Jump to content

actimel

Kasutajad
 • Content count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About actimel

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 04/02/1991
 1. Sinu tulemused?

  Mees, ma ei saa aru kuidas sul 110 rinnalt läheb kui sa kahe minuti jooksul suudad teha vaid 35 kätekat?? (Minul läheb rinnalt ka 110 ja ma teen sama ajaga 77 kätekat) Väga huvitav kogemus
 2. Sinu tulemused?

  Vanus:20 Kaal: 73,5 Pikkus: 176 Rinnalt: 110 Kükk: pole proovind ~üle 100 tuleb ma pakun Jõutõmmet pole proovind Tegelend jõusaaliga spetsiifilisemalt aasta aega.
 3. Massilisajad

  No seda ma arvasin ise sama, seda oleks vaja just kiiremateks kordadeks, lühikesel suvepäeval pole aega teha kokteili, asi just mugavuses.. aga Fast pidi tegelt jama olema, äkki on kellelegi mõni hea kogemus teise firma tootega (Lean Gaini kohta info olemas juba)
 4. Massilisajad

  Kas see möll ei tule vähe kallim ja tülikam ?? Valmis pulbrit oleks mugavam segada ja vaata et isegi odavam ?
 5. Massilisajad

  Selles ongi asi, et süüa ei jaksa nii palju, tuleb hambaid ka säästa Aitäh nõuande eest
 6. Paljuga teete biitsepse?

  lugedes siin kogu seda juttu ajab küll narma poisid ! eks igaüks teab ja tunneb mida ta teeb, tuleb vaid harjutustega end natuke kurssi viia mis harjutus mis lihasgrupile parem jne. Eks see kükk on suht kasulik, teen isegi jalapäeval kükke natuke - annab kannile suurema töö ja ka reitele mingi osa. Aga enamuse teen jalasirutus masinaga, see pumpap tõesti reie ilusti täis ja kui ikka pidevalt teha siis jalg kasvab ohtralt! Üks soovitus minupoolt: käige jooxmas nädalas ~2x 30-50min ja näete kuidas jalad kasvama hakkavad!
 7. Massilisajad

  Uurisin natuke massilisajaid. Vaatasin Gain Bolik 6000 ja Fasti Mass2 vahel ei oska midagi otsustada, küsiks parem targematelt ! Toitun korralikult süsikad ja valgud paigas aga oleks pisut massi veel juurde vaja kasvatada, seda siis toidulisandiga. Soovitage! Tänan
 8. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

  ma ise võtsin viimasena whey3-e, aga siin soovitavad võtta whey+ aga no vali ise üks ja alusta proovimist eks see ole kõigil maitse asi ja iga tooded mõjub vb erinevalt, seda ei oska nii öelda..
 9. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

  Mis muud kui toitu õigesti, tee õigesti trenni. Peale trenni soovitan võtta jah nagu ära mainiti siin juba, shake'i. Soovitan whey+ või hera80. Lisavalk halba ei tee. Ja varu kannatust lihasmassi kasvatamisega, üleöö ei kasva sul lihamäed igasuguste toidulisandite võtmisest... Trenni tuleb nautida.
 10. Punnis kõht

  Ma arvan, et see tuleb siiski täis söönud maost, mulle endale tundub vähemalt nii, olen tihti tähele pannud seda. Vahest on minulgi nagu õllekas ees.
 11. trenn ja muusika

  Olen kuulnud, et muusika (eriti selline vaibakloppimine) pidi südamelööke rütmist välja ajama, tehke omad järeldused...
 12. Lõuatõmbed

  Harjutamine teeb meistriks!
 13. Hommikupuder

  kindlasti pole kiirtoit nii kasulik kui õige toit, aga olen lugend üht teist ja aru saanud, et tavaliseid kaerahelbeid soovitatakse kõige enam.
 14. Millist proteiini soovitate ?

  Ahsoo, ma ei tea kust kohast olen kuulnud, et pulber vähekasulikum.. Sain jälle targemaks
×