Jump to content

priit002

Kasutajad
  • Sisu loend

    206
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik priit002 postitused

  1. Vanamees teeb ka trenni :D

    http://bodyspace.bodybuilding.com/oldsuperman/ Kas selle kohta tuleks siis öelda et "surm" teeb trenni?
  2. Ületreening

    Vabanda küsimuse pärast, aga kas sa kavatsed siia iga iga minuti tagant postitamisega fite teenida?Mingi suurem osta plaanis või ?
  3. Paljuga teete biitsepse?

    Ei tea mulle on ka ilma seda videot vaatamatta mitu korda demonstreeritud kui sa ikka üle 45 kraadi maapinnast jõuad siis lihas ei ole enam selline pinges vaid lõdva.Kõlab imelikult aga lase kellelegi katsuda selle harjutuse juures, võid biitsepsile niim õndagi juurde võita!
  4. 15a paks neiu.

    EI või aga neid geneetilisis imesid nagu Bolt ja Mozart (ma loodan et sa ikka seda täisnime ka tead)on vähe !Aga vaaates praegu üldist dendentsi siis enamus inimesi,vähemalt vananedes kui mitte varem suudavad oma kaalu vale toitumisega ära rikkuda.Need kes söövad kõike ja ei võta juurde neid on ju vähe?Ja kas tõesti on geen mis takistab inimesi trenni tegemast ja sunnib neid juustuburgereid õgima?Ma tean et on ka haigusi mis takistavad inimesel kunagi täiskõhutunnet tundmast, aga see on ikagi väga haruldane. Ma ei ole ise ka supergeneetikaga ja pean oma kaalul ja toitumisel silma peal hoidma, kuna see läheb väga kergesti käest ära.Ometi ei nimeta ma tahtejõu puudumist geneetiliseks veaks!
  5. Paljuga teete biitsepse?

    Sa ei saa ikka üldse siis aru mis ta räägib, lihtsalt ei ole mõtet tõsta nii kõrgele et lihas puhkeasendisse läheks, nagu seda kahjuks valdav enamus inimei teeb.Et ka täiesti sirgena oma lihasel mingi pinge, sellepärast ta teebki eraldi, et maksimaalselt keskenduda liigutusele!
  6. Kaalu langetamine

    VÄsita ennast ikka ära ka,mul isiklikult ei ole muidu üldse trenni tunnet.Ja võid ka proovia intervallidena teha et minut kiiret ja siis minut normaalset ja nii 5-6 korda vähemalt.Mõjub rasvapõletusele hästi.Rohkem võid otsida infot sõna alt HIIT treening.
  7. 15a paks neiu.

    Geneetika on ikkagi suhteliselt väheuuritud ja see kellel milline geen avaldub on ikka suht kaootiline.Enamus inimesi suudavad enast kerge vaevaga halva toitumisega paksuks süüa ja suudavad ka vormi saada.
  8. Paljuga teete biitsepse?

    Soovitaks biitsepsi treenimiseks selle ära vaadata.Äkki muutuvad need 10 kilosed antlid jälle armsaks! Hoiad raha ka kokku ja siis saad üks hetk midagi suuremat soetada!
  9. 15a paks neiu.

    Vabandust, aga äkki kuluks sulle ära hoopis mõni inimene kes on natuke vormikam ja sellega rahul, sest siin foorumis olevate inimeste pilte vaadates sul küll ei ole võimalus 10 päevaga midagi sarnast ära teha.Äkki oled isegi kuulnud et tervislik ei ole alla võtta rohkem kui 1kg kuus ja noh selleks kulub aega niikuinii! Kui sa midagi tegema ei hakka, siis sinuga ei juhtu ka midagi! Mina olin ka paks ja lühike, ühe suvega aga kõik muutus. Aga see tähendas enamasti jäätisevaba ja keskmiselt 40-50 km jalgratast nii üle päeva. Praeguste teadmiste juures oleks selle aja ka paremini suutnud ära kasutada ja parema vormi saavutada , aga alguseks see oli küll. Nii et kui sa ise ennast ei aita, siis me võime siin kõik romaane kirjutada, aga kasu sulle sellest ikka ei ole. Mina vaata äkki sellisele lehele nagu http://bodyspace.bodybuilding.com/ seal on ka palju inimesi kes on ülekaalulused ja nad postitavas endast pilte!! ja täidavad sealset treeningpäevikut! Nad tahavad ka muutuda. Seal on ikka imelisi muutumisi! Aga sest et nemad teevad midagi!
  10. Ma olen küll esimene aga mitte viimane, olgu kas kaalu langetamine või tõstmine ikkagi ei tohiks enamus sinu päevasest valgust tulla ainult pulbri näol.Oleks vaja vaadata natuke ringi ka toitumise foorumis, et toitumine korda saada,kaks korda päevas söömine ja kaks šeiki ei ole mitte väga korralik toitumine. Laadimine on 5 päeval 4*5g päevas, ja edasi 5g päevas. aga seda sa saad juba toidulisandite foorumist Kreatiini teemst lugeda täpsemalt!
  11. Hera80

    Hera80 on lihtne valk, mida soovitatakse esimeseks toidulisanduks ja eks selle taga ole ka küllaldane promo.Ega häid tooteid on palju,kasutatakse enamasti aga ikkagi neid,millest midagi teatakse, ollakse kuulnud või on keegi soovitanud.
  12. Ma arvaks et teisel pool ookeani on need ka semiprod igasugu huvitavaid asju tarbinud, nii et kui nad ainult valgupulbrit tarvitaks siis ma eriti ei usu et neid nii palju sureks.
  13. proteiini manustamine

