Jump to content

priit002

Kasutajad
  • Sisu loend

    206
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik priit002 postitused

  1. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Aga kas see mitte i tähenda, et oled leidnud ühe viisi kuidas su biitseps ei arene. ise me ju ütleme kõikidele algajatele, et tuleb leida ikka see mis sulle sobib! Nii, et äkki peaks suurte raskuste asemel kasutama väiksemaid ja piinlikult puhast tehnikat, või hoopis äärmiselt pikki seeriaid. Mõned teevad ühele lihasgruppile aga hoopis kaks korda nädalas trenni, pidavat mõnedele ka mõjuma,või äkki hakkab veeltihemini tehes kasvama. Vend Vähi triitseps kasvatas triitsepsi hiiglaslikuks ju hoopis iga päev treenides.Vabandan kui Te olete kõike seda proovinud ja ma ainult jama siin ajan,aga kõikidele ei saa ju sama treeningmuster töötada. On ju mõnel prol trenn nii vaevalt 1h,nagu on ju seda Dorian Yatesi trenn lühike aga intensiivene, teine rassib aga saalis mitu tundi.Lõppkokkuvõttes mõlemad võivad arenevad.Aga see on lihtsalt ühe teoreetiku arvamus!
  2. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Kas ma aiman teemas kergelt läbi nime Rückbenberg?Näpuotsas, ehk kuuris siis
  3. Dextro ja Hera80

    Kiiremaid süsivesikuid kui suhkrud vist ikka väga ei ole, et kui oled nõus valgule 20 euri kulutama, siis ei ole nõus anda Dextro eest 1.5 eurot? Natuke naljaks ei tundu see we ?
  4. Ega sa ometi hantleid nurka ei hakka viskama, et selliseid tagasivaated oma karjäärile siin teed ???
  5. Noh olgu need uuringud tõesti, aga kas tõesti on Ott,vend vähi ja kõik teised oma toitumise täiesti valesti ülesse ehutanud???Üks asi on treenimata inimestele avalduv mõju, mäletame,et treenimata inimene kasvatab lihast ja põletab rasva ka samaaegselt. Nii et kasutaks äkki neid asju mis ikka reaalsuses töötavad.
  6. Palavik ja nõrk olla

    Ma mõtlesin et sa üritad nüüd selle pärast vähem stressata!
  7. Kaaluprobleemist jagu?

    Võtta korraga ette nii palju kui vähegi suudad!Hakka tihemini sööma, karbikesed juba hommikul valmis teha. Vaadata poes selliseid asju mis oleks heaks vahepalaks, juhuks kui eiviitsi hommikul vaaritada. Mina võtan vahes kodujuustu tilli ja kurgiga,lisaks siis üks pirn. Nii et kahvel on koguaeg kotis, kui mitte kaks. Hakka korralikult trenni tegema. Märgi ülesse mida ja kui palju tegid. Kui võimalik tee enda hetkevormist pilt, et seda hiljem kui on midagi muutnud motivatsiooniks kasutada. Või pane peamised mõõdud kirja, et hiljem oleks hea edusamme jälgida teha on palju ja eimidagi muud kui kohe kiiresti peal hakata!
  8. Kaaluprobleemist jagu?

    Ja ega ühe korraga,nädalaga, ka kuuga sa midagi selgeks päris ei õpi. Tervisliku toitumise harjumust tuloeb juurutad, et see muutuks elustiiliks.Ja ikka lugeda lugeda lugeda. Kuigi kohati on suht vastukäivaid artikkleid, siis üritada realistlikuks jääda, ekstreemsustega mitte kaasa minna. Ja edu katsetamisel, mis sinule mõjub!
  9. Mis on hardcore...

    Rahu rahu nüüd me rääkisime hardcorist mitte sadismist oma "kerade" suhtes!
  10. Palun asjatundjate abi

    On ju tadatuntud fakt, et banaane süies ei tule mitte banaanikujuline figuur. Tundub natuke et kasulikest rasvadest on pigem puudus.Just pähklid,kala, külmpressoliivõli...
  11. Kaaluprobleemist jagu?

