Jump to content

50 A.E.

Kasutajad
  • Sisu loend

    58
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik 50 A.E. postitused

  1. Kreatiin

    Kreatiini soovitatakse võtta vähemalt 15g Dextroga. Kas klaas viinamarjamahla suudab sama teha? Viinamarjamahl suudab üldiselt asendada Dextro?
  2. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

    Vaat see oli küll hea vastus. Praeguseks polegi rohkem küsida Kõik selge praeguseks! Suured tänud, mees.
  3. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

    Tänan väga. Proovin varsti siis neid. Praeguseks aga, kas see on normaalne, et Muscle+ lahustub halvasti ja peale pikka pikka segamist saab see ikkagi mõnede suurte tükkidega vedeliku sees joodud?
  4. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

    Whey+, Whey3, Hera80, Prode90. Millist neist kõige rohkem soovitate?
  5. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

    No räägiti, et enne trenni võtta Muscle+ halba ei tee. Et sellest saab kätte vajalikud ained trenni jaoks ka.
  6. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

    A ja O ikka selged sellel teemal. Arvan nüüd, et midagi muud peale kreatiini vaja ei olekski. Ma aga ei saa taastusjoogi põhimõttest aru. Ma ei tee midagi erilist peale treeningut mis oleks väsitav. Pealegi, inimene saab ennast taastada ka puhkamisega. Milleks taastusjoogid siis? On need siis rohkem aktiivsetele inimestele, kes peavad pärast trenni veel edasi tegutsema raskelt??? Lihtsalt vajaks midagi mis teeks treeningud mõjuvamaks või muidu kasvataks lihasmassi. Ja kas see teeks asja tõhusamaks kui ma võtaks Muscle+ ka enne trenni?
  7. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

    Toitun küll korralikult ja söön just kõike mis mõjub lihastele hästi(Muna, igasugust liha, kodujuust, piim). Mõtlesin lihtsalt, et nende toodete kasutamine annab veel rohkem juurde lihasmassi jaoks. Kreatiinist lihtsalt siis äkki piisab?
  8. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    178cm, 63kg, 18a
×