Jump to content

Ivz

Kasutajad
 • Content count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutraalne

About Ivz

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 07/16/1991
 1. Kaalulangetus

  Tänud vastuse eest. Tuunikala maksab 1.60 (185g konserv) ja 100 g peale on seal 20,2 g valku. Palju neid mune sööma peaks päevas? Munakollase kolesterool mind väga ei hirmuta. Teen omale pidevalt keedetud mune, väga head on. Terve kana maksab u. 3-4/5 euri. Olen ka korra mõelnud selle ostmise peale, kuid ei oskaks seda valmistada. Kaalun seda ostu ja proovin kuskilt mingi retsepti leida.
 2. Kaalulangetus

  Aitäh lingi eest ROtter. Kas on vaja mingit spets. teed osta või piisab liptoni rohelisest teest? Kuidas ma saan aru, et kas valgu/rasva/süsivesikute suhe on õige? Muutsin veidi oma toiduplaani. Vahetan järgmisest nädalast tuunikala osakaalu toiduplaanis. Päikest!
 3. Kaalulangetus

  Poest ostmisega nii palju, et elan väiksemas asulas ja ei leia eriti odavaid toitaineid kui üldse. 10 muna maksab 1.19. Üritan olemasolevad tuunikala karbid ära süüa ja välja need vahetada kanafilee vastu. Imelik on, et kui erinevates kalkulaatorites arvutan enda vajamineva kaloraaži, siis näitavad need 4110 või ~3900. Minu söödav kaloraaž on väiksem kuid siiski raskused tõusevad. Oskab keegi suunata asjalikuma kalkulaatori juurde? Vähendan menüüst süsivesikuid nii kuidas oskan.
 4. Kaalulangetus

  Tänan vastuse eest. Ühekülgne menüü on tõesti. Aga olen sunnitud nii toituma rahakoti pärast. Tuunikala on hea ja odav valgu allikas. Kusagil oli ka mingi arutelu selle elavhõbeda sisaldusest, kui siis Ott või keegi ütles, et elavhõbeda aurud pidid ohtlikud olema, mitte sisse söömine. Kunagi vist olevat selle abiga kõhtugi ravitud. Teen vahest tomateid ürtidega (basilisk, sidrunipipar, oliiviõli, suhkur, sool ja tomatikuubikud segatud) ning lisan neid riisi kõrvale. Tuunikala asendamist takistab ka veel asjaolu, et ma ei oska eriti midagi teist välja mõelda tuunikala asemele. Kuigi võiks ju kanafileed ainult praadida ja sellest ehk piisaks? Vb. lisaks isegi oad, kuid ei oska neid kuidagi valmistada. Siinkohal tuleb mängu laiskus, et pole õppinud neid valmistama. Kas see puudutab minu, või tema toiduplaani?
 5. 100 kg väljakutse

  Rückenberg tegi mingi 105 kükki vist. Filmis ja postitas ka kogu seeria.
 6. Kaalulangetus

  Tere Üritan süüa natuke alla vajaminevat kaloraaži. Kaalun ma 80 kg. Hetkel on mul algne söögiplaan paika pandud. Sooviksin, et kogenumad inimesed annaksid väikse hinnangu sellele. Tegemist on söögiplaaniga, mida täidan treeningpäeval. Teistel päevadel eemaldan peale trenni joodava kakao ja kohupiima. Kas on liialt rasvu ja süsivesikuid? Riisi kohta nii palju, et tegemist on pruuni riisiga. Kas peaksin vahetama peale trenni söögikorra suuremaks kui 36 g ja vahetama välja mingi teise lõuna 60 g? (Ehk vahetan 36g ja 60g lõuna asukohad). Ning kas peaksin asendama riisi millegiga mis imendub kiiremini? Mida süüa veel õhtul, kui magama lähen kell 10? Päikest! I.
 7. Tervisekontroll

  Suur tänu ülevaatliku ja põhjaliku vastuse eest. Kaalun nüüd tõsiselt sinna Audentese arsti juurde minekut.
 8. Tervist Olen treeninud jõusaalis juba kokku kaks ja pool aastat järjest. Ilma suvedeta, kuna siis pole töö tõttu võimalik käia. Olen 21 nüüd ja hiljuti on üks õpetajatest soovitanud mul minna ja ära käia nn. spordiarsti juures tervisekontrollis. Selle vajadus oleks teha kindlaks kui palju süda talub koormusega töötamist jne. Kui vajalik see arsti juures käik olla võib? Olen kaalunud minna "www.kehavormi.ee" tervisekontrolli, mis maksab soliidsed 15 eurot. Aga kas see tasub ära ennast? Mitte, et rahast kahju oleks aga tahaks teada mida see endast kujutab. Päikest!
 9. 5 päevaga kaalust alla

  Väldi leiba. Leiva söömine pidavat ka kergesti kaalu tõstma.
 10. Kava esimene päev

  Aitähh vastuse eest, ise pidasin seda koguaeg seljaharjutuseks. Endiselt mõtisklen, mis harjutust juurde lisada.
 11. Kava esimene päev

  Vabandust, aga kas see ei ole mitte selja jaoks baasharjutus?
 12. Kava esimene päev

  Tänan soovituse eest ning jah, see oleks küll massi saamiseks hea mõte. Aga mind ei huvita see mass nii palju hetkel, et selle jaoks eraldi nädal teha. Ma sooviksin keskenduda nendele seeriatele ja kordustele, mis jäävad vahemikku (6-12, pidavat olema head jõu/massi jaoks), ning hoida kava muutmatta, et see sisaldab baasharjutusi. Kahte eraldi nädalat hakkaksin kasutama, siis kui suvi läbi on. Lisaks "pulloveri" seljaharjutustele juurde?
 13. Kava esimene päev

  Nii, et üks seljaharjutus juurde? Eesmärgiks on nn. jõu/massi kava. (6-12 kordust). Kas seeriate arvu suurendada või lisada üks harjutus?
 14. Kava esimene päev

  Tere, Loon vaikselt uut kava enda jaoks, mis minule sobiks. Eesmärgiks on jätta treeningud 60-80 minuti sisse, kuid samas treenides selle aja jooksul piisavalt intensiivselt. Esimeses tulbas on ss-i päev, mida teha aeg ajalt, vaheldumisi. Tavaline esmaspäev on paremal pool. Postitan esmaspäeva oma, teile hindamiseks. Mis arvate, mis võiks muuta? I.
 15. Näen et sul on toidu sees banaan, olen ka lugenud et soovitatakse seda süüa ka kohe peale trenni. Huvitav miks küll? Hea süsiv. allikas? Muidu hea hommikusöök, sain nii mõndagi uut teada.
×