Jump to content

Monika Saar

Kasutajad
  • Sisu loend

    131
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Postitused posted by Monika Saar


  1. Tere sõbrad! Pole juba mõnda aega midagi kirja pannud.

    Täna siis see kuulus naistepäev!

    :wub: Palju õnne ka minu poolt kõikidele naistele!

    Käisin täna Revalis ülevaatusel ja juba täitsa mõnus pilt. Kaal on vaikselt kukkuma hakanud.

    Sai natuke Otiga treeningut muuta ja ega siin aega ole, varsti võistlused käes.

    Aga teeme tööd ja näeme vaeva , ega muidu edukaks ei saa.

    Tore oli Airet ja Kristjanit näha, kes rõõmsalt naisi rõõmustasid Fitshopi tooteid degusteerides.

    Muideks koju sõidsin kesklinnast Mustamäele, täpselt tund aega!!

    Tänu streigile!

    Ilusat kõigile!!


  2. Jõutõstjad rõõmustage!!

    Sparta Fitshopis saadaval GripGel - magneesiumgeel paremaks haardeks!

    post-2438-0-45233500-1330771601.jpg

    Miks kasutada GripGel'i?

    - ei tolma, allergiavaba: puhtad kopsud ja puhas treeningsaal

    - imab niiskuse ilma nahka kahjustamata

    - jätkub kauaks

    - tänu unikaalsele koostisele parem haare

    - hõlbus ja mugav kasutada

    Kasutamisõpetus: pigistage väike kogus geeli kätele ja hõõruge laiali. Oodake kuni peopesad ja sõrmed muutuvad valgeks. Seejärel võite alustada treeninguga. Sulgege tuub hoolikalt! Peale trenni eemaldub hästi, pestes käed vee ja seebiga.

    Koostis: Isopropyl Alcohol, Magnesium Carbonate Hydroxide, Colophonium, Hydroxypropylcellulose.

    Külasta meid täna kella 12.00- 16.00


  3. Jagan teile ka natuke oma kööginippe, kuidas kaalulangetuse ajal toimin. Kuna iga päev ei ole võimalik kokata, siis teen oma söögid tavaliselt mitmeks päevaks valmis. Perele peab muidugi süüa tihedamini tegema, aga olen sellega harjunud. Kui ma hästi mäletan , siis olen juba vähemalt 5 kui mitte rohkem aastat söönud teisiti kui perele valmistanud. Neile teen ikka rammusamaid sööke.

    Aga kuna mul nüüd kaks pikka tööpäeva ees, siis tegin omale kalasupi põhja valmis. Tööjuures läheb peale vesi ja tl puljongipulbrit ning supp ongi valmis.

    post-2438-0-15329500-1330253796.jpg

    Võtsin jupi fooliumit ja vajutasin käe abil kausiks.

    post-2438-0-72029800-1330253877.jpg

    Panin 100 g kala sisse , seekord siis Tilaapia

    post-2438-0-27255300-1330253986.jpg

    Juurde lisasin 150g keedetud porgandeid ja kaalikat.

    post-2438-0-08068000-1330254058.jpg

    Ja valmis ta ongi. Pealt kinni ja sügavkülma.

    Nüüd on kolmeks päevaks õhtusöök olemas.

    Lõunaks teen kana ja panen juurde salatit või siis keedetud köögivilju.

    Head meisterdamist teilegi!

    Trennis näeme!

    • Upvote 1

  4. Minu lemmik immuunsuse tugevdaja - Kodu peenralt korjatud piparmündi tee, sisse pigistan pool sidrunit, lisan mett ja poen teki alla. Toimib minu puhul! :D

    Tsau Egle!

    Riina tegi jah kungi minust ja Ivi Lõometsast artikli, kuidas koos treenisime. Olime Iviga mingi aeg lausa lahutamatud. Käisime koos üksteise juures trenni tegemas. Suvel jagasime isegi päevad ära kes kelle juurde trenni sõidab. Ivil olid ka hantlid ja kang kodus olelmas. Siis oli hea, sai üksteist julgestada ka. Tihti tegime veel metsajooksu peale.

