Jump to content

Looduses6ber

Kasutajad
  • Sisu loend

    119
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

2 Neutraalne

Looduses6ber

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 08.06.1987

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    Künka otsas
  1. Peep Reinart - Minu tegemised

    Niiet, pähkleid enam ei poolita? (:
  2. SKG transformation journey

    Thug life lol 1:04
  3. Taavi Merisalu Blogi

    Kuigi ma Taavit miskitmoodi ei tunne/tea, on mul millegipärast vägaväga hea meel, et Taavil nii hästi läks! Palju õnne mees!!! Oled selle tiitli igati ära teeninud. Vaatamata kõikidele takistustele, tegid suurepärase töö. Üldseüldse tahaks sind veel kiita. Tubli mees oled Sarge. (:
  4. Peep Reinart - Minu tegemised

    Kert näeb kuradi hea välja! Selle kõhuga võidab ta kindlasti tüdrukute pilke Palju tal pikkust ja kaalu on? (:
  5. Lemmikloomaga jõukasse?

    Aga miks mitte? Kuigi tõsi, olud peaksid ikka ideaali lähedased olema, et võimaldada samaaegselt ka maksimaalselt hea trenn (: Näiteks, kui oma perre koera sain( 8 aastat tagasi ), siis käisin küll kõikjal koeraga. Alati, kui välja läksin oli koer kaasas. Kõik sõbrad teadsid sellega arvestada. Näiteks helistab sõber:'' jou, mis teed? läheks välja?'' Mina:'' Nõus.'' Sõber:'' Ma olen autoga.'' Mina:'' okei, cool. sobib.'' Mõned sekundid vaikust.. Sõber:''...öööö..mmm..kas võtad koera ka kaasa?'' Mina:'' Muidugi!'' Sõber:'' mm, nooo okei.'' Sellestsuhtes arvestasin ikka sõpradega ka, et panime auto istmele teki nt...Aga Isegi sõprade poole võtsin kaasa kuhu muidugi lubati. Kuhu ei lubatud, sinna lihtsalt ei läinud Sellesmõttes mõistan küll seda koera kaasa vedamist. Kui ta sulle ikka parim sõber on siis ju tahakski teda siia-sinna vedada. Osadel on isegi võimalik tööjuurde kaasa võtta. Väiksemad koerad pikutavad rahulikult nt kontoris
  6. SKG transformation journey

    Want!
  7. Lemmikloomaga jõukasse?

    Ma täitsa lubaks su oma saali, sinu oma vastutusel Aga kahjuks mul pole saali :/ Sellessuhtes ju mõistetav, miks ei taheta koera saali lasta. Mõtle milline vastutus. Ja alati on peremehed seda meelt:'' minu koer ei hammusta kedagi.'' Meil maal toob iga aasta sama mees küttepuid. See aasta palus koera ketti panna või tuppa viia. Küsisin mispärast? Vastas: '' Igaksjuhuks, ettevaatlikuse pärast.'' Kinnitasin mehel, et meie koer ei ründa ja on sõbralik (jumala tõsiselt! ) Sellepeale kostis mees:'' Seda ütlevad nad kõik, jumala tõsiselt! Ka eelmine mees, kelle koer mulle jalga hüppas.'' Ja edasi oli mõttetu vaielda. Nii on, kuigi MA ju tean, et minu koer....
  8. Martinkink blogi

    Sarge ütles ära pm Aga ma ei hakka siin midagi peale suruma, pikalt põhjendama. Pole minu asi siin võidelda. Aga endiselt soovitan sõbralikult - proovida ntks kuuaega suurema intensiivsusega trenne. Kordused 8-12, seeriad 3-4 , puhkused seeriate vahel kuni 1:30.
  9. Martinkink blogi

    lol. Ma mõtlesin ka sama. Jahtun maha. Kui seeria vahe peaks 5minutini küündima, siis hakkaks nagu uue trenniga pihta. Novot, nõnda saan minagi aru. Max jõu peale trenn, seljuhul peab laskma kehal puhata. Igahates. Olen seda blogi siin ikka jälginud. Peaosaline parajalt põikpäine on, aga näe, käin ikka lugemas Seega, lase(pussuta) aga omamoodi edasi (: Peaasi, et asjast mõnu tunned. Aga..sõbralik soovitus(sest oled isegi maininud, et tahad kasvada suureks) - Kui kasvama tahad hakata, siis sellessamuses asjas on üks konks
  10. Martinkink blogi

    Heh. huvitav. Ma üldjuhul üle minuti väga pausi ei tee. Ükspäev siin just lugesin, et tegid rööbaspuudel 4x15. Kommentaariks kirjutasid veel, et raske oli aga tuli ära. Proovisin ka 4x20 ja tõesti maru rasked 2 viimast seeriat olid.(puhkus seeriate vahel ca 30 sek+ ) Samas, nüüd mõtlen, et kui sa ca 3 minutit seeriate vahel puhkasid siis... Soovitan soojalt intensiivsust veelgi tõsta. Kui ei taha/ei sobi tee lihtsalt üks proovi trenn nõnda...vaat, äkki hakkab meeldima (: cardio koos trenniga. he Pead vähem "pussu" laskma
  11. Martinkink blogi

    Oota misasja..??? Mis see seeriate vaheline puhkus siis ennist oli? See 3 minutit on juba päris korralik "pussutamine" (:
  12. Taavi Merisalu Blogi

    Mitu grammi valku päevalõikes tarbid hetkel? (sorri kui hiljuti see siit läbi käinud on )
  13. Taavi Merisalu Blogi

    Jalg on küll vinge krt, üleüldse vinge vorm! Mis kaalunumber näitab?
×