Jump to content

timo1233

Kasutajad
  • Sisu loend

    49
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik timo1233 postitused

  1. nii siis,ma tahaks teada et kuidas see hingamine peaks nüüd olema ja et kui teen valesti siis keegi parandaks kui viitsib,ettetänades aitäh niisiis minu kava ma teen tav. ülakeha nii et ei hakka alakeha kava panema 10 min ratast hingan lih. sisse välja ja väntan jalgaega surumine kangiga lamades 3x8-10 - lasen 25kg (5kg mõlemal pool ja kang u. 15kg) kangi rinnapeale hingan sisse ja kui lasen käed välja sirgeks siis välja hoian käsi natuke väljaspool neid kohti mis on spetsaalselt sinna tehtud surumine hantlitega kaldpinnal 3x8-10 - panen tooli 5. auku (u. 45 kraadi) võtan raskused 16kg 1. korra tõukan jalgadega ülesse ja siis hakkan tegema kui lasen hantlid alla hingan sisse ja kui käed sirgeks nii et hantlid lähevad kokku hingan välja(tekib kolmnurk ül. tehes) ploki tõmbed kukla taga lai haare 3x8-10 - sätin raskuse(40kg),sätin jalgade toe,võtan plokist kõige laiemalt kinni,siis istuan ja tõmban ploki kukla taha ja hingan kui üleval hingan sisse ja kui alla hingan välja ploki tõmbad rinna ette kitsas haare 3x8-10 - sätin raskuse,sätin jalad ja asendi paike panen raskuse 40kg ja tõmban selja sirgu ja rinna ette ja siis lasen käed ette ja siis rinna ette hingan: kui käed ees hingan sisse ja kui tõmban rinna ette hingan välja surumine hantlitega istudes 3x8-10 - võtan 10kg hantlid kui sirutan käed õlgade kohapealt välja siis hingan välja ja kui tagasi hingan sisse(tekib kolmnurk) küünarvarte kõverdused scottpingil 2x8-10 - võtan 8kg sätin ära ja kui tõmban enda ette hantli hingan välja ja kui tagasi alla siis sisse küünarvarte kõverdused kangiga 3x8-10 - võtan 20kg kangi võtan kohast kinni kus on sile metallosa(ei oksa teistmoodi öelda) hingan sisse ja kui enda ette tõmban kangi siis hingan välja prantsuse surumine lamades hangiga 3x8-10 - võtan hantlid 7kg sellep. et triitseps o nväga nõrk ja lasen käe poolepeale ja siis sirgeks hingamine: kui käsi poolepeal hingan sisse ja kui lasen sirgeks hingan välja ploki alla surumine seistes 3x8-10 - valin raskuse,tõmban küünarnukid võimalikult puusade lähedale ja tõmban ploki alla ja hingan välja ja kui tagasi hingan sisse jalgade tõsted rippkangil (seda teen vabatahtlikult ja nii palju kui suudan) tav. teen 10x10 - võtan kätega ülevalt kangist kinni hingan sisse kui tõstan jalad ülesse hoian hinge kinni ja hingan välja kui lasen jalad alla. tänud kõikiele kes on viitsinud selle läbi lugeda ja veel suuremad tänud neile kes aitavad
  2. hingamine ja tehnika lihvimine

    aitäh aga mind hakas huvitama et miks mõned hoiavad lihase pingutamise jal oopis hinge hinni ja lõdvestuse ajal hingavad välja
  3. hingamine ja tehnika lihvimine

    aitäh abi eest .olen väga tänulik ja eks kui kirj. järgmise postituse siis arvestan sellega
  4. kaalust alla

    olen 13a. varsti 14 ja tahaks endale 6/8 packi,aga lihaseid on küljepealt näha aga tahaks nagu ikka korralike nii et mitte mingit rasva pleks ees,olen 13a. olen 162,5cm pikk ja 50kg kaalun,ja hommikuti ei söö ple tavaliselt aega ja koolin söön kui midagi head siis ma lähe jõusaali(käin 3 korda nädalas) aint koolivaheaegadel käin 3h ja 4x nädalas ja koolipäevadel 3x nädalas ja 1-2h ja olen käinud juba 3 kuud,et tahaks teada mis toitumine peaks olema jne(ja nii edasi).et tahaks ikka 6/8 packi aitäh,kõik kommentaarid on teretulnud
  5. kaalust alla

    aitäh,eks ma siis hakkangi nii tegema ja muidu mul on antud teatud kava ette ja kuidas seda teha aga no eks mõnikord läheb ikka valesti aga mitte midagi tõsist ple juhtunud
  6. kaalust alla

    aitäh abi eest,et see siis tähendab et ma peaksin rohkem kõhulihaseid tegema et saada six packi?
×