Jump to content

missy

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

missy

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 12.08.1986
  1. Olen ka ise seda artiklit varem lugenud ning üritasin mokaotsast treeneri käest küsida, et kas ta on ikka kindel oma soovitustes - kuna mina ei olnud, siis otsustasingi siit üle küsida Jooga-laadsed treeningud meeldivad mulle küll, aga pigem vaimse efekti tõttu ja mitte tihedamini, kui kord nädalas (igav hakkab..). Äkki peakski selle lokaalse rasvapõletusgeeli kohta uurima tõesti, eriti, kuna elangi praegu Eestist väljaspool.
  2. teemaalgataja: Avastasin ka ise mõned kuud tagasi ilmselt siitsamast foorumist, et varasem paljude naiste põhiväide rasv-on-suurim-vaenlane on tegelikult täielik müüt. Ning pärast seda olen proovinud rohkem "häid" rasvu süüa kui varem, aga võib-olla tõesti siiski mitte piisavalt, vaid pigem killukese avokaadot või teelusikatäie õli Toon siia oma tavatoitumise näidispäeva: H 2 dl kaerahelbeputru (dl piimaga), 7 sarapuupähklit, kiivi L suur toorsalat, kuhu peale köögiviljade lisatud ka kikerherneid, feta juustu; viil täisteraleiba mingi määrdega; väike klaas rasvatut keefiri VP latte, õun Õ täisterapasta (vaevalt, et üle 1 dl), kana-kookosekaste; pool potti rohelist salatit + tomatit (ilma õlita.. samas pastas kasutatud kookoskoor oli 25% rasvasisaldusega) Vahel on päeva jooksul ka teine vahepala - kui tunnen end kohe pärast trenni näljasena, söön tavaliselt banaani ja/või mõne piimatoote või proteiinibatooni. Vett ja rohelist teed joon palju, kindlasti kokku üle 2 liitri päevas. Üsna tihti söön ka suppi, aga olen proovinud siis kõrvale täisteraleiba nt avokaadoga süüa. Rasva ma otseselt ei karda, kuid samas kipun ilmselt ikkagi pigem teadlikult tarbima minimaalselt vajaliku koguse. Kunagi täpselt mõõtnud ma enda tarbitavat rasvakogust pole.
×