Jump to content

Skelett

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Skelett

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 10.01.1990
  1. Kaalu juurde ilma trennita

    Ma mõtlesin muidu ,et 10 kg tahan juurde,mitte 110... hetke kaal(75) näeb väga kont välja pikkuse juures Aga aitäh neile ,kes viitsisid midagi soovitada.kaalun 77 kg nüüdseks.Aru küll ei ole saand et midagi väliselt juurde oleks tuld
  2. Tere ! Olen septembri algusest enda toitumist jälgind ja tahaks natuke liha kontidele juurde tekitada. Samas pole aega hetkel trennis käia.Jõusaali saaks paari kuu pärast minna,selleks ajaks üritan kaalu tõsta ,et pärast millestki lihast vormida oleks. Hetke kaal Kaal 75 Pikkus 190 Kaalu number võiks olla peale paari kuud 85~Eesmärk on präegu ainult kaalu juurde saada.Ei karda pekivoldikest kõhupeal. Ainuke mure on selles,et kaal ei taha tõusta.Ometi toitun (endaarust)korralikult. Olen muidu liikuv inimene ning kardan,et kulutan oma energia lihtsalt ära. Tavaline toitumiskava: kell8:00 Taldrikutäis neljavilja putru,Kohv,2 võileiba. VÕI 3 praemuna tass keefirit/piima/mahla 3 võileiba kell11:30 seda mida koolis pakutakse.Tavaliselt seapraad/snitsel ,salat,morss,leib kell15:00 3 praemuna,6 võileiba,200g kohupiima VÕI Kartul/makaronid ,kotletid/kalapulgad/pihvud,kilo jogurdit korraga. 19:00 Kartul/makaronid ,Sea/kala/kanaliha,leib,piim. Söön ka puuvilju,juurvilju ,shokolaadi ,jäätist jne toidukordade vahele. Päev läbi tühja kõhu tunnet ei teki. Kuna koguaeg ei saa pudrukausi taga istuda ,siis äkki võtta juurde toidulisandeid?Kreatiin ,proteiin ,valku vms ? Kuna ise suht võhik ,siis äkki oskaksite midagi soovitada? Või mida muuta toitumise juures?
×