    Iviga sain tuttavaks siis kui ta Tamsalusse aeroobikatreenerina tuli. Muidu elab ta Väike -Maarjas

    Lahe sõbrants, helistame praegu vahest teineteisele. Tema on mulle ka heaks eeskujuks olnud.

    Siin väike tõestus ka!

    post-2438-0-72004600-1330202893.jpg

    • Upvote 1

  5. Ilusat ja pidulikku Vabariigi aastapäeva teile kõigile!

    Fitshop Sparta on täna avatud ikka nagu alati, 11.00- 20.00

    Tule meile külla ja võtame pitsikese Biotta porgandimahla Vabariigi terviseks.

    post-2438-0-80479300-1330075699.jpg

    Värske porgandimahl: * aitab säilitada vereringesüsteemi normaalse toimimise * tugevdab immuunsüsteemi * mõjub hästi silmadele * tagab naha terve ja kauni välimuse * tänu leeliselistele omadustele toetab soole mikrofloorat *organismi üldpuhastav toime, seob raskemetalle *annab inimesele tõelise heaolutunde

    Kasutamine:

    Soovitavalt 1dl enne sööki!

    Enne avamist loksutada.

    Mahlasid on organismi seisukohalt kõige õigem tarvitada toasoojalt!

    Vältimaks bakterite sattumist pudelikaelale, soovitame mahla juua tassist.

    Säilub avatuna 4 päeva, külmikus 8 päeva

    Koostis:

    100% värskelt pressitud ökoloogilistest porganditest

    Tänu väga hoolika valiku tulemusena soetatud seemnevarule ja pideva jälgimise all olevale kasvuprotsessile, pressitakse porgandimahl porganditest, mis sisaldavad väga suures koguses beetakarotiine. Eriliselt õrna pressimismeetodiga säiluvad kõik kasulikud ained mahlas värske ja ehedana.

    Toiteväärtus 100ml mahla kohta: energiat 193kJ (45kcal), proteiini 0,7g, süsivesikuid 10,2g, rasva <0,5g

    Pro-vitamiin A 3,4g =70% soovituslikust päevasest kogusest.


  6. Tere kallid Teamikaaslased!

    Ka mina, Monika Saar kuulun Team Kiivikasse ning teen endast teile väikese ülevaatuse.

    Olen Tamsalust pärit ja elanud seal 34 eluaastat. Kolisin Tallinna eelmisel aasta 1 detsembris ja oma 35 sünnipäeva võtsin vastu juba Mustamäel.

    Tallinna kolisin sellepärast , et sain siia töö ja siin saan ennast treenida väga heal tasemel. Hetkel treenin Sparta Spordiklubis ja kuulun Team Kiivikasse.

    Teekond teami algas aasta tagasi , kui läksin Oti koolitusele "tervislik toitumine". Sealt meie koostöö algas ja seadsime eesmärgiks sügisesed Eesti meistrivõistlused. Eestikatel saavutasin teise koha bodyfitnessis -163 cm. kategoorias. Sealt sain edasi Maailmakarikavõistlustele mis toimusid Nokia kontserdimajas 19.11. 2011 See oli väga suur kogemus. Tulemusi seal ei olnud aga viimaseks ka ei jäänud, nii, et lootust on ja motivatsiooni puudust ei tule.

    Oma treeninguid alustasin kodus, kuna vahendid selleks olid ja oma pere lähedus on mulle olnud väga oluline. Nii, et minule meeldib kodus trenni teha- tean paljud ei suuda kodus treenida, aga mulle meeldib.

    post-2438-0-98990800-1329990232.jpg

    post-2438-0-75703700-1329990276.jpg

    Peale selle on mul muidugi veel üks hobi. Nimelt on meil mehega oma bänd nimega "Modukas", millega siis aegaajalt rahvast lõbustamas käime.

