Jump to content

50 A.E.

Kasutajad
  • Sisu loend

    58
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik 50 A.E. postitused

  1. Massilisajad

    Toitumine paigast ära pole. Kleenuke ka pole. Ilmselt kerge kondiga, sest oma massiga ja lihastega olen igati rahul. Lihtsalt, et sooviks juurde veel ja veel. Enamus soovitatud näidetest söön tihti. Liha söön enamasti iga päev 1-2 korda päevas. Kodujuustuga sama. Muna ka iga päev. Riis satub ka suhu aegajalt. Tatar ka. Leib on iga päev menüüs. Puder aind harva aga olemas. Puuviljad olemas. Köögiviljad ka täitsa. Ja proteiinipulber tundus tõepoolest kõige parem. MASS2 andis aind 1 kilo juurde, mille pärast sootuks ära kaotasin. Ja kreatiini oli piin alla ajada. Aga WHEY3 ehk proteiinipulber oli jah tõepoolest hea. Sain praegu aru, et soovitatud on aind proteiinipulber. Kui praegu olemasolevast tootest(Gain Bolic 6000) ka eriti asja ei ole, siis hakkan jah aind proteiini kasutama. Praeguseks aga oleks väga tänulik, kui igale küsimusele esimeses postituses vastatakse. Sellel tootel paistsid päris hullud juhendid olevat, et ehmatas ära. Sooviks nende juhendite heakskiitu kogenute poolt või nende endi soovitusi antud toote põhjal. Tellitud toote peaks ju ikkagi ära kasutama.
  2. BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

    Võiks keegi seletada, mis kraam see BSN N.O.-Xplode sihukene on?
  3. Massilisajad

    Tere, olen 19-aastane, 64kg ja 180cm. Minu lisandite kasutamise ajalugu on nii: MUSCLE+-->Creatine 300g--->MASS2--->WHEY3---> Seekord hankisin Gain Bolic 6000 1kg. Oleks mõned küsimused, sest sellega paistavad teistmoodi lood olevat siiamaani kasutatud toodetest. 1.Pakil mainib aind vett aga kas võib ka piimaga võtta? 2.Pakil räägib, et võib võtta enne ja pärast söögiaega, tund enne ja tund pärast treeningut. Isiklikult oleks plaan võtta enne ja pärast treeningut nagu alati teen. Aga kas tõepoolest nii pikkade vahedega(tund enne ja tund pärast)? 3.Palju panna? Pakil kirjas, 100g - 210 measuring units = 5,5 scoops or 14 flat tablespoons(14 supilusikatäit?????? ). Endal kodus kohvilusikas, mida meeldib kasutada nende panemisel(ise kohvi ei joo). See teeb välja umbes sama mis supilusikas. MASS2(ka massilisaja) panin 6 supilusikatäit/kohvilusikatäit nagu fitnessi poelehel soovitati. Seda tuleb 14 panna!?!?!?!?!!?! Veel, et alguses soovitas pool portsjonist võtta. Kui see tõesti võiks nii olla, siis kui kauaks? Ja veel mainib, et Not suitable for children and young persons. Küsimus selle kohta siis see, et kuhu maani on selle toote jaoks "noor"? Kui minu andmete järgi vaadata(19a, 64kg), siis kuidas oleks üldse mulle soovitatav võtta seda?
  4. Paljuga teete biitsepse?

    Ei see video, mis priit002 soovitas, on päris hea. Sai sealt ühtteist uut teada. Tänud mõlemale, ütleks. Tegi kuidas tegi, rääkis mis rääkis, aga ikka on teine head käed endale ehitanud.
  5. Paljuga teete biitsepse?

    See raskus tundub päris suur. Arvan, et kuulsin "raksu" parempoolselt pildilt kuskilt tegija selja piirkonnast. Tõesti, see ei tundu hea. Nii suure raskuse kohta...tuleks väiksemast raskusest alustada?
  6. Paljuga teete biitsepse?

    Ma mittenõustun. Su tunnetused paistavad väärad ja kasutute omadustega. Teema võib halvasti mõjuda mõnele ja selle pärast ma vabandan. Aga paistab, et ikkagi avasin augu, kuhu igasugust huvitavat infot sisse kukkus. See teema osutus väärt teemaks vähemalt mulle.
  7. Paljuga teete biitsepse?

    Haha...sa ei tea kellega vaidled. Ma olen juhtunud hispaanias pikka aega elama ja seal see väljend ei tähendanud kunagi head. Ma ei tea, kust sina seda jama inglise keelset juttu kuulsid aga seal kui keegi ikka vihastas, siis võis pidevalt seda sama lauset kuulda. Ja võin kinnitada, et KORDAGI ei tähendanud see midagi positiivset. Rääkimata kõlast. Usu veel mingit juttu. Ja ma ei jahi"suurt" biitsepsi. Lihtsalt praegused raskused neile on haledad. 10kg ikka ei piisa küll. Pikk jutt lühikeseks, mul on kaua uusi hantelid vaja olnud. No tore! Siis saad oma vihajunni ilusti peast välja kükitada!
  8. Paljuga teete biitsepse?

