Jump to content

eurovisa

Kasutajad
  • Sisu loend

    26
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

eurovisa

  • Tase
    Algaja
  1. Soojendust ikka teed? Mul oli kodustreenimisel ka niimoodi ,et tuli valu sisse ja nii aga jõusaalis õige soojendusj a venitused jms siis pole valu enam tekkinud.
  2. Kaalust juurde?

    Pähklid - allergia Õun, pirn jms allergia , ainult mida ma söön ongi vist nektariin , banaan, virsik ,
  3. Kaalust juurde?

    Kehakaal üldse eimuutu viimasel ajal. Hetkel pidurdunud 62kilo juures. Trenni 3x nädalas Pikkust 184 , kehatüüp : ektomorf kava: http://www.fitness.ee/index.php?act=traini...34&seo=true Kehakaal on mingi 5-6 kuu jooksul ainult 4-5kilo tulnud . Söön nagu loom aga mitte kuimidagi. Valgu , süsiku ja rasva koguse saan kätte... rasva natuke rohkem ca 20g - eikarda Toidulisandit olen võtnud vahepeal aga muidu pärast trenni kohe lasen kohupiima alla. Hommikul Puder + 3muna + piim 300ml Siis trenni Pärast seda kohupiima 400g hiljem korraliku prae , snitsliga // kanafilee koos riisiga pärast seda 3h pärast jälle midagi sama õhtul kohupiima jälle .. Süsivesikud – 344g Valgud - 130g Rasvad – 80g Ei söö mingeid komme, pähkleid, puuvilju ega joo karastusjooke. Toitun mitmekesiselt.
  4. Hera80

    reaalselt mul ei läinud ükski kord see alla veegA:D ainult piimaga:p
  5. Aspartaam

    .
  6. Ragisevad liigesed

    Tänud
  7. Ragisevad liigesed

    Ma loodan ,et õigesse kohta tehtud.. Millest võib tulla kraksumine ? (mul selg kraksub kõhulihaseid tehes, esimesed paarkuud ei olnud aga nüüd järsku tuli kui olin 3kuud käinud juba.) Mis aine puudus võib olla? Äkki peaks mingeid vitamiine hakkama võtma, et kaoks ära ? (Vanust 18) Kuulnud olen mingisest Glükoosamiinist ja Ultragelist ...
  8. Toidulisandi kohta küsimus ?

    Aga igatahes Mass Whey on igati korralik ? Mamõtlesin ainult maitsete prst ,et mis võib hea olla.. ma ei taha väga magusat (eilähe alla) HERA80 banaani-sokolaadi oli vägagi hea aga maasika oma oli kohutav lihtsalt:D
  9. Toidulisandi kohta küsimus ?

    Aga kellega võiks nagu konsulteerida? Neti kaudu on ilmselgelt mõttetu minu silmis. Tartupiires ? Artic? Planetsport ?
  10. Toidulisandi kohta küsimus ?

    Hetkel kui ma vaatan keha siis kõht on isegi väiksemaks läinud (vb pole väiksemaks vaid kõhulihased hoiavad lihtsalt vormis) Igaltpoolt on näha ,et on midagi juurde tulnud. Esmalt ehmataski glutamiin ja BCAA-d ära, sest ei tea mitte kui midagi selle kohta:D. Aga ma arvan ,et ma tellin siis selle mass whey ära. Korralik 4kilone. JA Kui piimaga teen siis ma ei pane süsikuid? Üksküsimus kreatiini kohta, et kuna seda tavaliselt kasutama hakatakse, kas pärast 1 aastat staazi ?
  11. Mõtlesin ,et ostan toidulisandi ... varem ostnud ka hera80 aga kasutanud ainult pärast trenni ligikaudu võib öelda ,et 6 kuud käinud jõukas On mõtekam osta pigem Proteiini või massilisajat? Massilisaja saaks kiiremini otsa ja proteiini kasutab poolekauem.. kui lisad trauben zuckerit (süsikute jaoks) Kehakaal 62 pikkus 184 - ilmselgelt alakaal. Toitumist ma jälgin ikka ,et saaksin ilusti kõik kokku.. Hetkel tulnud 6 kilo juurde ainult. Äkki oskate midagi soovitada Mass.fi'st ? Ise vaatasin ,et see tundub üsna korralik? http://www.mass.fi/product_detail.asp?prod...853&subcat= Kuidas selle BCAA kohta on? Kui ma tahan kaalu ikka tõsta siis see ei hakka häirima? Lihtsalt küsin.. ei tea toidulisandite kohta väga palju veel. Aitäh , Eurovisa
  12. Kava muutmine? // Toitumise kohta ka

    Aitäh, pole keerulist midagi
  13. Kava muutmine? // Toitumise kohta ka

    aga pm kui lihasmassi tahan suurendada siis suuremad raskused??? 4-6 korda ?
  14. Kava muutmine? // Toitumise kohta ka

    No nüüd on võimalik süüa enne trenni kohe, sest suvevaheaeg.. aga kooliajal polnud võimalik .
  15. Kava muutmine? // Toitumise kohta ka

    Kui lühike see vahe peaks olema ? 30-60min.. ? Mida kiiresti imenduvate süsikate all mõtled? Banaani or smth ? Pähkleid/Õuna/Pirni mai saa süüa.. <-- Allergia. Nii palju kui ma lugenud siis õhtul ei soovitaks puuvilju süüa ?
×