    Mees tõmbab sünti ja laulab mina ainult laulan ja hea sõber Tarmo tõmbab kitra.

    post-2438-0-60415000-1329991033.jpg

    post-2438-0-07787200-1329991075.jpg

    Neid pilte võiks siia vist sadu panna aga eks teine kord.

    Üldiselt olen ma õnnelik inimene, sest olen päris palju ikka saanud tegeleda sellega, mis mulle meeldib. Mul on toetav pere ja see on olnud mulle väga oluline. Kui ikka kaaslasele meeldib, see millega sa tegeled ja kõige parem kui on ühised huvid, siis suhe toimib.

    post-2438-0-81893700-1329993179.jpg

    Olen selle viimase poolaastaga saanud endale väga lahedaid sõpru ja tuttavaid.

    Püüan ikka igal pühapäeval ühistreenigule jõuda ja kui ei jõua siis seda ainult oma pere arvelt.

    Nats ka oma treeningutest.

    Jõusaalis on treeningud jagatud nii: kaks trenni ja üks vaba, aga hetkel on vabal päeval kardio. Seega ei ole ühtegi vaba päeva trennist.

    Keha on mul jagatud: selg ja kõht , õlad ja kõht , jalad , biitseps ja triitseps kõht.

    Katsun olla saalis vaba oma harjutuste suhtes. Ei jälgi rangelt harjutusi vaid valin erinevaid. Võimalusi on siin palju.

    Jala puhul on jah nii, et ega eriti valikut ei ole kuna baasharjutused on ikka alati sees, kangiga kükk ja jalapress, või väljaasted.

    Minu lemmik on kindlasti õlatrenn, kuna tahan õlga juurde.

    Raskuste rekordeid ei ole ma ka kunagi taga ajanud vaid oluline on olnud ikka see, et lihas korralikult koormuse saab. Kui ikka järgmisel päeval lihas haige siis on trenn korda läinud.

    Aga nüüd hakkan lõpetama , sest täna veel trennis käimata ja sinna ma ka kohe lähen. Kavas selg, kõht ja vähemalt 40 min kardiot.

    Järgneb..........


  7. Tere kõigile ka minu poolt!

    Monika Saar - minu nimi ja olen ka üks uustulnukatest bodyfitnessis. Räägin natuke siis teile endast ja sellest kuidas sellise ala juurde jõudsin.

    Aasta oli 2009 ja esimene juuli , kui alustsin jõutreeningutega. Eks sai käia jõusaalis varemgi, aga mitte mingi eesmärgiga, vaid lihtsalt vahelduseks aeroobikale. Enne jõusaali treeninguid olin aktiivne aeroobika harrastaja. Vahel isegi viis korda nädalas. Kuna ma elasin enne Tamsalus, siis seal sai ikka suusaradadel joostud , kõnnitud ja vahel ka suusatatud. Sporti olen teadlikult teinud viimased 11 aastat, peale viimase poja sündi.

    Mul on kolm poega ja väga tore abikaasa, kes on mind alati toetanud ja nemad on ka minu kõige suuremad fännid.

    post-2438-0-79643400-1329986968.jpg

    Treeninguid alustasin kodus, kuna vahendid selleks olid olemas. Kang, hantlid, stepp, lõuatõmbe toru ukse vahel, jala ja käteraskused ja siis veel mingisugune puidust pink, mille saime tuttava käest ja muidugi kõik lauad toolid diivanid mis käiku läksid. Tuli ka odavam,kui koguaeg jõusaalis käija. Ainuke asi mis tollal raha küsis, olid toidulisandid.

    post-2438-0-49283600-1329982838.jpg

    post-2438-0-07250200-1329982872.jpg

    post-2438-0-73281100-1329982902.jpg

    post-2438-0-58127200-1329982932.jpg

    post-2438-0-57038100-1329982959.jpg

    post-2438-0-56400600-1329982993.jpg

    post-2438-0-79042100-1329983018.jpg

    Eks sai ka igasugu muid harjutusi teha ja vahel olid lapsed abiks, kes siis seljas olid raskuseks või kõhulihaste tegemisel jalgadel istusid.

