Jump to content

biggereveryday

Kasutajad
  • Sisu loend

    520
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik biggereveryday postitused

  1. Minu arust ka täiesti õige. Tahate kasutada, ärge võistelge puhaste poistega.
  2. Vend Vähk Peab liikuma!

    Arvestades Priidu väljanägemist, siis lubage naerda.
  3. MMA algkursus ning jõusaali sidumine

    Esimene on parem. Endal hetkel füüsiliselt raske töö ja vahepeal ka 12h päevad. ise teen nii hetkel: E. jõusaal T jooks K kaklustrenn N jooks R Kaklustrenn ja 3h tundi hiljem jõusaal. NV vaba. Oleneb inimesest, aga planeeri nii, kuidas endale mugavam. Võid ju igast erinevaid varjante proovida.
  4. Vend Vähk Peab liikuma!

    Jah ega nad seal midagi ei tõstaks. Eks igal ühel on reaalselt oma ala ja hea ollakse selles, mida treenitakse. On ka reaalselt ajuvaba mõelda, et kui osad treenivad ikkagi 30+h nädalas. Et siis keegi teine tuleb taga reaalselt võistlema, lootes võita. Kui ikka jõutrenni teinud pole, siis pole mõtet minna tõstmis võistlusele. Eriti, kui osadel võistlustel alustatakse 150+kg-st.
  5. "Sulle, paksmagu"

    Kahjuks see nii lihtne ei ole jah. Sama asi on tegelikult ka rahaga. Inimestele ei õpetata koolis kummagi kohta midagi. Ok raha kohta õeldakse, et käige õppige hästi koolis siis saate hea töö ja siis saate head palka. Tegelikult pole vaja üldse tööd teha. Võimalusi on alati erinevaid. Mul ka vana treening partner pole kaks kuud trennis käinud. Iga nädal räägin taga. Ise ka ütleb, et nüüd uus töö, istuv. Kaal kasvab ja peab jah trenni tulema. Siiani pole näha teda kuskilt poolt. Kui inimesel endal pole soovi ja tahtmist, siis ei saa keegi teda aidata. Kui keegi tahab väita vastupidist, siis võib ühe alkohooliku ja ühe narkomaani kaineks ravida ja siis edasi rääkida.
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    Viskan vahelduseks veel ühe video.
  7. Treenig ja alakaalulisus

    Mul sõber oli vana sõjaväelane. Igatahes, kui tüüp lõpetas seal, siis oli vanust vast 28. Kaal oli aga ikka ca 55kg. Hakkasime koos trennis käima ja nõustasin veidi toitumisega ja poiss kasvas mühinal. Alati ei ole palju vaja juurde. Piisab, kui teha põhi alla ja siis järjest edasi liikuda. Igatahes 6 kuud hiljem oli tal ikka lihast tekkind ja selja areng oli eriti hämmastav.
  8. Kuidas veenduda pükste originaalsuses

    Hayabusaga ongi siuke kahtlane lugu, et seda on võimalik igalt saidilt tellida. Hiinast, ebayst jne.. Isiklikult julgeks osta ainult siis, kui saaks enne katsuda. Endal kogemus hiina omadega. Oli kohe näha, et halvem kvaliteet. Peale vaadates peaks juba aru saama.
  9. Rinnalt surumise mure

    Said küll õigesti aru. Baasharjutused on rinnalt surumine, kükk ja jõutõmme.
  10. Rinnalt surumise mure

    Endal oli pikem paus hetkel käe mõrade pärast. Kolm kuud hiljem nüüd 60kg 4*15. 80kg 4*8 jaa vaikselt liigun edasi. Tee rinnale näiteks vahelduseks 5*5 ja vaata, mis siis saab. Teised baas harjutused ikka sees? Ise treenin 2x nädalas jõusaali. Nädala alguses teen 4*12 ja reedel teen 4*8 ja vb ka siis üks seeria raskelt ehk 2-3 kordust ainult. Lisaks kaks trenni mul ka mmad ja 4-5 trenni jooksmist. Pluss füüsiline töö .
  11. Sooritusvõime vahe hommikul vs õhtul treenides

    Mina käin trennis õhtuti 22 ajal ja tunnikese tavaliselt. Ei mäletagi kuna viimati hommikul käisin, või päeval.
  12. Vend Vähk Peab liikuma!