    See et pärast trenni kõik energiaks läheb ei ole küll siin foorumis toetatav loogika.Peal trenni on lihastel ikka selline avatud periood, kus on väga kasulik manustada nii 30g valke ja 60g süsivesikuid.Sa võid selle asemel küll võtta tugeva valgurikka toidukorra, aga pulbrite puhul on imendumine väga palju kiirem ja pärast trenni et tekki lihaste lagunemist, et lihased saavad kasvuks kõik vajaliku kohe kätte.Kreatiini võid ju tarbida, ise oman ainult positiivseid kogemusi.
  14. Vaja Abi Treeningus

    Kui sa ei raatsi maksta veebitreenerile 57 eurot , siis kavasid sulle tasuta siin küll keegi ei tee. Vaata foorumis toitumise alt kaalust juurde, enda pikkuse ja kaalu juures. Loe jõusaali alt treenimise kohta. Võta endale tööriistade alt mingi algaja kava ja anna tuld! Ega kui ise asja vastu huvi ei tunne ega siis pole lootust midagi eriti saavutada ka. Toitumisest kui sa pole tegelnud asjaga on sul palju õpida, jõusaalis tean omast käest et esimesed paar kuud õppid ainult õiget tehnikat ja lihaseid tunnetama ja siis hakkab päris trenn alles pihta,minul vähemalt.Ja ära karda baasharjutusi!
  15. hommikune treening

    Kas selle all mõeldakse kükki ja jõutõmmet?
  16. Menüü ajakirjast

    Toidukogudes 60kg naisel ja 100kg mehel on ju väga erinevad?Vaata uuesti üle mis seal toitumiskava juures veel oli kirjas, sest seal on pahatihti ka kirjas kelle jaoks see mõeldud on. Ja üldse oleks vaja kõigepalt enda BAV välja arvutada ja siis see toitumiskava kohandada endale vajaliku ja eesmärkidekohaste portsonidega.Sest suurte poste hommikusöök olen kohanud plaane kus on ka 5-6 muna ja vähemalt sama kogus purtru ja lisaks veel igasugu asju.Nii et kõik oleneb soost,eesmärgist,treenitusest jne!
  17. Üleolevus foorumis

    Ei ole üldse vaja Hiina vanasõnu tsiteerida piisab ka Eesti omadst.Mitte et ma kedagi solvata tahaks.Üks loll oskab rohkem küsida kui kümme tarkavastata!
  18. Tutvu ka äkki teemaga http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=32263
  19. Kui ma ei eksi, siis siin oli alles hiljuti üks,mitte päris anoreksik,aga neiu kes oli samuti oma paksude reite pärast väga mures. Kui ta aga pildi postitas, siis oli ta ainus, kes arvas,et ta reied paksud on.Ma kipun arvama et sama värk on ka sinul, kuigi pole ju kindel.Kuigi kahtlen, et nad nüüd ülejäänud kehaga võrreldes julmalt kasvama on hakanud. Ma saan aru et minul on kreatiinikuuril ja tänu kükkidele tulnud pea poolteist sentimeetrit reieümbermõõtu juurde,aga see on raskete kükkite ja tugeva lihastreeninkuga.Nii et ei usu et probleem väga tõsine oleks, paranda, kui ma eksin!
  20. Kaalu langetamine

    Tasuta ei saa siin ilmas eriti midagi,väljaarvatud mõned üksikud korrad, aga näidismenüü on siin küll olemas http://www.fitness.ee/?act=article&art...smenuu-nadalaks
  21. Küsimus südame löögikiiruse kohta

    Aeroobne peaks ikkatähendama,et hapnikuga, aga kui sa väga intensiivselt treenid, mis hüppenööriga 5 minutit tavainimesele kindlasti on on siis on tegemist ikka anaeroobsega, kuna siis peaks tekkima hapnikudefitsiiit.Ja rasv peaks põlema üldse madala pulsisagedusega trennides?
  22. Kaalu kaotamine

    Tahaks küll väga soovitada fitshopi omi, aga ise sain FARMACIA omad 90 kapslit 5.62 , nii et odavam tuleb osta apteegist.See isegi odavam kui mass.fi tellides
  23. Rasvaprotsent

    Olgu, ma ei arutleks oma rasvaprotsendi üle kui mul kuuspakk perfektselt välja joonistuks, nii et ma pigem arutlen kui kaugel ma sellest hetkel olen, sest üks hetk kui mõõdeti ja masin 8% näitaks oli korrasks päris uhke tunne !
  24. Rasvaprotsent

    Aga kas on võimalik et need kaela ja vöökoha ümbermõõdul töötavad kalkulaatorid mulle hästi ei toimi kuna mul on kaelaümbermõõdu võtmisel see kõrisõlm no ikka väga suurelt väljas. Sest kaela ja võõkoha järgi olevat mul 20 % , masina järgi oli aga 8 ?
  25. Kaalu kaotamine

    Lisaks on veel enamus purkidel soovitus võtta 2-3 kapslit päevas,aga tegelik kalaõli annus ei peaks olema üle 1000mg ,mille saab kätte juba ühest kapslist.
×