    Vahel nad ei viitsinud ka ,aga kordamööda siis olid nõus mind aitama.

    Kuna areng oli päris hea ja huvi selle ala vastu kasvas, otsustasin end edasi arendada. Sai tellitud vastav ajakirjandus ja netist oli ka igasugu infot hangitud. Fitness.ee oli ikka põhiline leht kus surfata sai.

    Oma esimeseks treeneriks pean ma ka oma abikaasat, kuna koos sai trenni tehtud, siis koostas ta minule ka esimesed treeningkavad.

    Kuid tänaseks on siis aasta möödas sellest, kui läksin Ott Kiivikase toitumiskoolitusele Sparta klubisse ja sealt see kõik alguse sai.

    Küsisin Oti käest tollal, et millised võimalused oleksid minul üldse võistlustele jõudmiseks. Teadsin , et sellel alal võistlemine nõuab ka head geneetikat. Ja eks ennast on ju kõige raskem hinnata. Ott võttis mu vastu , vaatas tollal üle ja pani kokku uue treeningkava. Käisin aegajalt ennast näitamas ja esimeseks eesmärgiks panime sügisesed Eesti meistrivõistlused. Suured tänud Otile!

    Siinkohal tahan tänada ka Natalia Nazarenko- Kiivikat, kes oli suureks abiks lavalise liikumise juhendamisel ja poseerimisel.

    post-2438-0-21405300-1329986605.jpg

    Ja siis see kõik juhtus 30 oktoobril kuulutati Monika Saar bodyfitnessis -163cm katekoorias teiseks. Olin üllatunud, et nii hästi läks. Lootsin ise, et esimene kord võiks vähemalt mitte viimane olla, aga läks hoopis paremini. Super

    post-2438-0-77900400-1329986715.jpg

    Ja ega sellega siis asi ei lõppenud. Möödus umbes viis päeva kui helistas mulle Ott ja ütles, et oled valitud Eesti koondisesse Maailma Karika etapile mis toimub kahel nädala pärast Nokia Kontserdimajas. See oli minu jaoks suurim au ja tõeline väljakutse. Esimest korda praktiliselt laval ja kohe selline võimalus. Sealt sain suured kogemused, kuna võistlejaid oli tunduvalt rohkem meie kategoorias. Ja tase, see ikka hoopis teine.

    Ühesõnaga arenguruumi on!

    Aga hetkel elan Tallinnas ja töötan Sparta Fitshopis. Treenin ennast ikka Oti käe all ja kuulun ka Team Kiivikasse. Treeningklubiks on nüüd Sparta Spordiklubi. Järgmine eesmärk on hetkel kevadised Eesti karikavõistlused.

    Järgneb.........

    • Upvote 1

  8. Workout Shok on sinu, võid selles kindel olla kuna see on praegu meie kingitus saja euro ostu puhul !

    Lisan veel infot toote kohta.

    WORKOUT SHOCK on enne treeningut tarbitav ergutav laadimisjook, mis takistab piimhappe kogunemist lihastesse, parandab pump-efekti ja lihaskasvu. WORKOUT SHOCK sobib eriti hästi lihasmassi kasvatamiseks, parandades treeninguaegset võimsust ja lihaskontraktsiooni. WORKOUT SHOCK tõhustab treeningut järgmiste loomulike mõjumehhanismide abil:

    1. Suurendab treeningu intensiivsust: Ergutavatest ja energiat andvatest koostisosadest sisaldab WORKOUT SHOCK kofeiini, atsetüül-L-karnitiini ning atsetüül-L-türosiini, mis suurendavad ärksust, keskendumisvõimet ja parandavad treeningu mõju. Lisandunud treeningefektiivsus võimaldab raskemat treeningut.

    2. Parandab pump-efekti: WORKOUT SHOCK suurendab treeningu ajal lihastesse tungiva vere hulka ehk parandab pump-efekti. Samas venivad lihasrakkude membraanid ja võimaldavad lihase läbimõõdu suurenemist. Efekt tekib kiiresti lämmastikoksiidi (NO) tootmist mõjutavate ainete koosmõjul: viinamarja koore ekstrakt, L-tsitrulliin-malaat, L-arginiin AKG ning elektrolüüdisegu.

