Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik nightq postitused

  1. Kujunda oma ideaal jõusaal

    Mul on suur unelm tulevikus oma majja või suurde korterisse taoline kombineeritav rack soetada ning seega ühest toast või ruumist korralik kodune treeningkeskus teha. Koduse jõusaali ROI peaks juba aasta-kahega saabuma
  2. Kohad TALLINNAS kus saab klassikalist tõstmist teha

    Ma ise käin Spartas, nii et pean sõbralt küsima, aga üldiselt käib seal lisaks tavakülastajatele ka päris palju TTÜ ja, sealsamas asuva, tehnopargi rahvast
  3. Kohad TALLINNAS kus saab klassikalist tõstmist teha

    Just, ajasin 2 kohta omavahel sassi. Gymleco on kusjuures päris kiiresti populaarseks saanud
  4. Kohad TALLINNAS kus saab klassikalist tõstmist teha

    Murumets on ise tõstja ja koha omanik vist ka, nii et seal küll probleeme olla ei tohiks
  5. Haarde tugevus

    Tänud vastuste eest, aga huvitav... kuidas mul see kleebitud teema küll kahe silma vahele sattus Segahaaret ei saa ühe käe tõmmetel kasutada, selles ongi probleem
  6. Haarde tugevus

    Terekest Tekkis väike küsimus haarde kohta; nimelt on mul jõutõmmet ja teisi tõmbavaid harjutusi tehes tunne, et käed annavad järgi ehk siis jõudu on suuremate raskuste tõstmiseks piisavalt, kuid haare lihtsalt libiseb - muidugi on mul lihtsalt väikesed käelabad ka. Long story short: kuidas haaret parandada?
  7. Vanamees teeb ka trenni :D

    Kusjuures ma olen täheldanud pigem vastupidist varianti: täidlasemad näevad tihtipeale nooremad välja. Mu enda ema on 50 aastane, aga näeb välja pigem 35, sest kortse ei ole ja nahk on värske; oma osa on ilmselt väikestel rasvapatjadel, mis ühtlustavad nahka. Kõhnad keskealised näevad pigem täielikud kondiklibud välja ja naha "särast" ei tasu rääkidagi. Solaarium, suitsetamine ja rasva puudumine ei tee kohe üldse head.
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Teatud olukordades tõesti, aga fanatismi ja teadliku toitumise propageerimise vahel on väga suur erinevus, ja ületades piirid ajad sa lihtsalt inimesi marru ning see ei tohiks küll eesmärk olla
  9. mitme kuu kogemusega laisk jõusaali poiss

    Ega siit foorumist enne iseseisvat tööd abi ei saa, nii et kasuta otsingumootorit ja artiklite osas vaata Fred Antsoni kirjutisi.
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tundub, et Aile näol on tegu liigtõsise suhtumise musternäitega. Elu on kah tervisele kahjulik, lõpeb alati surmaga Miks küll mõni elust rõõmu ei suuda tunda ja enda pead tühiste asjadega vaevab, no ei saa ma aru... Pole siis ime, et paksukesed on õnnelikumad
  11. Liigne rasv kõhul

    Isiklikult eelistaksin jõusaali ja baasharjutusi ehk siis tõsteid, surumisi ja kükke, kuna need panevad ainevahetuse tööle ja energiakulu on enam-vähem laes.
  12. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Keskelt jah, samas käed on mul jällegi ülimalt kehva geneetika osaks saanud, aga puupakud on eluaeg all olnud
  13. Kuidas vältida ülesöömist ?

    Huhh, õnneks olen eluaeg terveid mune söönud, kollane on ju maitsvaim osa Samas välismaal on munavalgete propageerimine endiselt moes, ilmselt harjumusest
  14. Liigne rasv kõhul

    Natuke offtopic, aga Arch, su edevusel ikka pole piire
  15. Liigne rasv kõhul

    Ektomorfide ehk loomult saledate puhul kipub olema nii, et lihast on minimaalselt, kaal normaalne või veidi madalam, aga keha selline lõtv ja võdisev, mis tulenebki lihaste puudumisest. Kui rohkem tailiha alla saad, siis tõmbab see üldmulje märksa esteetilisemaks.
  16. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ja minu reied on kükkimata 63cm, geneetika rsk
  17. Liigne rasv kõhul

    Toitumine on hetkel ikka täiesti käest ära, alusta sellest, et hakkad hommikuti sööma. Nt Inglise hommikusöök on väga maitsev ja kasulik või siis üks korralik omlett. Samas tundub, et väga kaalu alandada polegi vaja, vaid pigem on sul krooniline lihastepuudus ja ega see pilt kaalualandamisel eriti paremaks ei läheks. Soovtus: tee jõutrenni ja söö targalt
  18. Tõeline mure - kaal ei lange

    Suhkruasendaja on kohati suhkrust hullemate mõjudega...
  19. Tõeline mure - kaal ei lange

    Oled veel elus? Napakas dieet ju
  20. Nii väikese kaalu puhul pole ime, et nii palju kordusi tuleb, kuna ilmselt teed harjutusi juba aeroobselt ja lihast sealjuures eriti ei venita.
  21. 9 nädalaga peenemaks ?

    Siis on ta koguseid muutnud, sest ühes sissekandes kirjutas ta "keskmiselt 3500kcal", aga see 2241 on ikka liiga madal minu arvates. Huvitav, kas ta ikka teab, millist kahju liigväike energiahulk teeb
  22. Zyzz & Josef Rakich

    Mida täpsemalt? Ma mõtlesin Mr. O suuruses kolle
  23. Zyzz & Josef Rakich

    Ah, noored kuked on nad mõlemad, muudkui kirevad
×