Jump to content

priit002

Kasutajad
 • Content count

  206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutraalne

About priit002

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 02/13/1991
 1. Ülakehale rohkem liha! (kuidas?)

  Aga karmilt peale hüpata, et mis sa üldse trenni teed , niikuinii sittagi ei muutu???Sina teed trenni ju! On ju muutunud ma oletan?On hea tunne pärast ja kui see pikapeale aitaks lihastoonust ka tekitada oleks kõik õnnelikud.Ja sa ei saa mulle vastu vaielda et naistel ei tekita lihastreening sellist meeldivat lihastoonust!
 2. Olimp Gainerator

  Loogika tule appi. 100ml vett annab 0 kalorit, siis 400ml vett annab mitu kalorit... ?
 3. Ülakehale rohkem liha! (kuidas?)

  Jõutrenn koos korraliku toitumisega oleks abiks. Ja juurde ka seletav, hoiatav pilt Ja Kasutajale low, äkki uurid ,et tegelikult ka naiste hormonaalsüsteemis on testosterooni!
 4. Toidukava

  Toimumiskava koostajalt küsisid?
 5. Kaalust maha

  Kanafilees ei olegi võrreldes sealihaga rasva.Nii et see kalkulaator näitab suhteliselt õigesti. Kuid arvestades kui kindlalt sa eitad et ei tunne nälga, siis kas sa oled need arvutslikud kogused kaalunud või paned silam jägi, sest kui ei ole , siis on sellest kalkulaatorist ikka väga vähe kasu.
 6. Kaalust maha

  Kaale alandamine peaks ikkagi olema sinu päevasest kaalo hoidmise kaloraažist madalam, mitte BAV-st madalam.
 7. Kaalust maha

  Karm näljutamine tundub, muud midagi. Kas sa oma BAV 2385.9 cal ikka saad täis ?Ma julgeks selles sügavalt kahelda ja seal tekib küsimus,et kui jätkusuutlik praegune lähenemine on!
 8. Imelisandid ja tarbijakaitse Ringvaates

  Et uus imelahendus, hakka jumalasse uskuma ja kaal langeb?Muidugi kui kogu vara kirikule annetad siis kaal langeb kui söömise ära lõpetad...
 9. Palun abi seoses treeninguga :)

  Iga trennipäev on sul vähemalt 2 õlaharjutust, aga terve nädala peale on 1 harjutus jalgadele???Mina olen kõige suuremat edasiminekut ja trennile kaasaaitajat enda jaoks näinud just jalgu treenides, raske on ,aga tasub ära!
 10. Abi toitumisel/ kaalust juurde

  Ja jõusaalis selliste suurte tõstjate jutust "ega rasv ei suru"!
 11. Abi toitumisel/ kaalust juurde

  Esiteks need helbed ja veel mitmeid kordi päevas, täielik jama! Seal bb võiksid natuke ringi vaadate näiteks pealehel nutrition rubriiki, või ka treeningkavade juures on toitumissoovitused ka . Ja tõesti eelmistel on õigus, hakka sööma ja mitte mingeid hommikusöögihelbeid, korralikku toitu. Toitumise foorumis on küllalt näiteid, ka vanematega koos elavatele tüüpidele, muna praadimisega ikka saad hakkama, nii vähemalt 4 korraga. Pudrukeetmine hommikuks ei ole ka raketiteadus päris. Ja kõikvõimalikud lisandid ja imeasjad või tulevikku jätta. ja vut vut vut jõusaali ja kükk,jõutõmme ja rinnalt surumine, see on ka tähtsuse järjekorras,mine nägemuse järgi!
 12. Toidulisandeid figuurile

  Ole hea loe mõnda algajate foorumi teemat kus esimene post ütleb, et toitumine korras ja kui see välja tuuakse siis hoiavad kõik kahe käega peast kinni! Aga kui toitumine ja trenn korras ehk kava tellitud, siis küsi treenerit, eks tema eab kõige paremini mis sinu rutiini sobib!
 13. Tulemusi pole näha!?

  Kuivainekaalult mõtleme me ikka ju ?
 14. Tulemusi pole näha!?

  Esiteks sinu hommikusöök, kas sa oled seda kaalunud või oletad et neid neljaviljahelbeid on 100g, sest ise teein putru ja kuivainekaal 100g on ikka üüratu laar. Et äkki tasuks korra kaaluga kõik vähemalt ühel päeval söödavad asjad ära kaaluda, saad parema nägemuse kui palju sööd kui tunde järgi kaalu aimates.Ja kava kohta mingid tohutult mitmeks jagatud kavad ja imearv seeriaid korduseid ei ole need mis tulemuse kindlasti annaks. Et ei ole mõtet üleliia komplitseeritusk asja ajada ja kohe toidulisandite kallale minna, mis sest et lisandifirmad just seda tahaksid! Et soovitaks ikkagi baasharjutuse, oled sa kaalu langetamas või kogumas, ikkagi need on need mis enim lihaseid tööle rakendavad ja lõpuks ka kaalukaotuse võimalikuks teevad.Pulsikellaga katsetasin trenn kus sa 5 harjutust biitsepsit punnitad ei anna pooltki seda kalorikulu kui jalatrenn hea hunniku kükkidega!Ise järgin tükimat aega juba kava nimega 5x5, aga kui see ei sümpatiseeri siis kui ma seda ei järguiks siis küllap võtaks kas kogukeha kava või push/pull/legs jagamise.
 15. Kaalust alla 184, 95kg

  Äkki tasuks ikkagi profesionaalidelt abi otsida, sest nagu progressist tundub siis ise avastamisega läheb ikka aega, enne kui tulemusi näeb...
×