    3. Takistab piimhappe kogunemist: WORKOUT SHOCK takistab raske treeningu käigus tekkiva piimhappe kogunemist lihastesse suurendades mitmete rakusiseste puhverainete sisaldust lihastes. Piimhappepuhvritena toimivad tootes kreatiinmonohüdraat, beeta-alaniin, L- tsitrulliin-malaat ning kaaliumfosfaat.

    4. Parandab valgusünteesi: WORKOUT SHOCK sisaldab suures koguses leutsiini, mis on lihaskasvu seisukohalt oluline aminohape. Treenigujärgne taastumine algab tänu WORKOUT SHOCK’ile juba enne treeningut.

    post-2438-0-29261900-1329909305.jpg

    Külast ka Fitshop Spartat!

    Oleme avatud täna kella 11.00- 20.00


  9. Eile oli meil siis sünnipäev! Tore, et meid sellel kaunil päeval paljud sõbrad meeles pidasid!

    Aitäh kõikidele külsatajatele ja paistis ,et tort oli ka maitsev.

    Saime ka kingituse, mis meid väga rõõmustas.

    post-2438-0-65855200-1329298073.jpg

    Aitäh!!!

    Kuid juba on uus päev ja täna degusteerime mitte enam torti vaid maasikamaitselist Fit Whey´d

    post-2438-0-34337300-1329298462.jpg

    Fit Whey on eriti proteiinirikas ning laktoosivaene vadakukonsentraat, mida kannatab juua ka tundlikuma kõhuga inimestel. Toode seguneb suurepäraselt ning maitseb meeldivalt, vadakule omaselt. Vadakuvalgu koostis (kõrge asendamatute aminohapete ja BCAA sisaldus), lahustatavus, mahedad ja kergelt maitsestatud maitsed ning paljude oluliste ja asendamatute proteiinifraktsioonide ja peptiidide sisaldus, teevad vadakust õigustatult eelistatud valiku. Häid tulemusi, seoses vadakuvalguga, on andnud nii laboratooriumid kui ka kulturistide aastakümnetepikkune praktika. Vadakuvalk imendub ülikiiresti ja põhjustab võimsat hetkelist vere aminohappesisalduse tõusu. Seetõttu on vadakul suur mõju proteiinisünteesile. Selle anaboolse omapära pärast ongi vadak parim valik taastusjookide proteiiniallikaks, sest treeningu järel peaks võimalikult kiiresti peatama lihaste lagunemist põhjustavad kataboolsed protsessid ja käivitama kehas anaboolne seisund, et tagada lihaste taastumine ja kasvamine.

    Kellele?

    Fit Whey sobib kasutamiseks lisavalguna kõigile sportlastele, kes vajavad soodsat valgupulbrit treeningutest taastumise kiirendamiseks või lisavalguks kõrgenenud valguvajaduse katmiseks kogu päeva vältel.

    Tule ja proovi!

    Oleme avatud täna kella 11.00- 20.00

    • Upvote 1

  10. Täna degusteerime Sparta Fitshopis kirsimaitselist Workout Shock´i

    post-2438-0-49184600-1329124090.jpg

    Workout Shock

    Võimas trennieelne energiajoogipulber sportlastele

    • Parandab keskendumist, tõstab energiataset
    • Parandab lihaste varustatust toitainete ja hapnikuga
    • Aeglustab lihaste treeningaegset väsimist
    • Stimuleerib valgusünteesi, lihasmassi kasvu

    Oleme avatud täna kella 11.00- 20.00

    Astu läbi ja proovi!


