Jump to content

Taniila

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Taniila

  • Tase
    Algaja
  1. Ehk oskab keegi aidata miskit söömis plaani paika panna. Olen 1m87cm pikk,kaalun 79 Mittu korda päevas ja mittu korda nädalas peaksin tegema kõhulihaseid Kõhulihaste keretõste kõhupingil?Ostsin selle endale jaanuaris koju(kettler).Palun oleks väga tänulik kui aitaks keegi hädast välja! Ette tänades Tanel
  2. Küsimus järgmine:Kui mittu korda nädalas tuleks süüa keedetud tailiha? Kas 2,5% rasvasusega piim on norm? Eesmärk: väga reljeefsed ja silma torkavad kõhulihased. Kui palju tuleks süüa rasvatuid(või vähese rasvaga) maitsestattud jogurtit nädalas. Soovin endale panna paika söömis graafiku. Kas on tähtis süüa 3 korda päevas(isegi siis kui kõht on täis ja ei taha rohkem)? Ette tänades Tanel
  3. Kõige efektiivsem kõhulihaste treenimine?

    aga kas 150-200 ei ole mitte liiast?Mulle tundub et ajad jama.
  4. Ehk annabkeegi nõu (kellel onkogemusi) kõhulihaste treenimise suhtes.Kui mittu seeriat ja kui pikkad seeriad nii ajaliselt kui tõmmete(istesse tõus) suhtes olema peaks.Kuidas oleks efektiivne alumisi kõhulihaseid treenida ja kuidas oleks efektiivne ülemisi treenida?Ise suudan teha 4 korda päevas 4x40 seeriad(ilma raskusetta rinnal),olen hakkanud tegema 8sane hantel rinnal 3 korda päevas 4x25 sellega asi piirdub.Ei söö eriti rasvast(üldiselt väga vähe),kaalun 80 pikkust on 187cm.Iga kordkui teen 25 tõmmet puhkan ala 1 minut.(kas selle 1 minuti puhkuse aeg võib näiteks kätte kõverdusi teha?Või tuleb see aeg puhata?)Kasutasin kaa otsingut ja lugesin kõhulihaste kohta ja nende treenimise kohta aga tahaks tegijate arvamust teada. Ette tänades Tanel
  5. Protein No.1

    Eesmärgiks on ikka keha ilu.Ma ei plaani end suuresti üles pumbata aga kõhulihased tahan hetkel välja saada ja tugevalt,biitsepsit ka natta juurde,rinnalihased.Aga kõhulihased on nagu kinnisidee.
  6. Protein No.1

    tean seda isegi,et trenni tuleb teha.Ja süüa ikka ei saa kui isu pole ja kui ka söön sis väga vähe(kui isu pole),üldiselt söön 2 korda päevas,mingeid võileibu jms näost sisse ei aja.Üle päeva käin ujumas ja see päev kui ujumas ei käi teen trenni,kõhulihastele,biitsepsile hetkel kahjuks veel(8 se hantliga ja pikkemad seeriad tuleb varsti palgapäev sis sab osta korralikkud hantlid),sest sellest (8)hantlist jääb väheseks.Kõhulihaseid teen 3 korda päevas see sama 8 hantel rinnal,et oleks raskem ja neid seeriaid 4 umbes,et sis päeval umbes 12 aeg 4 seeriat iga seeria 25 tõmmet (spets laual)hantel rinnal,iga seeria vahel on umbes 1 minut pausi.Kas seeriaid peaks olema rohkem?
  7. Toitumine enne ja pärast trenni

    Kysimus selline:Kas peale trenni on lubatud süüa.Oma mäletamist mööda oli midagi sellist,et 1 h ennem trenni ja 1 h pärast trenni ei võinud syya.On see nii?Ehk keegi seletab kui se on nii miks peale trenni pole kasulik süüa ennem 1 h möödumist. Ette tänades Tanel
  8. Protein No.1

    Ostsin ka täna selle:Proteiin No 1 (900 g) - Tai Kane-i ja piimaga plegi vastiku maitsega.Eks ma näe kas tulemusi ka annab.(loodan vähemalt)
  9. valgupulber millist soovitatte?

    M 100 (400 g) - Koelbel soovitagepalun midagi.
  10. valgupulber millist soovitatte?

    aga mille alt siin ostaneid saab? amiinohapped, kreatiinid, massilisajad, proteiinid, rasvapõletajad, spetsiaal, süsivesikud
  11. valgupulber millist soovitatte?

    Cross 90 - Evolution
  12. valgupulber millist soovitatte?

    Ma ei ole ise eriti nende asjadega kursis.Kust seda pulbrit osta saab ja kas seda kasutattakse(syyakse,juuakse?)ennem trenni peale trenni? Ette tänades Tanel
  13. Olen otsustanud,et ostan endale aga ei tea millist.Ehk osatakse sellel alal nõu anda.Pole varem kasutanud.
  14. arvatavasti ma siitsuurt abi ei saand tean seda,et tuleb toituda õieti ei aja rasvast toitu päevad läbisisse aga samas ei ole taimetoitlane.Linnuliha söön palju(kana)just liha ja mitte õlisees leotatult.Sibulat söön palju.(vitamiinid)ned nagu kodus kätte saadaval.Magusat nagu üldse ei armasta.Kas suhkur on väga tähtis keha arendamisel?Kas tasub osta valgu-bulbrit?Mis te arvate kas se annab mingil määral tulemust.Ma ei mõttle nyd seda et OHH ostan pulbrit ajan seda näost sisse ja olengi musklis.Aga hea oleks teada kas keegi kasutab ja kas tast sis kasu ka on?Vist on kõige õigem minna jõusaali treenerilt küsima?Või on ka mingi vastus võimalik siit saada? Ette tänades Tanel
  15. Tere.Mure järgmine.Olen teinud aasta algusest peale sis jaanuarist alates iga päev kõhulihaseid algul oli raske kuid nyd teen 3 korda päevas 3x40 kõhulihast.Neid siis selle spets laua peal.Teeni nii pöördega kui ilma poolikuid kui täis tõmbeid päevas tuleb natta yle 360 tõmbe.Kuid tulemusi ple nagu eriti näha mitte et mul suur magu või õllekõht ees oleks.Kui end natta taha kallutan tulevad 2 ylemist lihast mõlemas rivis tugevamalt välja,sirgelt seistes on vasakult pea 2 lihast väljas ja paremalt natta nõrgemalt.Kõht on muidu tugev sitke no,et hinge kinni kergelt ei löö.See oleneb muidugi jälle löögijõust.Aga tahaks tugevalt 2x 4 välja saada olen tykk aega mõtteld,et kas valgupulber näitex aitaks? Ette tänades Tanel
×