Jump to content

alan81

Kasutajad
 • Content count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Tropp

About alan81

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 09/29/1981
 1. Vend Vähk Peab liikuma!

  Minu esimene toidulisand oligi see nn. pähklimaitseline Vägilane. Aasta oli siis 1997 ja kilone pakk maksis 70 krooni. Vaieldamatult minu elu üks kõige jubedamaid maitseelamusi. Proovisin seda vee, mahla, piima ja igast muude vedelikega segada aga lõpptulemus oli ikka kohutav. Kuna olin noor ja 70 krooni oli tol ajal minu jaoks suur raha siis ära vistata ka ei raatsinud. Kokkuvõttes sõin seda kilost pakki mitu kuud ja küll oli hea meel kui see lõpuks otsa sai.
 2. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

  Kui sinu jaoks on Eesti Vabariigi Põhiseadus blablabla siis elad sa küll vales riigis!!!
 3. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

  Loomulikult on sinul ja kõigil teistel Reval sportlastel õigus oma arvamusele. Ja nagu ma eelnevalt olen sedastanud ei huvita mind Teie arvamus absoluutselt. Aga kui Te hakkate mind juba avalikult kuskil foorumites keemikuks nimetama, omamata oma väidete kinnituseks mitte mingisuguseid tõendeid - siis on tegu juba laimamisega ning seda ma ei kannata. Senikaua kuni Te ei suuda oma väiteid tõestada peate leppima asjaoluga, et ma olen puhas sportlane ja paluks minu pihta avalikult selliseid süüdistusi mitte loopida! Kui Te sellest aru saate siis minu pärast võib antud teema lukku panna!
 4. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

  Sõbrakene me elame demokraatlikus õigusvabariigis, kus õigust mõistetakse selleks spetsiaalselt ette nähtud institutsioonides mitte kuskil foorumis. Näita mulle palun mõnda sellise institutsiooni poolt tehtud otsust, millest järeldub et ma olen kasutanud mingisugust keelatud ainet. Kui sa seda teha ei saa siis ei ole meil ju mitte millestki enam rääkida! Eelpool teiste kasutajate poolt mainitud nn.süütuse presumptsioon ei ole antud olukorras kohane, kuna see põhimõte kehtib ainult kriminaalmenetluse puhul. Aga Eesti Vabariigi Põhiseaduse §17 sobib siia küll, mille kohaselt ei tohi kellegi au ega head nime teotada!
 5. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

  Aga oletame näiteks, et keegi sinu jaoks täiesti võõras inimene hakkab kuskil foorumis läbi lillede sedastama , et Ott on pedofiil omamata seejuures mitte ühtegi tõendit ega tunnistajat, mis seda fakti kinnitaks. Ainuke argument oleks tal näiteks see et sellise välimuse ja olekuga mees peab ju lihtsalt pedofiil olema! Ja siis hakkavad järsku kõik selle isiku sõbrad ka raiuma, et jaa raudselt on pedofiil. Ja seejärel pakuvad sulle välja variandi, et tuleb keegi su juurde teeb mingite testite ja proovidega kindlaks kas sa siis oled või ei ole pedofiil. Ma arvan, et saa ise mõtleksid ka et kas see on mingi nali ja saadaksid need vennad kuu peale! Seega miks ma peaksin veel Teile heameelt tegema ja Teie pilli järgi tantsima hakkama ja end nõndaviisi alla laskma? Võib- olla on see minu subjektiivne arvamus aga minu põhimõtted on sellised. Teie selline ettepanek oleks kindlasti õigustatud kui ma võistleksin näiteks mõnel Eesti jõutõste Liidu poolt korraldatud või heaks kiidetud võistlusel. Sellisel juhul peaksin ma tõesti aktsepteerima Teie poolt seatud nõudmisi ja tingimusi. Aga senikaua kuni ma nendest võistlustest osa ei võta jään ma endale kindlaks. Ja üleüldse ei peaks mina tõestama enda süütust vaid Teie minu süüd. Edu teile seda tehes! Aga senikaua kuni te seda teha ei suuda on Teie jutt puhas spekulatsioon ja oletused millel ei ole mitte mingit kaalu. Nagu sa ise ütlesid- niisama jutt ei maksa midagi!
 6. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

  Aga nüüd pean Teid kahjuks kurvastama, kuna see on minu viimane postitus antud teemas. Mul tõesti ei ole aega ega viitsimist päevad otsa kuskil foorumis istuda ja vaielda. Jõudu ja jaksu teile kõigile!
 7. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

  Ma ei ole öelnud, et soovin sinuga kohtuda vaid seda , et kui sa tahad süüdistusi loopida siis tule tee seda nelja silma all mitte kuskil foorumis! Ja mis puutub mingitesse proovide andmisesse siis ma ei kavatse Teie pilli järgi tantsida ning ma ei näe mingit vajadust hakata tõestama midagi inimestele kelle arvamus mulle nagunii korda ei lähe? Me võime siin ju lõpmatuseni vaielda aga fakt on see, et sa ei tee mitte kunagi mitte ühtegi minu tulemust mitte mingi kaalu juures järgi. Aga selles, et ma sind ei tunne ja sinu tegemistest ega hobidest mitte midagi ei tea on sul täiesti õigus. Aga mis puutub klähvimisse siis erinevalt mõnest olen ma jäänud enda arust viisakaks ning kui olen tahtnud kellelegi midagi halvasti öelda siis olen seda teinud pikem sarkasmi või iroonia abil mitte ei hakka kedagi sõimama ega muutu labaseks!
 8. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