  11. Uus sajaeuro kampaania on alanud!

    Ostes saja euro eest , kingituseks kaasa Workout Shock!

    post-2438-0-05362800-1328955302.jpg

    WORKOUT SHOCK on enne treeningut tarbitav ergutav laadimisjook, mis takistab piimhappe kogunemist lihastesse, parandab pump-efekti ja lihaskasvu. WORKOUT SHOCK sobib eriti hästi lihasmassi kasvatamiseks, parandades treeninguaegset võimsust ja lihaskontraktsiooni. WORKOUT SHOCK tõhustab treeningut järgmiste loomulike mõjumehhanismide abil:

    1. Suurendab treeningu intensiivsust: Ergutavatest ja energiat andvatest koostisosadest sisaldab WORKOUT SHOCK kofeiini, atsetüül-L-karnitiini ning atsetüül-L-türosiini, mis suurendavad ärksust, keskendumisvõimet ja parandavad treeningu mõju. Lisandunud treeningefektiivsus võimaldab raskemat treeningut.

    2. Parandab pump-efekti: WORKOUT SHOCK suurendab treeningu ajal lihastesse tungiva vere hulka ehk parandab pump-efekti. Samas venivad lihasrakkude membraanid ja võimaldavad lihase läbimõõdu suurenemist. Efekt tekib kiiresti lämmastikoksiidi (NO) tootmist mõjutavate ainete koosmõjul: viinamarja koore ekstrakt, L-tsitrulliin-malaat, L-arginiin AKG ning elektrolüüdisegu.

    3. Takistab piimhappe kogunemist: WORKOUT SHOCK takistab raske treeningu käigus tekkiva piimhappe kogunemist lihastesse suurendades mitmete rakusiseste puhverainete sisaldust lihastes. Piimhappepuhvritena toimivad tootes kreatiinmonohüdraat, beeta-alaniin, L- tsitrulliin-malaat ning kaaliumfosfaat.

    4. Parandab valgusünteesi: WORKOUT SHOCK sisaldab suures koguses leutsiini, mis on lihaskasvu seisukohalt oluline aminohape. Treenigujärgne taastumine algab tänu WORKOUT SHOCK’ile juba enne treeningut.

    Oleme avatud täna kella 12.00- 16.00

    Olete oodatud!

    Alati teie Sparta Fitshop!


  12. Aga palun armas sõber!

    Pakkuda järgmisi rasvapõletus shotte!

    post-2438-0-57880600-1328865617.jpg

    L-carnitine 3000 Extreme Shot TM

    Megaannus L-karnitiini vedelal kujul

    • Mega annus: 3000 mg L-karnitiini ühes ampullis!
    • Suurepärane imendumine!
    • Superkiire mõju!

    Salenemine on jõudnud uude etappi!

    Toidulisand, mis täiendab dieeti L-karnitiiniga, sisaldades suurimat annust L-karnitiini ampulli kohta Eesti turul: 3000mg. Tugevdatud B6-vitamiiniga. Tootes on kasutatud uuenduslikku Liquid Technology meetodit, et maksimeerida preparaadis sisalduvate toimeainete omastamise kiirust ja efektiivsust.

    Kõik see mugavas 25 ml ampullis, et tagada erakordne kasutusmugavus ja võimalus tarbida seda igal ajal.

    Kuidas L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOTTM toimib?

    L-karnitiin on põhielement rasva lagundamise viimases staadiumis. See transpordib vabu rasvhappeid nende lõpliku oksüdeerimise paika(mitokondritesse), kus vabastatakse nendes salvestunud energia, mis parandab oluliselt keha töövõimet. Efektiivne vabade rasvhapete vabastamine garanteerib, et neid ei salvestata taas triglütseriididena, seeläbi rasvkude suurendades. Lisatud B6-vitamiin, mis on paljude ainevahetusprotsessides osalevate ensüümide koostises ja osaleb aktiivselt ka süsivesikuid transformatsioonis (lihasglükogeeni tootmine ja lagundamine) ning rasvade lagunemises, seeläbi veelgi energia vabanemist suurendades.Vitamiin B6 on vajalik hemoglobiini tootmiseks ning parandab organismi immunoloogilist vastupanuvõimet, kuna osaleb antikehade loomises.

