Jump to content

liftup

Kasutajad
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About liftup

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 07/23/1990
 1. proteiini manustamine

  Tänud sulle
 2. proteiini manustamine

  Millest selline arvamus? Ma nüüd ei saanud aru, et mida see lause tegelikult tähendas? Et mu arusaam on täitsa vale ja ma peaks oma proteiini siis ikka pärast trenni võtma?
 3. proteiini manustamine

  Tere. Selline küsimus et tahaks võtta lisaproteiinina korra päevas ~30-40g hera80. Aga jäänud on kõrvu jutt et kõik mida ma kohe pärast trenni võtan läheb kohe energiaks ja siis ei taha kallist proteiini raisku lasta . Et kas nii on OK kui ma prst trenni lihtsalt teen korraliku söögikorra ja võtan oma proteiinikoguse näiteks toidukorra asemel õhtupoole? Lisaks alustasin ka kreatiini võtmist, et siis praegu nö laadimis periood. Vabandan kui sarnane küsimus on olnud aga tund aega otsisin ja ei leidnud.
 4. Päevane kaloritarbimine

  tänud jaanika
 5. Päevane kaloritarbimine

  Krt tahtsin öelda põletan!
 6. Päevane kaloritarbimine

  Tahaks teada et kuidas ma teada saan palju ma päevas kaloreid tarbin? Et kui palju selline korralik intensiivne 1h jõusaali näiteks kaloreid põletab?
 7. Rasvarakud ja tsellu ja muud maailma asjad

  Äkki jagaksid siis oma tarkust?
 8. Rasvarakud ja tsellu ja muud maailma asjad

  Loodan et see teooria peab paika
 9. Rasvarakud ja tsellu ja muud maailma asjad

  Ma ei saanud nüüd täpselt aru et kas sa mõtled et mul pole tsellarit või et mu tsellar kaob koos rasvaga?
 10. Olen 20 aastane kutt ja terve oma elu trenni teinud aga nüüd siis 8 kuud ei teinud ja elasin sellist joobari ja rämpsusööja elu.. nüüd siis kuu aega jälle selle õige elu peal (teen regulaarselt trenni ja harva joon) aga vahepeal on mu reitele ja kõhule tekkinud tselluliit(wtf??) Kui särk seljas ja nahk pinges pole aru saada et midagi valesti on ja niimoodi näen väga hea välja aga ilma särgita ja kui nahk nagu kokku suruda tekivad tselluliidi lohud( see ju rohkem naiste teema) Igatahes.. kuidas sellest kiiresti lahti saada? Kas see kaob ise ära kui ma teen regulaarselt trenni ja toitun enamvähem nii nagu siin artiklites ja värkides soovitatud on?
 11. Paar küsimust

  Siuke jama et pulloverit ja lõuatõmbeid tehes lööb õlaliigestesse väga jube valu ja neid harjutusi on täiesti võimatu teha. et kas keegi teadja saaks nõu anda milliseid alternatiivseid harjutusi just nende kahe asemel teha? ja teine küsimus et kas on suur vahe kas ma teen sellili rinnalt surumist tavalisel sellili surumise nö pukil või smithi masinal? sest kuna käin jõusaalis üksinda siis smithi masinaga julgen viia ennast rohkem viimasele piirile... kindlam tunne ikkagi.
 12. algaja jõusaalis

  No see trenniskäimine ei ole probleem.. Et ära ei ehmata kui 4 korda nädalas käin. Lihtsalt ise oleks tõenäoliselt tihedamini käima hakanud oma peaga.
 13. algaja jõusaalis

  See ka siis küsimus et mitu korda peak käima? Kergejõustikus oli normaalne 5 korda mõninädal 6 korda.. aga nagu ma siit foorumist lugenud olen siin räägitakse 3-st korrast nädalas ja nii.. Tundub esmapilgul kuidagi vähe.. Et Palju see õige oleks üldse? Ma pmst leian aega et iga päev käia.
 14. algaja jõusaalis

  Ma panin tähele jah et infot täis ja seda nii palju et ei jõua esimese hooga kõike hoomata ja eks ma siin vaikselt loen ja möllan, aga et alustada tahaks midagi konkreetset, et näiteks kuidas päevad jaotada vms.
×