    Sööma peaks koguaeg ja stabiilselt. Üldiselt on lihne öelda, et mul kõik sassis, seletage mulle toitumine ära, aga võta lugemisest paus ja vaata homme edasi. Üldiselt peaksid kindlasti arvutama välja on BAV, fitness.ee tööriistade alt. Ja siis hakkama komplekteerima. Ja seda,et tervislik toit hakkab rahakotile, kui sa kohe kõik asjad täis naturaalik ajad siis küll, aga muidu küll erilist vahet ei märka. Süia tuleks nii 5-6 korda päevas, mis jätab makssimaalseks pausiks nii 3-4 tundi. Nii et kõht vahepeal piinarikkalt tühjaks ei lähe. Hommikusöögist on siin väga palju teemasid, loe ise. Vahepaladeks teen ise piimast ja kohupiimast kas kakao või moosika šeike, ei ole pulbreid ja on tervislik. Lisaks praegu võtta kodujuustu, millel juurde tomat,kurk, pipar, mulle igatahes väga meeldib. Ja kindalsti peaks igas toidukorras olema valke. Ja kui sa trenni teed,kindlasti peaksid, siis ei hakka sul midagi need lihased vohama,nagu paljud naised arvavad, vaadake siin Fast tiimi neidusid,väga kenad minuarvates, ei ütleks küll et tegemist nagu lihasmägedega oleks. Ja miks just valke, sest nende seedimiseks läheb organismil rohkem energiat kui süsivesikute seedimiseks. Rasvades, iga kilogrammi kohta 1g ja häiod rasvu. Söömasööstude vältimiseks on just õige rasvasisaldusega toit eluliselt vajalik. Kui mina näiteks liiga lahjat tooitu söön siis läheb mul kõht vääga tühjaks ja kiiresti. Head rasvad on oliiviõli, pähklid, kala jne. Ja igasugused light tooted, millest on rasvad välja võetud ja jõhkralt suhkruid asemele pandud unusta heaga ära. Tervislik on üles kirjutada kõik mis sa sööd ja siis kaloriarvuti abil kokku arvutada, sest muidu on vääga lihtne kogustega väga puuse panna. Aga algus on tehtud, küll Holger sulle veel umbes samasuguse teksti kirjutab ja veel mõned ja ongi ühes teemas jälle kogu toitumine olemas!
  12. Söömine peale 18.00 ja hiljem

    Ja see et pärast kella 18.00 lülitub seedimine ümber rasvamasinaks on JAMA!!!!!! See kuulub selliste söön ihdminoviini marju ja muidu burgsi ja kaotan 100 kilo 3 mädalaga!Saage üle keha vajab taastumiseks ja lihaste ehitamiseks materjali. Sellepärast võetaksegi pärast trenni kiireid süsivesikuid/dextroos ja valku!
  13. Valk ja areng

    Mina sain oma 920g paki, 75% valku kätte 16.50 ja sellisel juhul tean ma et sealt saab 30-31 toidukorda, millest igaüks sisaldab 22g valku ja maksab 55 senti.Ma arvan ,et ma olen päris hästi saanud,aga kohupiimast ja kodujuustust saan ikka rohkem sama raha eest. Lisaks on seda pulbrit ikka tükk aega töödeldud ja mitte lihtsate protsessidega, nii et see kohe mitte ei saa odavam või sama mis tooraine tulla. Elekter, vesi, transport..... elu maksab!
  14. Valk ja areng

    Ja ma olen seda arvutanud, kohupiim annab 200g pakist 36g valku, ja sa kohe mitte ei saa üheski lisandist seda kätte nii 65 sendi eest! 300g kodujuust annab 16g 100g kohta ja maksab ka euro. Nii et heaga muule jamale kulub raha tervislikuks toiduks ja kui aitab, siis las vanemad ostavad, äkki hakkab neilegi tervislik toitumine külge!
  15. Hera80

