Jump to content

Argos

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Argos

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 30.05.1984

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Munavalged nüüd müügil

    Hetkel käis peas läbi kiire arvutus et 100g valku maksab meil keskmiselt 2 euri. 100g whey ~ ca 2 eur - (kilo ca 20eur) munavalge poes 1L=105g valku~ 2 eur kanaliha 0,5kg ca 2 eur = 100grammis 20gr valku kokku 100g valku kohupiim 65 senti pakis valku sees 30g ~ 2 eur eest 3 pakki x 30 = ca 100g valku nii veel maapähklid 400g pakk ca 2 eur säästukas ~100g sisaldab 25g valku ~4x25=100g valku kallim on: tuunikala konserv ~ 2eur=2 konservi= 60g valku
  2. Tennise trennid Tartus

    Ma sõbraga mänginud mõned korrad, hetkel muretsesin ka teise reketi sellepärast et kellegi sõbraga vahepeal toksida. Nüüd ei leia enam kedagi kellega mängida, sport on vist unistuseks jäänud. Tammes pole käinud. Tähtvere on suht kaugel. Sul mingi hinnakiri ka? Mõtlesin lihtsalt paarilise otsida ja platsi raha pooleks lükata.
  3. Tennise trennid Tartus

    Ehk paar kord nädalas võiks mängida, ise olen mõned korrad mänginud, olen kiire õppija Tennis hakkas meeldima. Paremad kohad peaksid ropkas olema. On siin veel ehk soodsaid kohti.
  4. Tennise trennid Tartus

    Ma otsin kaaslast kellega tennist mängida Tartus. On sul kedagi pakkuda või nõu anda?
×