Jump to content

kristen.

Kasutajad
  • Sisu loend

    249
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik kristen. postitused

  1. lihase säilitamine

    aga ütleme et neil päevil kui on puhkepäev siis sa ju lihast ei lõhu. Kas siis võib natuke vähem seda valku tarbida või on sama oluline näiteks ütleme oma 200g valku kätte saada?
  2. lihase säilitamine

    nii et põhimõtteliselt pole mõtet hakata jõusaali üldse tegema sõjaväes? Teada värk et seal oled suht pasa söögi peal
  3. lihase säilitamine

    vot seda vastust ma ootasingi
  4. süsivesikud

    Mul tekkis küsimus seose massi lisamisega Kui massi annab pmst süsivesik ja lihast kasvatab valk , siis mis mõte on sisse lahmida süsivesikuid kui nende ülejääk lisab nö. rasva. Kas see süsivesiku liigtarbimine annab siis lihasekasvule midagi kaasa või see on tõesti ainult sellepärast et päevased kalorid kõrgel hoida?
  5. süsivesikud

    ma mõtlen et mis kasu on massitsüklist, kui loeb tegelikult see kui palju sa valku tarbid et lihast kasvatada. Pmst vahet pole ju kas ma söön päevas ära 3000kcal ja 200g valku või 4500kcal ja 200g valku.Ainuke asi siis on et massitsükkel teeb sind küll massivsemaks aga mitte lihaste arvelt?
  6. Massilisajad

    Mass Blast, normaalselt valku 100g kohta mitte nagu mõnel väga odaval massilisajal
  7. Jalad

    Keegi viitsiks nimetada jala reielihase harjutusi mis ei kaasa tuharalihaseid nii palju kui kükk näiteks
  8. Jalgpall

    kindel
  9. Kaalud rasvaprotsendi mõõtjaga

    hmmm, siis pole mõtet selliste labaste kaalude järgi hakata rasvaprotsenti jälgima? Pigem siis kuskile mujale kaaluma.
  10. Rasvaprontsent / Sangad +pildid

    ma ei saa küll aru mis sangasid sa endal näed
  11. Mees (16) otsib naist (treeninguteks)

    imelik
  12. Mul endal oli ka midagi sarnast Kui tegin Smith masinaga kükke ja kätega kangist kinni hoidsin siis ajapikku ühes asendis käte hoidmisest hakkasid ka käed surisema (tegin pikki seeriaid ja kordusi, seega olid käed pikalt ühes asendis ja pinges)
  13. Mass

    Mis te arvate kui pikalt võiks üks massi tsükkel kesta?
  14. rinna eelisarendus

    kas keegi targem viitsiks siia tuua mõne rinna eelisarenduskava, või näiteks koostada ise või linkida see mida kasutanud olete?(oleks väga tänulik, pole endal aega eriti uurida selle kohta)
  15. rinna eelisarendus

    kõige arukam oleks ilmselt mõlemat proovida, ühte 2 kuud ja teist 2 kuud, vaatab mis saab
  16. rinna eelisarendus

    Ja kust ma selle kava saaks?
  17. rinna eelisarendus

    Tänud, võib-olla aitaks ka rinnalt surumisel see rinna kasvatamisele rohkem kaasa kui surumise lõpus käsi sirgeks ei aja? (et mitte koormata triitsa, sest triits on mul nii jõu poolest kui ka suuruselt enim arenenud)
  18. Mida profid arvavad?

    Kindlalt ta lootis saada siia Jay Cutleri ja Bulli kommentaare
  19. Mida profid arvavad?

    kas selleks peab profesionaal kulturist olema et öelda kuidas kaalus juurde võtta?
  20. Mida profid arvavad?

    sa sööd 6-7 korda päevas ja massi ei tule? On need ikka suured portsud? jõusaali trenni ära pikaks aja, tee baasharjutusi
  21. Mida profid arvavad?

    massi, massi, massi
  22. Mis arvate sellest kavast ? Avaldage arvamust

    liiga pikaks ei lähe w?
  23. Lõua rasv või lott(ei tea täpselt)

    dieet ( kui sul sealt just ülearu nahka pole)
  24. Haigus

    Tere, Olin kaks päeva haige (kõhugripp), okendasin mingi ühe korra, terve see päev ei söönud midagi vaid lebasin voodis, ainevahetus oli ka kuidagi kiire sellel päeval. Sõin ära mingi paar viinamarja. Järgmisel päeval ka suurt midagi ei söönud, sõin paar võileiba, 2 pakki Tuc küpsiseid ja õhtul borši suppi. Enne haigust kaalusin 90kg , pärast haigust 87,5kg, Tahakski teada kas kaotasin kaalu siis pmst ainult vee arvelt ?
  25. Peavalu kreatiini ja glükoosi tarvitamisel.

    Soovitan sul ikkagi regulaarselt vererõhku mõõtmas käia
×