    Milliar jogurtit sa kasutad? Ja siis sul on see valgupulber maitse pärast ?
  16. Hera80

    Mis ta halba teha saab, lihtsalt annab valgurikkama koksi. Mina teen aga tavalisest kohupiimast ja piimast, maitseks lisan natuke kas maasikamoosi või kakaod ja on ka päris mõnus ja sisaldab rohkemki valku kui mu tavaline šeik.
  17. Toitumine enne ja pärast trenni

    Sa saad ju ikka aru, et sellise toitumisega on su keha koguaeg häireolukorras.Sinu keha saab aru ,et toitu on vähe ja kõik mis vähegi saab tuleb ladustada! Siin olli just nädal tagasi teema kellegist, kes luges kaloried, sõi küll pea kaks korda rohkem kui sina, aga ikkagi luges. Ja kaal ei langenud,sest tema "dieedis"oli ka ikka väga palju suhkruid kohupiimakreemide ja puuviljade näol. Loe siit foorumit, ka naised saavad endale söömist lubada ja kui sa sööd õiged asju, siis sa saad neid tunduvalt rohkem süia, kui igasugu jama. Sest tunnista, sinu olukord on ikka suht kehv praegu. Ja selle pärast kella kuute mitte söömise....,otsi ise neid selle reegli austajaid on siin palju sõimatud!
  18. Triitsepsi massi kasvatamine

    Nii et sellise triitsepsi saab 3-4 kud iga päev triitsepsit tehes?Ma ei küsi seda päris tõsiselt!
  19. Mõnda plastikkarpi endale väike kanafilee ja riis või omlett kaasa teha ei ole minuarvates eriline raketiteadus?
  20. Alustaks treeninguga.

    On selline asi nagu BAV mille saad tööriistade alt. Siis arvutad vähemalt 1g valku kilogrammi kehamassi kohta. Korrutad selle neljaga saad teada palju sellest kaloreid tuleb. Siis rasva 1 gramm iga kilogrammi kohta ja selle korrutad 9-saga. Ja lahutad mõlemad arvud oma bav ja saadud arvu jagad 4ga mis anab sulle palju süsivesikuid. Ja kui alla tahad võtta siis mõnisada kalorit vähem päevas kui on baV,AGA MITTE LIIGA PALJU VÄHEM!
  21. Seljaprobleemid

    Kelle juures käisid ja palju maksma läks?
  22. TUTVUMISÕHTU BEER GARDENIS 07.05.11 KELL 17:30

    Julgeks soovitada, sellest kohast mitte kaugel natuke paremat kohta "Talu kõrts", siis olen ise ka kindlasti kohal ja kui varem natuke tellime, siis olen kindel et saaks mehised praed ja ka tervisliku sisuga nii,et mis te arvate. Ja juhuslikult olen ma ka pärast hommikust trenni seal kelner, aga see on teine teema.
  23. Seljaprobleemid

    Aga peale neid valutab ka !
  24. Seljaprobleemid

    Ja nende all mõtlete te ?
  25. Seljaprobleemid

    Selline küsimus,et nimelt rebestasin midagi alaseljas kükiga ära. Arstile on näidatud ja too ütles, et puhtalt rebestatud lihas. Praeguseks on sellest saatuslikust kükitrennist möödas juba ligi kolm nädalat ja selg soojendava vöö ja salvidele juba päris hea . Eriti hea kui veel soendus on tehtud. Kuna selg oli nii hea siis tegin mõned tõesti mikroskoopilise raskusega jõutõmbed. Ja hakkas uuesti tunda andma nüüd mõni tund pärast trenni. Enne seda mõtlesin, et sana isegi varsti juba kükkimise juurde tagasi, aga see on vist asjatu lootus. Aga peaks ma lihtsalt alaseljaharjutusi ja kükke vältima? TEgin ka neid selja harjutusi ja jällegi kui selg soojaks saab, on kõik korras ,aga pärast hakkab valutama.
×