Jump to content

priit002

Kasutajad
  • Sisu loend

    206
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik priit002 postitused

  1. Kaalu kaotamine

    Ma arvan et ainsad kohustuslikud komponendid on söömine ja trenn, kõik ülejäänud aitavad ainult kaasa.Kuigi omega3 ei ole tõesti paha mõte.Võtan isegi,parandab rasvade ainevahetust ja pidavat inteligentsile ka hästi mõjuma!Ma usun et mõjub, ega ma niisama neid sessil sööma hakanud.
  2. Kardiotreening

    Tegelikult oleks rasvapõletus just umbes 65% maksimaalsest pulsisagedusest ehk siis (220-teie vanus)*0.65= rasvapõletuse pulsisagedus.Miks ei soovitata kõrgemat , sest siis ei kasuta keha energia saamiseks rasva vaid muid kiiremaid energia saamise viise. Keha tuleb ära petta just selle madalama pulsiga.
  3. suveks trimmi

    Sa kindlasti ju unustasid kirjutada, et sa peale hommikusi uudiseid teed kerge jooksusoenduse ja enne kätekõverdusi mõned käte ja kereringid?Soojenduse tähtsust ei alahinda ma arvan siin ükski tõsine treenija,sest pole midagi nõmedamat kui rahmeldades äratõmmatud/rebestatud lihas.
  4. hommiku/õhtu söök

    Hommikuks pudru 1dl kaerahelbeid 2dl piima. Tass kohvi ja kui aega on siis 1-2 muna,valmistusmeetodid erinevad.
  5. Kreatiin

    Kas kui sa võtad korra hommikul ja teise korra pärast trenni, kas see on siis 4 korda päevas?Ja üleüldse, tegelikult oleks soovitav ju lugeda mida sa ostad, mitte et ma tahaks pragada või midagi.Tegelikult on ju soovitav,mitte kohustuslik, esimesed 5-7 päeva võtta 4 korda päevas 1 teelusikatäis/5g , ehk laadimisperiood. Ja siis hiljem 5g päevas. Ja alati koos viinamarjasuhkruga,see parandab imendumist!Kogused on kindlasti siin teemas olemas ja ülejäänu lugemine ei tule ka kahjuks!
  6. Home made protein bar

    Aga kas seda näiteks maasikamaitselise proteiiniga teha?Ja need kes juba tegid palju on see 1 scope?
  7. Elementaarne Kombo oli ka mine esimene valik ja kinnitan,et tegid õigesti. Valku koos dextrosiga on soovitav võtta peale trenni mõlemat kas siis vee/piimaga(ise eelistan seda).Mõlemat panna siis šeikerisse 1 dl. Siis on 1 osa valku ja kaks osa süsivesikuid nii nagu parimaks peetakse. Ja Kreatiiniga võid teha laadimise, pole iseenesest kohustuslik, aga siis on tulemused kiiremini näha. Kui tahad laadida siis 5-7 päeva 20 g ja edasi 5g päevas(teelusikatäis), näiteks lisad trennijärgsele šeigile või kui ei taha laadida siis paned kas šeigile juurde või võtad koos supilusikatäie dextrosiga,aitab imenduvusele! Pikk jutt tuli nüüd ja kohe ei saa ütlematta jätta, et see kõik on siin foorumis vähemalt sadu kordi juba räägitud!
  8. Huvitav kaua läheb aega, et USAs juba leviva meetodi esimesed toetajad siia jõuaksid?Originaalartikkel siin http://www.tarbija24.ee/?id=400635 Paksude ameeriklaste kiire viis kõhnaks saada, kaotab kuni kilogramm päevas!
  9. Massilisajad

    Toit!
  10. HCG dieet

    Ega see sealgi legaalne ole, aga hämmastav milleks inimesed on valmis et ei peaks tervislikult toituma ja trenni tegema!
  11. Jälle see toitumine.

    Kas ta peab langema kui üks hetk tähele paned ,et kõhupeal olev rasvavoldike on hakanud kahanema?Ja palun nüüd mitte paanikasse sattuda et oi kus nüüd lihased hakkavad vohama, ei hakka nad midagi nii kergesti!
  12. Sa küsid foorumis, kus inimesed enamasti oma toitu grammipeal kaaluvad ja iga toidukorra ajal välja arvutavad palju ja mida nad täpselt saavad ja enamasti hunnikut karpe kaasa veavad, et endale toidukordi võimaldada,et kas Hessi burger kõlbab?Iga toitumisõpiku üsna alguses on et EI KIIRTOIDULE.Kui keegi viitsib siis ta toob sulle ka välja miks ja neid põhjusi tuleb palju!Ei ole kohanud üheski toitumiskavas lõunasööki mis näeks ette burgereid.
  13. Super toode????

    Ja päris kenasti koostatud leht, kõik ainult ülistavad nii vanad kui noored, kui see nii ka töötaks siis poleks kulturistidel muud vaja kui seda sööma ja rasvaprotsent jookseks nulli kiiremini kui Bolt 100 meetrit!
  14. Jooksmine

    Loogika oli tegelikult,et treenimata üle 90 kilone(võid lugeda ülekaaluline,enamasti on ) ei tohiks hakata tugevalt jooksmas käia, sest see on tohutu koormus tema treenimata liigestele.
  15. 2 Väikest küsimust.

    Vabanda võib-olla spämmi eest, aga kas sa PÄRIS kohvi ei taha juua, et mina isiklikult alates ajast kui oman head kohvimasinat lahustuvat hästi ei suuda juua.Lisaks ei ole masinakohvis kindlasti 90cal jagu suhkruid ja muid toredaid asju, mida kõike tegelikult lahustuvast kohvuist võiks leida.
  16. Fast HT-R

    Treeningus võibolla mitte algaja, aga toidulisandites algaja ju ?
  17. Fast HT-R

    Tegelikult toidulisandeid päris algajale ei soovitaks ju üldse nagu hea tava siin foorumis ikka on ?
  18. Fast HT-R

    Kuigi mina alustasin Elementar komboga,soovitan soojalt, kuigi see vist natuke edasjõudnumate teema.Ei sega mind üldse väga et mul on kolm kotti.
  19. Fast HT-R

    See et sa valgule paned süsivesikud juurde ei ole eriline keemia minuarvates?Ehk ostad Hera80 juurde koti Dextrosi ja paned mõlemat trennijärgsesse šeiki 1 dl.
  20. Jõusaal.

    http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=29955 See on kõigest üks mitmetest teemadest milles räägiakse jõusaalidest. Lisaks aitab väga hästi kui lüüa googlesse odav jõusaal tallinnas siis saab veelgi foorumi vasteid.Reval on alati hea valik,samas ise olen käinud Kalev spas. aga see ei ole kindlasti odav koht.
  21. HULK

    Vaevalt ta seepeale roheliseks tõmbub!
  22. Kas seda toitu on ikka vähe?

    http://www.miksike.ee/documents/main/refer...d/kiudained.htm Google esimene vastus, vastajaks 8A klassi õpilane. lol
  23. Asi ametlik - Veerpalu lõpetab karjääri!

    Isegi pikalt pidas vastu ja parem lõpetada kuni veel kuskil oled kui vaikselt manduda.
×