  Kui sa surud oma 83 kg juures 165 kg siis ma ei ütleks, et sa nõrk ja andetu oled. Aga mis puutub sinu väljakutsesse siis nagu ma ennist ütlesin ei näe ma vajadust kellelegi midagi tõestama hakata! Aga ma usun, et hoolimata sellest, et ma ei ole horisontaalpingil rinnalt surumist õlavigastuse tõttu peaaegu 2 aastat teinud suruksin ma valuga 200 kg iga kell ja iga ilmaga endiselt ära. Aga võrdluseks sinu poolt välja toodud parameetritele vaatasin just oma vanimat treeningmärkmikku kus ma olin 18 aastane, kaalusin 87 kg ja surusin 180, olles see juures teinud trenni 3 aastat). Ja lõpetuseks küsiksin huvi pärast mida tähendab fraas geari peal olema?
 9. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

  Nagu ma juba oma eelmises postituses mõista andsin on mul jumala ükskõik mida Te minust arvate ja ma ei pea ennast mitte kellelegi tõestama. Lõpetuseks üks hea ütelus,, Las koerad hauguvad aga vanker veereb ikka edasi
 10. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

  Kohe kindlasit ei hakka ma spetsiaalselt sellepärast Tallinnasse sõitma ning tervet päeva ja raha raiskama, et sinuga sellel teemal diskuteerida! Kui kunagi üksiti Pealinna asja – siis miks ka mitte.. Samas kui sul asjaga kiire siis on sul ju võimalus Tartusse sõita ja võime kokku saada. Mis puutub youtube videotesse siis olen need üles pannud väga lihtsal põhjusel. Nimelt paljud on küsinud mu tulemuste kohta ja kui ma vastan siis lihtsalt keegi ei usu mind. Mis puutub võistlemisse – siis jõutõstmises võistlemine mind tõesti ei huvita ja ei paku pinget. See ei ole minu ala ning ma ei treeni ühel perioodil kunagi kõiki kolme ala korraga. Mul on omad treeningmeetodid ja võistlused, mis on minu jaoks olulisemad kui see, et pean ennast sinusugustele foorumistargutajele tõestama. Erinevalt sinust treenin ma mitmekülgselt ning olen konkurentsivõimeline ka teistel aladel peale rinnaltsurumise. Minu arust on kloun just sinusugune vend, kes tambib ainult rinda ning ei jõua selleski head tulemust teha. Nii et jõudu ja jaksu sulle ja ehk surud kunagi ilma surumissärgita ka topelt enda kehakaalu ülesse!
 11. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

  Ma tean, et kõige nõrgem kaitseargument on väita, et tema alustas aga kuna oli selge, et Tarmo mõtles oma kommentaaris mind siis otsustasin laskuda samale lapsikule tasemele ja vastu salvata, On sul võimalik oma väidet( et ma olen keemik) kuidagi tõestada ka?? Olen ma kunagi positiivse dopinguproovi andnud või proovi andmisest keeldunud? On keegi isiklikult näinud, et ma tarbin mingeid keelatud aineid? Või ongi sinu ainuke argument see, et kuna ma ei käi IPF võistlustel ja olen tugev - seega järelikult keemik? Kui nii - siis jätad endast lihtsalt madalalaubalise mulje ja muud ei midagi. Pealegi on äärmiselt tobe ja lapsik kuskil foorumis selliselt üksteise kallal nokkida. Seega kui sa tahad edaspidi sellest teemast rääkida siis ole mees ja tule räägi silmast silma mitte ära süüdista kuskil foorumis!
 12. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

  See on ikka tõsi, et eestlase lemmiksöök on teine eestlane. Aga eks oleksin vist ise ka kibestunud kui teeksin üksluiselt ainult rinnalt surumist ning raskuste asemel kasvab ainult rasvaprotsent.
 13. Viimasel ajal see pealthaardega jõutõmbe teema maru popiks igal pool läinud. Sellega maru kummaline lugu. Mõnel käed suured nagu lumelabidad ja näpud pikad ning paksud nagu sardellid, kuid juba 200-ga näpud ei taha hoida. Samas mõnel käed nagu klaverimängijal ja 250 pole probleem. Praktika näitab, et kõige paremini treenivad haaret igasugused rippumised ja staatilised hoidmised.
 14. Vend Vähk Peab liikuma!

  Ma juba aimasin, et mingi selline küsimus tuleb. Sellele küsimusele ei oska ma paraku vastata- eks seda teavad ainult nemad ise. Lihtsalt tahtsin mainida, et Eestis on veel häid surujaid, kellest paljud ei tea. Ma juba vastan järgmisele küsimusele ka ära ! Päris palju on ka selliseid inimesi, kes teevad väga häid tulemusi, kuid kellele võistlemine ei paku pinget ning teevad lihtsalt oma lõbuks. See et nad ei võistle ei tähenda veel automaatselt, et nad patustajad on!
×