    post-2438-0-85830500-1328865804.jpg

    L- karnitiin on kehaomane vitamiinisarnane aminohape. Meie organismis on teda umbes 20 g ja enamasti paikneb ta meie lihastes (ka südamelihases) ja maksas. L-karnitiin mängib võtmerolli rasvhapete "transportimisel" raku jõujaamadesse (mitokondritesse), kus toimub nende põletamise käigus eluks vajaliku energia taastootmine. Seega on L-karnitiin väga oluline paljude organite elutegevuses. L-karnitiin lühendab kehalise pingutuse korral puhkuse vajadust ja soodustab taastumist. See on ühteviisi oluline nii tippsportlaste kui ka harrastussportlaste jaoks, samuti kõigile neile, kes peale harjumatut pingutust lihasevalude käes kannatavad.

    L-karnitiini saame lihatoidust ja tema defitsiit tekitab häireid nii rasva ja valgu ainevahetuses. Kuid L-karnitiin ei ole ainult keharasvade põletaja. Meditsiinilise kinnituse on leidnud tema palju laialdasem positiivne mõju meie organismi töövõimele ja erinevate organite funktsioneerimisele:

    Südamele:

    - suurendab hapniku omastamisvõimet;

    - parandab koormustaluvust nii südamehaigetel kui ka füüsiliselt aktiivsetel tervetel inimestel;

    - aitab vältida ülekoormuse tekkimist.

    Joo 1 / 2 ampulli (12,5 ml) kaks korda päevas ca 30 minutit enne sööki või füüsilist tegevust. Pärast avamist säilitada külmkapis ning tarbida 24 tunni jooksul. Enne kasutamist loksutada. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumine asendusena. Mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislikud eluviisid on soovitatud. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

    Oleme avatud täna kella 11.00- 20.00

    Tule ja proovi!


  13. Täna degusteerime Fitshop Spartas

    Pro Series- Workout Shock´i

    post-2438-0-28297000-1328607348.jpg

    WORKOUT SHOCK on enne treeningut tarbitav ergutav laadimisjook, mis takistab piimhappe kogunemist lihastesse, parandab pump-efekti ja lihaskasvu. WORKOUT SHOCK sobib eriti hästi lihasmassi kasvatamiseks, parandades treeninguaegset võimsust ja lihaskontraktsiooni. WORKOUT SHOCK tõhustab treeningut järgmiste loomulike mõjumehhanismide abil:

    1. Suurendab treeningu intensiivsust: Ergutavatest ja energiat andvatest koostisosadest sisaldab WORKOUT SHOCK kofeiini, atsetüül-L-karnitiini ning atsetüül-L-türosiini, mis suurendavad ärksust, keskendumisvõimet ja parandavad treeningu mõju. Lisandunud treeningefektiivsus võimaldab raskemat treeningut.

    2. Parandab pump-efekti: WORKOUT SHOCK suurendab treeningu ajal lihastesse tungiva vere hulka ehk parandab pump-efekti. Samas venivad lihasrakkude membraanid ja võimaldavad lihase läbimõõdu suurenemist. Efekt tekib kiiresti lämmastikoksiidi (NO) tootmist mõjutavate ainete koosmõjul: viinamarja koore ekstrakt, L-tsitrulliin-malaat, L-arginiin AKG ning elektrolüüdisegu.

    3. Takistab piimhappe kogunemist: WORKOUT SHOCK takistab raske treeningu käigus tekkiva piimhappe kogunemist lihastesse suurendades mitmete rakusiseste puhverainete sisaldust lihastes. Piimhappepuhvritena toimivad tootes kreatiinmonohüdraat, beeta-alaniin, L- tsitrulliin-malaat ning kaaliumfosfaat.

    4. Parandab valgusünteesi: WORKOUT SHOCK sisaldab suures koguses leutsiini, mis on lihaskasvu seisukohalt oluline aminohape. Treenigujärgne taastumine algab tänu WORKOUT SHOCK’ile juba enne treeningut.

    Oleme avatud täna kella 11.00- 20.00

    Olete oodatud!

×