Jump to content

Latte

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Latte

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 20.11.1994
  1. Palun häid nõuandeid!

    Egas ma mõnda tipptreenerit ei otsi.Täiesti tavaline inimene, kes vb ka ise hetkel kaalujamadega tegeleb ja tarkusi teab, oleks väga hää Proovida ju võib?
  2. Palun häid nõuandeid!

    Tere! Olen 15, 165cm pikk ja kaalun keskmiselt 67kg. Probleemiks mõistagi üleliigne kaal (Rasv,vähe lihast) Foorumist olen nii mõndagi kasulikku teada saanud, aga ma ei oska asjaga alustada. Iga päev mõtlen, et täna on "see päev" ja siis kunagi lõunal löön käega ja nii juba aasta aega.. Ma ei ole endale loonud illusioone, et minust saab peale mõne(kümne) kilo kaotamist modell, juba kehaehituselt ei oleks see võimalik. Aga ma tahan oma keha muuta proportsionaalseks(praegu on naistele omaselt alakehale kogunenud polster) ja ilusamaks. Eraldi eesmärki nt. 55kg kaaluda mul pole, kuigi 10kg oleks vist soovitatav alla võtta- oluline on peegelpilt ja enesetunne. Kõige tähtsam oleks paika saada toitumine, mis on hetkel peasüüdlane- söön mõni päev liiga vähe, siis järgmisel topelt jne. Liigutamise koha pealt meeldiks mulle kõndimine/rattasõit (ühildada kasulik meeldivaga, ehk koeraga jalutamine + päeva jooksul ühest kohast teise liikumine), jooksmine mulle kahjuks ei sobi. Ma olen laisk inimene aga ma allun hästi kehtestatud korrale- seega pean ma endale tegema kellaajalise täpsusega päevaplaanid, mida ma täpselt täitma hakkan, seni kuni need mulle täiesti instinktiivseks muutuvad . Kui ma kellelegi teisele lubaduse annan, siis naljalt seda ei murra(kuigi jah,iseendale antud lubadusi olen tihti murdnud ja sellepärast olen endiselt 0 punktis) Kas siin oleks mõni hea inimene, kellele saaks nt korra nädalas kirjutada- kes jälgiks rangelt, kuidas ja kas ma oma päevaplaani täidan, aitaks hea nõuga ning pahandaks, kui laisaks muutuma kipun? Mingit kindlat tähtaega ma endale seadnud ei ole (ehk peaks?), kuigi kevadeks (põhikooli lõpetamine, uude kooli minek) oleks tore veidi enesekindlust kasvatada. Ootan väga ettepanekuid ja ideid!
×