil juhul dieetidega eksperimenteeri. Mitte kunagi. See võib väga halvasti lõppeda.

    Kui sinu KMI on tunduvalt väiksem kui 18, on lood väga tõsised. Otsi abi! Samuti pöördu arsti poole siis, kui sinu kehakaal on lühikese aja jooksul märgatavalt langenud.

    Sinu probleem ei ole kaal, pigem lihase puudumine. Ja sa võiks aru saada ,et kui sa ei ole BAV täis saanud väga pikka aega, siis sa peaksid surnud olema!Äkki ei ole spordifoorum õige koht kust abi otsida...


  11. Kui maitsest rääkida siis sama firma MASS whey on nagu kilo pealt nii 45 senti kallim, aga maitse,vähemalt maasikas oli küll täitsa ok. Et kui satud ikka väga rõveda asja otsa siis võtab ikka päris morniks kui selle raha paned mingi rõvedamaitselise soga peale. Kuigi ei tea pole proovinud, võib ka hea maitsega olla.

×