Jump to content

Baboon

Kasutajad
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Baboon

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 03/06/1994
 1. Treeningkava poksi jaoks

  Vabavõitlus, ehk MMA? Unustasin selle ka mainida jah, et olen kaalunud teisi võitluskunste aga eriti ei tõmba need... Jõusaali tahaks sellepärast ka sisse panna, et natukenegi massi kasvatada, tean et selleks peab väga väga palju sööma, aga ma saaks sellega hakkama, lihtsalt treeningkava oleks alustuseks vaja.
 2. Treeningkava poksi jaoks

  Otsustasime sõpradega vaiksemalt poksimisega tegelema hakata ja kuna Kuressaares poksitrenni pole, siis peab ise õppima. Olen siis lugenud ja videosi vaadanud ning mingisugune baasteadmine on olemas. Siiamaani on praktika piirdunud kodus shadowboximisega. Niisiis olen proovinud internetist otsida kavasid poksi jaoks, aga siiamaani tulutult. Pöördun siis teie poole, lootes siit abi saada. Tahaks siis täpselt harjutustega paika pandud kava saada, kus oleks sees jõusaal, jooksmine, poksikott ja mida iganes te veel kasulikuks peate. Oleks hea, kui selle kõik saaks ära jagada 5 päeva peale nädalas(esmaspäev-reede). Lisainfoks siis nii palju veel, et füüsiline vorm mul väga halb pole, olen ennem käinud jõusaalis ja vastupidavust jooksmisega parandanud.
 3. Treeningkava

  Nüüd siis 3 nädalat käinud ning esimene päev on väga probleemne, kestab nii kaua ja pärast 5x5 õlga ja 3x6 triitsepsit on nii raske, kui mitte võimatu teha, kas on võimalik midagi muuta, kuid samas saaks kõik asjad treenitud ikka. Samuti kas kõhtu võiks teha mõlemat harjutust 2xmax, mitte 3xmax, trennid kisuvad suhteliselt pikaks, 1.5h umbes.
 4. Treeningkava

  Tahaks veel teada, kas lõuatõmme peaks olema pealt või althaardes?
 5. Treeningkava

  Milline harjutus oleks triitsepsil kõige mõtekam ära võtta? 5x5 kitsalt surumine või rööbaspuud? Ühes foorumis soovitati kitsalt surumine 3x6 ja plokil alla surumine 4x8 ja rööbaspuud jätaks ära, oleks see ka OK?
 6. Treeningkava

  Paigutasin harjutused ümber siis, aga tundub on rind-triitseps-õlg päev väga raske ja pikk ja selle võrra teised päevad kergemad ja lühemad? Kas tuleks 1. päeva kärpida natuke ja harjutusi vähemaks võtta ja kuskile juurde lisada?? Kui jah, siis missuguseid? 1. Päev Rind: Lamades kangiga surumine 5x5 kaldpingil kangiga surumine 2x10 lendamine hantlitega 2x10 Triitseps: Kitsa haardega surumine lamades 5x5 Allasurumised plokil, pealthaardes 2x10 Surumine rööbaspuudel 3x8(kui areneb, teen rohkem kordusi) Õlg: Kangi surumine rinnalt, seistes 5x5 hantlite tõsted külgedele, istudes? 2x10 Kõht: Jalgade tõsted toengus 3x max Jalgade tõsted kaldpinnal 3x max 2. päev Jalg Kükk 5x5 Pöiasirutus istudes 3x max Jalgade sirutamine ette trenažööril 2x10 Jalgade kõverdamine trenazööril kõhuli 2x10 Käsivars: Küünarvarte kõverdamine alaplokil pealthaardes 3x10 3. päev Selg: Jõutõmme 5x5 Ploki tõmme vastu kõhtu 2x10 Tõmbed plokil, ülalt kukla taha 2x10 Tõmbed plokil althaardes rinnale 2x10 Biitseps: Lõuatõmme althaardes 3x4(Kui areneb siis lisan rohkem kordusi) küünarvarte kõverdamine kõvera kangiga seistes 2x10 Keskendatud küünarvarrekõverdused (istudes) 2x10(mõlemale käele) Trapets Õlakehitused kangiga 3x16 Eest ülestõmbed plokksüsteemil 2x10 Kõht: Jalgade tõsted toengus 3x max Jalgade tõsted kaldpinnal 3x max
 7. Treeningkava

  Tahtsingi küsida, et kas õlapäeval võib 5x5 harjutuseks panna kangi surumine kukla tagant istudes? Sest see praegune harjutus teeb selja ikka kohati väga haigeks ja mis siis harjutusi siis lõpuks veel teha peale kangi surumine kukla tagant 5x5?
 8. Treeningkava

  Miks rind-õlg-triitseps samale päevale tuleks panna? Rinnalt surumine võtab juba ju mõlemad lihasgrupid, nii õla kui ka triitsepsi läbi ja pärast ei jaksa nendele harjutusi teha ju? Õlg: Kangi surumine rinnalt, seistes(tõukamine???) 5x5 lendamine hantlitega küljele 2x10 lendamine hantlitega küljele, keha ette kallutatud 2x10 Selline õlatreening oleks OK siis?
 9. Treeningkava

  Plaanin siis peale pooleaastast pausi uuesti jõusaaliga alustada, ennem tegin omatehtud 5x5+2x10 kavaga, tulemusi tuli palju nii lihastes kui ka jõus(nagu ikka alguses). Mõtlesin, et võib-olla enda tehtud kava pole päris nii effektiivne ja kuna ma internetist ühtegi 5x5 kava ei leidnud, siis panen oma kava siia ja proovin vead ära parandada, mis seal on. Plaanin käia esmaspäeval jõusaalis, teisipäeval jooksmas, kolmapäeval jõusaalis, neljapäeval jooksmas ja reedel jõusaalis, laupäev ja pühapäev oleks puhkus siis. Järjekord on siin esmaspäev, kolmapäev, reede: 1. Päev Rind: Lamades kangiga surumine 5x5 kaldpingil kangiga surumine 2x10 lendamine hantlitega 2x10 Biitseps: Lõuatõmme 3x4(Kui areneb siis lisan rohkem kordusi) küünarvarte kõverdamine kõvera kangiga seistes 2x10 Keskendatud küünarvarrekõverdused (istudes) 2x10(mõlemale käele) Trapets Õlakehitused kangiga 3x16 Eest ülestõmbed plokksüsteemil 2x10 Kõht: Jalgade tõsted toengus 3x max Jalgade tõsted kaldpinnal 3x max 2. päev Selg: Jõutõmme 5x5 Ploki tõmme vastu kõhtu 2x10 Tõmbed plokil, ülalt kukla taha 2x10 Tõmbed plokil althaardes rinnale 2x10 Triitseps: Kitsa haardega surumine lamades 5x5 Allasurumised plokil, pealthaardes 2x10 Surumine rööbaspuudel 3x8(kui areneb, teen rohkem kordusi) Käsivars: Küünarvarte kõverdamine alaplokil pealthaardes 3x10 3. päev Õlg: Kangi surumine rinnalt, seistes(tõukamine???) 5x5 käsikute surumine istudes 2x10 Jalg Kükk 5x5 Pöiasirutus istudes 3x max Jalgade sirutamine ette trenažööril 2x10 Jalgade kõverdamine trenazööril kõhuli 2x10 Kõht: Jalgade tõsted toengus 3x max Jalgade tõsted kaldpinnal 3x max
×