Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik nightq postitused

  1. Inimesed peavadki sööma toitu, mis on neile geneetiliselt ette määratud. Probleemid tulevad, kui hakatakse selle vastu sõdima.
  2. Millist pulbrit?

    Pulber ei kasvata sul mitte essugi
  3. Oleks täitsa hädasti abi vaja.

    On olemas rida erinevaid kehaskanneerimise võimalusi, peamiselt röntgen (DXA) ning elektrijuhtimise meetodid, mis näitavad ära puhta liha, vee ja rasva osakaalu kehas. Saab teada täpselt, kui palju kaalub näiteks parem käsi ning võrrelda seda vasakuga. Infot saab sealt rohkem kui tarvis
  4. Algaja- Mida Soovitate?

    Mis pagana pärast sul lisandeid juba vaja on? Tee vähemalt aastajagu trenni ja siis hakka kasutama. Hetkel on see lihtsalt raha raiskamine.
  5. Oleks täitsa hädasti abi vaja.

    Juurde saab võtta mitut moodi. Rämpstoiduga saad lihtsalt ebakvaliteetset massi ehk teisisõnu - pekki! Aastas on väga hea, kui 5kg puhast liha juurde tuleb ning vanemad olijad rõõmustavad ka 1kg edusammu üle
  6. Oleks täitsa hädasti abi vaja.

    Jap. Kui toitumine on enam-vähem korras, siis saab kass ainult kavadesse maetud olla
  7. Oleks täitsa hädasti abi vaja.

    Asi pigem nigelas toitumises. Kava üksinda sul lihast ei kasvata.
  8. Tuharalihas

    Sellised peffid pole kunagi moes olnudki
  9. Tuharalihas

    Ei saa ma aru, miks naised oma mahlastest kannikatest lahti tahavad saada. Mida vedelam ja hüpplevam, seda parem Kann peab ikka KANN olema http://youtu.be/AOiD-tIFC8M
  10. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    NB: Tume šhokolaad, mitte piimašoks
  11. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    20% juures hakkab kõht korisema, proovi parem 10 kandis seda hoida.
  12. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Nutridata paneb ühe kriitilise asjaga puusse. Nimelt soovitab ta USAst ülevõetud toitumispüramiidi, kus süsivesikud moodustavad 50-60% kogu toidusedelist ning valgud vaid 10%. Kui seda tõepähe võtta, siis saabub kindlasti energiakrahh ning valgupuudus.
  13. Kaalu kiire muut.

    Eks osa sellest oli kindlasti lihas. Nädala kohta on 10kg ikka väga palju, isegi 6kg on liiast
  14. mis arvate?

    Treenin ise sarnaselt. Lihtsalt jalg on eraldi päeval ja harjutusi rohkem
  15. Rasvaprontsent / Sangad +pildid

    No mine võta nüüd kinni
  16. Rasvaprontsent / Sangad +pildid

    Biosignatuur http://www.fredantson.com/?p=15 Don`t shoot the messenger
  17. Rasvaprontsent / Sangad +pildid

    Ei ole nali. Hormoonid panevad paika selle, kuhu rasv meelsamini ladestub. Igat kehapiirkonda reguleerib isevärki hormoon. Parandades nende tasakaalu, eemaldad ka probleemkoha.
  18. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Ilmselt on su suhkrutaluvus kõrge, kui koogid, saiakesed ning puhas suhkur veel mõju pole avaldanud. Pikemas perspektiivis võib aktiivne suhkru tarbimine terviseriketeni viia.
  19. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Mhmh, see käis teise kasutaja kohta, kes arvatavasti enam ei imeta
  20. Kaalust alla

    70% tume šokolaad on hea asi küll, aga see pole magus piimašoks ka
  21. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Lihtsalt infoks. Kui suhkru ära jätad, siis paraneb su organismi füüsiline seisund märkimisväärselt. Enamustel ongi see liigse keharasva põhjustaja nr 1.
  22. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Küllastunul rasval pole ka midagi viga. Tõestatud lugu. Lihtsalt rasvane kala on omega3 rasvahapete tõttu natuke etem valik
  23. Pole midagi arenenud.

    Kui siin foorumis hakkab keegi rasvu maha tegema, siis saab ta minu käest piki kukalt. Rasvad ja valgud on kriitilise tähtsusega makrotoitained ning see tähendab, et edasiseks mängimiseks jäävad ainult süsivesikud.
  24. Pole midagi arenenud.

    Kirjuta siia oma päevane toitumine lahti ja vaatame edasi
×