Jump to content

wilson

Kasutajad
  • Sisu loend

    286
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik wilson postitused

  1. Surumine

    Kui kellegi koos teed siis vast ei teine aitaks nii palju et saad kangi sirgetele kätele.
  2. kõhulihaste mitte arenemine ?

    ehk vaheta omavahel harjutusi ?
  3. Fitness.ee Fotostuudio avatud kõigile soovijatele!

    nüüd ma tean mida ma järgmiseks jõuludeks jõuluvanalt saada tahan..
  4. Uni - liiga palju või mitte?

    alla 10h naljalt pole viimased kuud juba maganud.aga päevaplaan suht sassis.hommik algab kell 12 ja õhtu lõpeb 1-2 paiku
  5. Cindy Phillips-IFBB Pro Bodybuilder

    kahju
  6. Cindy Phillips-IFBB Pro Bodybuilder

    kas ta sel pildil on siis 16
  7. Cindy Phillips-IFBB Pro Bodybuilder

    viimased pildid rikkusid kõik ilusa ära
  8. Hommikune omlett

    omletti teete kas lisate jahu ka sellele muna(hapukoore,keefiri,piima vms) segule ? ise olen küll jahu ja piimaga siiamaani teinud aga tahaks proovida siis miskit uut ja huvitavat. nii et huvitavaid pakkumisi ?
  9. Oi, jummel! Kirbul on juubel :)

    Ühineme siis Õnnesoovidega !
  10. Tere: Kaalu juurdesaamine?

    mcdonaldsi või hesburgeri dieedile kui neid loomulikult välismaal leidub nali naljaks. siin võib olla geenides kah niivõrd palju kinni.( sõber kellega koos trenni tegin oli samasugune sõi ükskõik mida,millal ja nii palju kui jaksas,no ei saanud üle 75kg piiri,peale mõnd aastat jõusaali ja hunnikutes protekaid ja massilisajaid sisse süües on praegu tal kaalu ligi 90kg ) Seda et soovitate ainult süüa ja süüa ma usun et teema algataja on proovinud?
  11. Mg toidulisandina

    mul oli mõni aasta tagasi suur mure öösiti jalalihaste krampidega. ostsin täiesti suvalise Mg ja tõmbas paari päevaga asja korda. Kui ikka vaegus suur on ega siis vahet pole ju mis firmamärk seal pudelil peal on.
  12. kuidas olla terve

    trenni polnud teinud aasta,vitamiinidele tähelepane ei pööranud,puhkus oli nii kuidas jumal juhatas. ja kah haige polnud.. (oma teooria talvel haigestumise vastu on jäätist süüa ) Sellist asja pole olemas nagu terve olemis valem !
  13. Huvitav...

    minu arust küll huvitav pole..
  14. Rekordid alustades...

    lihtsam ju minna ja ära proovida.sellise suhtelise ennustamisega võib suht kuu peale käija.
  15. Rekordid alustades...

    lihtsalt eluolud muutusid ja sada vabandust veel ( loe lihtsalt enam ei viitsinud ) aga no nüüd täis suuremat tahet kui kunagi varem
  16. Rekordid alustades...

    20a ja hetke tulemus peale ligi aastast mitte tegemist on kukkunud 140kg pealt 120kg peale.see siis surumine,kuna jõutõmmet ja kükki ei tee.
  17. Tattoo

    tribal käelabast-küünarnukini. suveks tahaks õlani välja teha
  18. Rekordid alustades...

    esimene kord kui jõusaalis käisin surusin rinnalt 55kg,vanust oli siis 12
  19. Mis harjutuse tegemist vihkate k6ige enam?

    näpulihaste harjutused
  20. Jaotatud kava??

    nüüd siis vaatadki 4 või 5 päeva kava.
  21. Jaotatud kava??

    mitu korda nädalas trenni teed
  22. Küsimus

    mida rohkem kordusi ei tee sa mitte jõukava vaid lihasreljeefi ja vähem kordusi ja suurem raskus on massikava/jõukava. Lihaste välimus peaks erinema kindlasti kuna rohkem kordustega treenid ja lihase sitkust ja vormi. Massikavaga enamjaolt suurust! Peaks nagu nii olema
  23. pakuks pigem et süstlamees
  24. Naharebendid

    nüüdseks leppinud nendega ega muud ju teha pole.ja ega eriti enam silma ka ei hakka endale.
  25. Naharebendid

    nonii teema algusest mööda läinud 3a ja nüüd siis käed sellised. pildid just head ei ole aga loodan ehk saate aru.
×