Jump to content

Rocky

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Rocky

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 09.07.1970

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Kus trennis käid ja kus elad???

    Laagris "Jõujaamas" käin hetkel. Elan Saku lähedal. Varem käisin peamiselt Revalis.
  2. Lgp.spordihuvilised!

    Sellepärast tegingi, et huvitav oleks;) Muide üllatusin, et ainult 2 aastat oled kõva jõusaalitrenni teinud. Väga kõva tulemus nii lühikese aja jooksul. Mitu korda nädalas teed ja kui pikalt?
  3. Lgp.spordihuvilised!

    Tere, Kadri! Kas sa mulle naiseks ei taha tulla?
  4. millist kangi on kergeim suruda ???

    Kergelt negatiivse kaldega pingil peaks üldjuhul kergem olema. Aga see oleneb jälle iga inimese iseärasustest, millised lihased kellelgi arenenumad on.
  5. JUTUKAS !!!!!!!!

    Juba kuu aega ei ole õnnestunud mul siseneda siia jutukasse- lihtsalt ei ava jutukat. Algul arvasin, et on viga minu arvutis kuna teistel pidavat see töötama, aga ühelgi teisel saidil ega jutukal mul probleeme ei ole.
  6. vajax abi

    Lõuatõmbamisel tõesti rinnalihasega erilist pistmist ei ole, Loonil selle koha pealt õigus. Toenglamangus kätekõverdustel töötavad tõesti rinnalihased, kui käed piisavalt laialt asetada. Kui käed kitsalt asetada, siis tuleb juba rohkem triitseps mängu. Soovitan aga kasutada hoopis hantleid ja kangi; kangiga lamades ja kaldpinnal surumine, hantlitega lamades ja kaldpinnal lendamine.
  7. Sõbra spordihoone ja jõusaal?

    Käisin 2000 aastal mõned korrad vahelduse mõttes. Hinnalt oli väga odav, miljöö oli väga rahulik, rahvast väga vähe, seadmed aga väga vanad ja valik väike. Seetõttu oli sobilik ainult algajale või lihtsalt inimesele, kes natukene ennast liigutada tahab. Mis seal praegu on, seda ma ei tea.
  8. Surumine

    Kui teed jõutreeningut, siis ära lase kordustel suureneda, pane selle võrra raskust juurde.
  9. Mass

    Kuidas saada juurde lihasmassi ja kaalu, et tuleks ka jõudu, mida oleks kõige parem süüa, et tuleks lihasmassi
×