Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik nightq postitused

  1. Kyäni

    Odavam on osta Noni mahla ja efekt on sisuliselt sama. See on nüüd kättesaadavaks ka tehtud, nii et saab ka siitsamast osta
  2. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Kindad käes, tuju hea
  3. Mida arvate Nutridata toitumispäevikust?

    Parim kellaaeg on individuaalne asi. Mul pole hommikuti näiteks energiat ega jõudu, et üldse trennile mõeldagi
  4. Ma tegin vahepeal koos Kalev/Cramoga trenni, kõik mehed on seal ikka parajad kilud küll
  5. Rattasõiduga kaalu langetamine.

    Ise teeksin nii E: HIIT T: saalipäev K: kerge aeroobne N: HIIT R: saalipäev L: kerge aeroobne P: vaba
  6. Kui palju võtsin nüüd juurde?

    See on kõik veekaal ja seega 2 kilo pole üldse palju. Mul kõigub ta pidevalt 3-4 kilo ümber, olenevalt koormusest
  7. Kui palju võtsin nüüd juurde?

    Tavaliselt soovitatakse mõnda aega normaalselt süüa ning hiljem uuesti dieedile minna. Ehk siis annad organismile teada, et kõik on korras ja sõjaolukorda pole ning hiljem lähed aeglaselt tavarutiini.
  8. Rattasõiduga kaalu langetamine.

    HIITi puhul arvesta suurenenud puhkusevajadusega, sest ta võtab ikka päris läbi ja annab ka järgmisel päeval endast märku.
  9. Kui palju võtsin nüüd juurde?

    Siin on 3 varianti: 1) sa pole arvestanud vähenenud energiavajadusega ja sööd vanaviisi 2) organism kiilus pikaajalise dieedi tõttu kinni 3) unepuudus
  10. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Kas teil randmetoega kindaid on hetkel müügil?
  11. See oli vist ca aasta tagune case. Ise küll ei ostnud, aga järjest postitati siia üksteisega väga sarnaseid ostetuid kavasid. Sealt ka kahtlus, et asjale oli väga lihtsalt lähenetud. Võin alati ka eksida. Ei pretendeeri absoluutsele tõele
  12. Raamat toitumisest

    Netis levivate materjalidega tuleb lihtsalt kriitilisem olla
  13. Vahepeal oligi nii, et pea kõik tellitud kavad olid siin justkui ühe mastiga löödud, väga väikeste erinevustega
  14. Kuidas sa nüüd sellise võrdlusmomendi sisse tuua said? Kassid on vapsee omaette teema ja isiklikuks minemine sind paremas valguses ei näita, pigem vastupidi Ma ei ole siin Archangel vms, nii et ründa argumente, mitte isikut. Niisama tülinorimine on madalalaubaliste teema.
  15. Minu kassid on väga valivad. Kui söök pole naturaalne, siis jätavad nad selle sinnapaika. Selveri lihast kõnnivad nad kaugelt mööda või siis nuusutavad korra ja raputavad pead.
  16. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Ei ole. Antud juhul oli eelduseks treening kella 14 ajal, ehk mu isiklik elurütm. Muidugi, kui treening/füüsiline töö on hommikul, siis teine lugu.
  17. Algaja- Mida Soovitate?

    Jah, aga milleks?? Sa pole isegi korralikult trenni veel teinud. Enne vaja ikka kõik muu endale selgeks teha,
  18. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Ja ütlesin ma midagi, mis poleks tõde ning antud lehel räägitud? Ega ma siin ketoosi ei soovita Siililegi selge, et ilma süsivesikuteta oleks meil suhteliselt kehv elukvaliteet
  19. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Optimaalne on ta vahetult pärast trenni ja/või hommikusöögi ajal, mis tähendab, et üle 50% ei lähe nende osakaal ühegi valemiga. Hommikusöögiks on ta samuti tegelikult ebasobiv, tekitades kiire veresuhkru tõusu ja hilisema "süsteemi kokkujooksu"
  20. Ei arene

    Taimsetest rasvadest tarbi ainult kookos- ja oliiviõli, teisi väldi.
  21. Mu kahel kassil on pidevalt 6-7 erinevat söögikaussi nina ees ning nad söövad tihti ja mitte kunagi üle oma piiri, säilitades normaalse kehakaalu. Katseloomade näide siin ei päde.
  22. Millist pulbrit?

    Kusjuures fotod tehakse enamasti pärast trenni või võistlust, kus pildistatavad end just üles pumpanud ja/või tippvormis on.
  23. Minu salenemis lugu, ja mis edasi teha ?

    Oot, oot, mis meil eesmärgiks oligi? Kui langetada, siis süskareid ma üle 25% ei tarbiks ja kui kasvatada, siis ka üle 40% ei tarbiks. Valk on lihaskasvu alus ja rasv on energia alus. Süsivesikud on ainsad toitaineid, mida keha otseselt ei vaja, aga kasutab kütusena, kui midagi paremat peale ei anta, nii et, kui keegi soovitab vähem rasvast süüa, siis ma soovitan sel isikul hoopis füsioloogia algtõdesid uurida.
×