    Peksa sai ta ikka, lihtalt KO ei tulnud. See ka ainuke osa, kus kiusajal nii hästi läks Oleks see kõik nii kerge olnud, poleks ka mees pärast seal oksendanud.
  13. Vend Vähk Peab liikuma!

    Korralik maadlus ja BJJ kogemus aitab suht alati hädast välja Ka mina võitsin oma muay thai treenerit maasvõitluses korralikult. Samas maasvõitlusega olen tegelenud väga palju aastaid ja käinud ka võistlemas. Suur mass aitab jah ainult siis, kui aeroobne tase ka kõva ja ka siis ainult piiratud aja. Räägi siis nendest keelatud löökidest ka juba.
  14. Vend Vähk Peab liikuma!

    Seda saadet tehti muidu 3 hooaega. Endal kõik vaadatud ja olemas. Vahepeal jälle hea uuesti vaadata.
  15. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kui juba videode lisamiseks läks.
  16. Vend Vähk Peab liikuma!

    Pole küll konkreetne näide aga jah. Kahjuks aga paljud alahindavad vastast.
  17. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ära ole selles nii kindel. Enamasti on kaklus võistlustel kohtunikeks ikkagi vanad selle ala mehed. On korduvalt juhtunud, et on ka kohtunikult tappa saadud. Seda nii karates, UFC-s, kui ka mujal. Youtube-ist leiad selle kohta videosi, kui tahad.
  18. Nõuanded edaspidiseks?

    Kui kava juba jagatud siis jah huvitav. Endal tuleb ka 8-9 harjutust, aga kogukeha tehes korraga. Jalale tõesti ei kujuta ette 9 harjutust tehes. Kui veel neli korda käib nädalas, siis võiks jah juba veidi teisiti jagada seda kava ja harjutusi vähemaks üldse. Või võtta kasutusele kogu keha korraga.
  19. Nõuanded edaspidiseks?

    Ma arvan, et ta mõtles 4 seeriat ja siis kordused 12, 10, 8 ja 6. 9-10 harjutust pole küll nüüd overkill.
  20. Ei jõua toituda...

    Võta ühendust toitumiskava koostajaga ja lase siis muudatusi teha.
  21. Esimese treeningkava kohta küsimusi.

    OT aga ei usu elu sees, et ilma sterodeta valmistus.
  22. Jorgen Matsi

    Panni kohta võin õelda nii palju. Ise tefalit kasutanud ca 3 aastat.Mitut erinevat siis Iga aasta ca ostan uue tefali. Samas vanaema juures ca 14 aastat olnud hackmani pann ja pott. Neid siis ainult puu pliita peal kasutatud. Hetkel paremad, kui minu tefal. Just ostin uue 8 eurise panni. Odavatel kahjuks vahet pole. Ühtlasi tefal ei kesta minu arvates paremini, kui maximast ostetud 8 eurine. Hackman on küll kallis aga kui võtta hard face( vist oli) siis see ka kestab. Hind muidugi vastav...
  23. Esimese treeningkava kohta küsimusi.

    Vaba raskustega harjutused vajavad rohkem teadmisi tehnikast. Eks üritab kerge põhja enne alla saada, enne kui "raskemate" harjutuse juurde minna. Kohanemine võiks jah mitu kuud aega võtta. Samas oleneb jälle millised muutused kavas teha. Kui on väiksed muutused, siis pole ju hullu. Ei näe põhjsut reaalselt treeneris kahelda. Pole ka kirjas, et ei näidand muid tehnikaid ette.
  24. Jõusaali tolad...

    Eile nägin Soomes ka ühte noort nolki saalis. Tegi siis jõutõmmet 60kg-ga ja vöö julmalt peal. Selg igavesti kaardus. Pärast ei suutnud viimaseid 10kgseid kettaid ja maha tõsta ja läks jala pressi tegema. Seal siis 20 cm amplituudiga andis minna. Pärast biitsa 9 seeriat ja koju
×