Jump to content

wilson

Kasutajad
  • Sisu loend

    286
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik wilson postitused

  1. proteiin aastaringselt?

    vabandust aga ma ei leia et see kysimus eriti rumal on!ma ytlesin esiteks teises postituses et vastused on rumalamad
  2. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    võiks olla kasvõi nii et mingi 10 sisutut postitust ja kustutamine! see 10 pole just kindel arv vüiks ka miskit muud olla!
  3. proteiin aastaringselt?

    sa sööd ka aastaringselt?? ootan veel vastuseid targematelt!
  4. kõht

    Kasuta otsingut!!!!
  5. Mahl

    joo vett!
  6. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    pilt võiks olla ikka enda oma mitte mingine siin on ju mitmel cutler ja coleman ja ma ei tea kes veel aga ise on 50kg ja sellise kavaga et "ma nyyd omme lähen ja mis proteiini ma ostma peaks"pildi laseks ikka kohe panna kuna kui panna nt 100postitusest alates siis paneksid palju igasse teemasse mingit jama millest nad isegi kuulnud pole.
  7. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    vb panna iga kasutajale juurde nt vanus või trennistaas see aitaks ka asjale kaasa,kuna igasugune 14a ei tea ikka paljugi veel(mõni võib teada aga yldistan hetkel)enamus siin neist 14 aastastest arvavad et pakk protekat ja tuleb selline lihasmass et ei kujuta kohe ette.
  8. Magneesium

    vaba teema all oli selline teema olemas,aga jh mina leidsin otsingust märksõnaga MAGNEESIUM 25vastet nii et otsjas viga!
  9. Magneesium

    no krt kasuta otsingut!!!!!!
  10. superman

    kui ta lyhike ja kerge on siis peaks ju just rasva% suur olema,kuna lihas kaalub tunduvalt rohkem kui rasv.äkki ta teeb vaikselt kodus trenni ja licalt ei räägi sellest,sest selline geneetika on ikka MINU arust liiga ulmeline!
  11. Avaldage arvamust!

    pole nagu millegi erilise kohta arvamust avaldada,iga teine või kolmas samavanune poiss on samasuguse kehaga/taolise! nii et trenni ja protekat aga edasi ja söök paika!
  12. Toidulisandid?

    massilisajas on kõike paremaid asju kokkupandud:valgud,kreatiinid igasugused taastajad,kuid ka ise need kõik asjad kokkupannes on võimalik päris hea kompott kokku keerata.kreatiini yksi võttes on effektiivsem kui seda syya mingite vahetega no nt siis 1 kuu või nii kaua kuni yks purk kestab!
  13. Pange oma raskused üles

    rind:95 kuni 105 max:124 jalad:110 kuni 115 biiceps:35kuni 40 säär:124 raskused on muutuvad olunevalt enesetundest!
  14. Capsicam

    oluneb palju sa seda peale paned,soovitatav on panna umbes hernetera suurune hulk kreemi aga kui rohkem paned on pikka aega see koht soe.ise olen ka seda kasutanud,kyki tegemisel,kui sai liilat määritud siis olid põlved soojad kuni 12h.kui paned seda peale õiges koguses on ka mahapesemine lihtsam!mida rohkem paned seda rohkem ja kauem pesema pead!ravi toime puudub,kasutatakse lihaste soojendamisel ennem trenni või võistlusi!kareda nustikuga sa pärast nutad kuna olunevalt nahatyybist hakkab nahk punetama!
  15. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    enamus asi vaatad foorumis on et yks ja sama kysimus tuleb iga paari postituse pärast.nt:kõhulihased,nende kohta on nagu palju teemat.ja nagu näha on pole mina ainuke kellele foorumi hetkeline olemus ei meeldi! midagi peaks siis ette võtma? aga mida?
  16. Pilt !

    ennast ma siin vaevalt näitan,mul lihast on aga ma teen vaid jõutrenni!
  17. Pilt !

    eriti mõte on mingi 60-sel näidata kui suur oled.tee endale ikka mass taha ja vot siis on mida näidata.kui telekast tuleb eesti kulturismi MM ja seal on need kergkaallased nagu väiksed poisid kellel on licalt käed laiali ega erilist lihast seal kyll ei paista,ja paljud siit lähevad nyyd siis võistlema?
  18. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    no siis ajab ikka kyll närvi kui tuleb yks mõtetu postitus ja teine sinna otsa.no seda on ikkagi liiga palju
  19. Naharebendid

    vabandust leidsin juba,mul oli otsingus yks punkt panemata ! siirad vabandused.
  20. Naharebendid

    et nagu ma kyll ei saanud sedasi
  21. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    ma võin hakata kyll !
  22. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    enam jagu on siin sellised kes on 13-15 aastat vanad ja ajavad sellist möla.kui ma ei kysigi midagi mis ma siis teen???on mu postitus selline:"Rebend". selline asi ajab licalt närvi,keegi postitab teemasse ,ise asjast midagi ei tea ja sisu on lähed lõhki,no kas ma pean seda naljana võtma?? kui minu viga siis vabandust aga kysitlusest on ka näha et ma pole ainuke kes seda arvab või siis teised kes nii vastavad,ka ei kysi oma postituses midagi
  23. Naharebendid

    ja mis ma otsingusse kirjutama pean????
  24. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    põhimõtteliselt mitte miskit teha ei saa
  25. Hamburger

    burger on jah kahjulik,sai on kahjulik,hakkliha see on veel kahjulikum,ja salat seda ei tohi yldse syya maisist rääkimata.söö ainult kartulit
×