Jump to content

frh

Kasutajad
  • Sisu loend

    68
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik frh postitused

  1. Ma arvan, et vahe võrreldes terve puuviljaga on liialt väike, et sellise pisiasja peale pead vaevata. Näiteks kaloriarvutist vaadates 100 g apelsine sisaldab 10 g süsivesikuid, 100 g mahla aga 9 g.
  2. HÜVASTI, ARMAS SÕBER!

    Kunagi 90-ndatel kui olin mõnda aega metallkroone kogunud, siis oli 20 kitsepildiga 5-kroonist ja ostsin selle eest tsiklile bensiini, maksis siis u. 3,6 kr/l. Oleks võinud mõne alles jätta, ega need vist mingid eriliselt väärtuslikud pole praegu, aga lihtsalt minu arust kõige ilusam käibel olnud münt.
  3. HÜVASTI, ARMAS SÕBER!

    Vaatasin oma seisma jäänud sendid ja kroonid ja üle. Kõige vanemad olid 1991. a 5- ja 10-sendised (kumbagi 2 tk) ning paberrahadest 1992. a "tärniga" 2-kroonised. Kellelgi 1993. a kitsepildiga 5-kroonist oleks pakkuda? Kui jah, siis rääkigu hinnast PM kaudu.
  4. Valk enne magama minekut

    Mõte oli rohkem selles, et antud juhul arvatavasti see valgu valiku teema on nö. pseudoprobleem asja juures. Ma võin kihla vedada et teemaalgatajal pole vahet millist valku tarbib enne magama minekut, see ei anna lihasele isegi mitte 1 cm juurde. Suurte lihaste kasvatamiseks (näit. õlavars 50 cm ligi suht vähese rasvaga) tuleb nikuinii natuke teisi aineid kasutada kui vadaku- ja kaseiinivalk.
  5. HÜVASTI, ARMAS SÕBER!

    Nii oligi jah, leidsin veel paar huvitavat fakti: # Krooni saabudes juunis 1992 maksis leivapäts 80 senti kuni 1.50. Suhkrukilo maksis 6.60, 200grammine võipakk 3.50 # Keskmine brutopalk oli 1992. aastal ehk krooni tuleku ajal 549 krooni, põllumajanduses isegi vaid 388 krooni. Käisin koolivaheajal heinatööl (vähemalt 8 tundi, heinapakke ladumas), päevapalk oli 15 kr, ühes talus olevat suuremad poisid saanud isegi 25 kr päevas.
  6. HÜVASTI, ARMAS SÕBER!

    Sealt on siis näha, et ainult mõned 5 ja 10 sendised kannavad aastaarvu 1991?
  7. HÜVASTI, ARMAS SÕBER!

    Jah, tean, ei mõelnudki et sa ütlesid või mõtlesid hõbedast. Eks ikka võtab aega küll, enne kui aju eurot "aktsepteerib" ja suudad kohe asja odavuse/kalliduse ära hinnata, ilma et peaks mõttes kroonidesse ümber arvutama. Näiteks hetkel näed mingit asja poes, mis maksab 79 eurot. Esialgu ei saa s*ttagi aru kas tasub seda osta või mitte. Siis arvutad kroonideks ümber ja mäletad et sama asja sai teisest kohast 1100 kr-ga... Mäletan päris selgelt, et esimesed ostud kroonidega olid elementaarsed söögiasjad: olin rahavahetuse ajal (15 rubla eest sai 1 krooni? Nüüd sai 15 krooni eest 1 euro. ) maal vanaema juures ja kohalikust poest ostsin leiba, saia ja võid. Sai maksis äkki midagi u 1 kr sentidega või oli hoopis alla krooni? Rohkem kindlasti ei olnud. 10 kr oli suht korralik raha, umbes nagu viimasel ajal 100 kr oli. 1991 a sendid ja kroonid? Muidu ju kroon tuli alles 1992 kasutusele, aga siis osad mündid olid nii palju varem valmis trükitud ja olid aastaarvuga 1991?
  8. Borrelioos

    Kas borrelioos nakkab kuidagi moodi ka inimeselt inimesele?
  9. HÜVASTI, ARMAS SÕBER!

    67 eur? See on ju hõbeda värvi, mitte hõbedast?
  10. Valk enne magama minekut

    Tahaks päris kuulda ja näha mitu cm teemaalgatajal lihas rohkem kasvab kui õhtul kaseiinivalku tarbib ja mitte whey-d. Ma arvan, et umbes-täpselt 0 cm.
  11. Ainult baasharjutustega massi kasvatamine ?

    Kuidas ta lamades surumist ja "Biitsepstõsted kangiga" teeb? Eks arvatavasti ikka kangiga, ju siis kang kodus olemas, vähemalt nii ma loogiliselt järeldaksin.
  12. Borrelioos

    Mul ka 6-7, võibolla isegi 8 sümptomit kas hetkel või viimasel ajal olnud.
  13. Ainult baasharjutustega massi kasvatamine ?

    Otse loomulikult on võimalik.
  14. Üsna ebaprofessionaalne ja "rullnokalik" käitumine Kulturismi- ja Fitnessi Liidu presidendi poolt.
  15. Borrelioos

    Ei tasu üleliia ka puuke karta, borrelioosi nakkust on võimalik saada siis kui puuk on vähemalt u. 2 ööpäeva su küljes olnud. Kui metsas käies puuk külge tuleb ja õhtul kodus välja võtad, peaks olema üsna võimatu borrelioosi saada. Ning entsefaliidi vastu on teatavasti vaktsiin olemas.
  16. Sinu tulemused?

    Hetkel surumine 115 kg, kükk 130 kg, tõmme 140 kg.
×