    Õige ehk. Nõustun. Ega surumisega tegelen ka. Lihtsalt, et tavalisi kükke raskusega mitte.
  9. Paljuga teete biitsepse?

    Aga ei kükk on üks parimaid harjutusi. Ma saan aru sellest ja olen nõus. Lihtsalt, et mul olid halvad kogemused sellega... Vabandan.
  10. Paljuga teete biitsepse?

    Massi, haha Ilmselt olen ma kerge kondiga, sest ma olen oma massiga rahul. Ei no tõesti.
  11. Paljuga teete biitsepse?

    Ise paistad siin üritavat lausa tippu jõuda debiilsusega. Su kasutajanimi juba viitab sellele. Võibolla ka käitumine aga seda võib rohkem niisama alatuks nimetada. Ma ei tea, kuidas siin foorumis halbade sõnadega on, seega ma ei hakka selgitama, mida su kasutajanimi tegelikult tähendab, kui sa juhuslikult ise ei tea. Või oled sa lihtsalt alaarenenud. Igatahes, sa võiks minna kükke tegema ja möla ning debiilsusehimu peast välja treenida.
  12. Paljuga teete biitsepse?

    @Vilps, Archangel Ma ise hankimas reguleeritavaid 27 kiloseid. Endal vanus 19. Kaal 63kg, pikkus 180cm.
  13. Paljuga teete biitsepse?

    Biitsepsi harjutuste jaoks jäi raskust väheks ja polnd kuskilt võtta. Ülejäänu jaoks jah piisab praegustest raskustest.
  14. Paljuga teete biitsepse?

    Ma usun, et Jumal nõustuks.
  15. Paljuga teete biitsepse?

    Ma tegin ennem kükke raskusega aga kuradi mõttetu ja ebamugav oli. Teen nüüd eraldi jalgadele harjutusi raskustega. On kohe tunda, kui palju efektiivsem, kui mingid kükid.
  16. Paljuga teete biitsepse?

    Vean kihla, et sa ei tee 40 lõuatõmmet järjest. Tohhoullu! Mind niisama huvitas. Soovisin teada, et paljuga tavaliselt tehakse. Oli plaanis endale uued hantlid hankida. Soovisin teada, mitme kilosed peaksid umbes olema selle küsitluse järgi, sest Googles ei leidnud normaalset vastust. Ma ei tee kükki.
  17. Gain Bolic 6000 vs. MASS2

    Need 2 on väga erinevad. Ja tekkis huvi, mida kogenud arvavad neist mõlemast. Ja milline on lõppude lõpuks üldiselt "parem" teie arust?
  18. Paljuga teete biitsepse?

    Hantlitega mõtlesin muidu jah. Ja kõige tavalisemat tõstmist. Veel andmeid juurde oleks ka hea. Kaal, vanus jne.
  19. Hera80

    Sooviks teada, miks, kurat, sellest Hera80st nii palju räägitakse ja seda nii palju soovitatakse? Ise kasutan WHEY3, kas see pole mitte parem? Sain aru, et see on parem ja imendub paremini. Sooviksin teada, et mis selles Hera80s nii erilist on aga?
  20. Sihukese lolli arstijutu peale, mis ma siit lugesin, võin küll kinnitada, et mõnel arstil võib see eluiga päevapealt väga lühikeseks muutuda.
  21. Kuidas kasutada mass2 ?

    Selge. Tänan väga, härra Kiivikas.
  22. Kreatiin

    On see kindlasti vajalik? Teeb see kindlasti vahet? Väga vastik oli ikka 4 korda päevas seda viinamarjamahlaga sisse juua. Lihtsalt tahaks teada, kas see on kindlasti vajalik järgmine kord(kui kunagi jälle hakkan võtma)? Või ei tee see suurt vahet???
  23. Kuidas kasutada mass2 ?

    2dl on ~6 supilusikatäit. MASS 2 lehel isegi ütleb seda.
  24. Kuidas kasutada mass2 ?

    Kuidas peaks võtma? Kas siis tõepoolest vahetult peale koormust lihtsalt või mõjuks see paremini, kui võtta ka iga päev nädalas? Veel, et millal tegelikult päevas oleks hea idee võtta seda? Kas siis ikka peale koormust või oleks parem idee hoopis enne magama minemist?
  25. Võitlus ja suured lihased

    Ega jah, lihasmass eriti kasuks ei tule kui vastane peksab kõri sul sisse.
×