Jump to content

Harrisan

Kasutajad
  • Sisu loend

    26
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Harrisan viimane päevavõit oli June 9 2015

Harrisan's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

7 Neutraalne

Harrisan

  • Tase
    Algaja
  1. Hetkel on võistlustules ka Marianna Bogdanova. Proovisin ülekannet ka - päris kvaliteetne värk
  2. Hetkel on käimas avatud vanuse klassi varustusega Euroopa meistrivõistlused jõutõstmises. Praegusel momendil on võistlustules Margus Silbaum ja Eesti aja järgi alustab täna kell 18.00 Erkki Hirsnik. Ülekannet saab vaadata siit: http://goodlift.info/live1/onlineside.html Margusel algraskus 340 kirjas!
  3. EPF Classic Open Junior & Sub Junior 2015

    Siimule väga tihedas konkurentsis 4. koht koos jõutõmbe pronksiga! Palju Õnne!
  4. EPF Classic Open Junior & Sub Junior 2015

    Aitäh kaasa elamast ja muidugi ka suur aitäh õnnesoovide eest! Kokkuvõtvalt võib öelda, et mul pole varem nii pingelist võistlust olnud. Tulemusega jäime väga rahule, kui küki kolmas katse(210 kg) välja arvata. Seljas oli kang kerge ja tunne oli hea, kuid tehniline pool vedas kahjuks alt. Aga mis seal ikka, 2 nädala pärast jälle Harri
  5. Leedu lahtised karikavõistlused jõutõstmises 2014 - juhend

    Ülekande link on muutunud: http://m.delfi.lt/video/sporto-tv-rungtynes/article.php?id=66483578 Kaalumise aja vaatasime valesti. Kaalumine hakkab 12.00 ja võistlus ise 14.00
  6. Leedu lahtised karikavõistlused jõutõstmises 2014 - juhend

    Väike kirjaviga, võistlused on siiski 30.11
  7. Leedu lahtised karikavõistlused jõutõstmises 2014 - juhend

    Homme, 29. november astuvad võistlustulle Elar Kraav ja Erkki Hirsnik. Võistluste algus 11.00. Ülekannet saab vaadata siit: http://www.delfi.lt/video/sporto-tv/rungtynes/atvirosios-lietuvos-jegos-trikoves-taures-varzybos-i-oji-diena.d?id=66483502
  8. Raw Classic World Ch 2014 Potchefström South-Africa

    Võidukas Peep:
  9. Hääletame Alexi nädala sportlaseks, küsitlus asub sport.err.ee avalehel: http://sport.err.ee/v/rubriigid/nadala_tegija/f2d7746f-ec33-4df1-b9d0-ae5e409365e7
  10. Alexi oma oli ka tänases paber-postimehes. Kahjuks küll maru pisikeselt, kuid siiski oli olemas.
  11. Hei! Ei oskagi nagu kohe siia kirjutada midagi - emotsiooni ja muljeid võistlusest on nii palju, et raske on kõike kohe kirja panna Igatahes, alustan tänusõnadega: Aitäh kõikidele kaasaelajatele ja toetajatele ning tänud õnnesoovide eest. Erilised tänusõnad lähevad muidugi Kaurile, Peebule ja vanematele, ilma kelleta poleks neid tulemusi sündinud. Võistluse peamine eesmärk sai täidetud - esimene välisvõistluste kogusumma medal on käes koos 710 kg ja 512 wilksi punktiga. Väiksem eesmärk proovida viimase tõmbekatsega maagilist 300 kilogrammi jäi küll ainult plaaniks, kuid siiski olen 290 kg-ga tõmbes väga rahul. Kükk valmistas küll väikese pettumuse, kuid tõmbe ja surumise õnnestumine korvas selle. Ei oskagi öelda, mis juhtus, kuid kükis oli ramm täitsa otsas. Algraskusega tõusta oli väga raske ja sain selle kirja alles viimasel katsel. Eks surumises oli rammu ka rohkemaks, kuid minu kahjuks oli võistluspõrand nagu jääväli - jalgu ei saanud üldse kasutada, sest need libisesid lihtsalt ära. Tõmme õnnestus 100%. Pärast kükki ma sellist tulemust ei ootanud, kindluse mõttes vähendasime algraskust ka 5 kg võrra, et kindlustada kogusumma medal. Kuid rootsi konkurent pani mind end rohkem kokkuvõtma ja 290 kg üles ka tuli, mis andis ka tõmbe kulla. Ühesõnaga - võistlus oli edukas ja nii mitugi eesmärki sai täidetud. Veelkord Aitäh õnnesoovide, kaasaelamise ja toetamise eest!
  12. Teen ka siia väikese kokkuvõtte: Jõudsime täna öösel Kauriga Tšehhist esimestena tagasi. Võistlus oli väga vinge ja võis igati rahule jääda. Saime kätte selle, millele järgi läksime, ehk "väike" medal jõutõmbes. Täpsemalt hõbemedal. Tõmbasin küll samapalju, 280 kg, kui esimene koht, kuid kuna olin kaalult raskem, sain mina hõbeda, tema kulla. Eriti magusaks muutis selle veel fakt, et 3-4 päeva enne võistlusele minekut, olin palavikuga voodis. Muidugi jättis haigus oma jälje. Kükis jäi kirja ainult algraskus - 235 kg. Endale tundus see katse kerge ja otsustasime kohe täispanga peale minna ja tellisime viimaseks katseks 255 kg(trennis olen varem 10 kg rohkem kükkinud). Seljas tundus küll raskus kerge, kuid 38 palavik oli teinud oma töö ja üles ma temaga ei tõusnud, millimeeter jäi kõige surnud punktis puudu, et lõpuni üles saada. Pärast kükki oli selline tunne, nagu rong oleks üle sõitnud - täiesti kutu oli olla. Otsustasime, et surumises lähme ühe katse peale välja, et säästa energiat tõmbeks. Kogusumma medalit poleks mul võimalik niikuinii saavutada.. Algraskus ei tundunud kätel väga raske ja liikus kenasti üles. Kuna loobusin kahest katsest, sain natuke aega, et puhata ja taastuda jõutõmbeks. Tõmbe soojendusel tundus kang päris raske ja erilist teravust polnud. Esimene katse tundus suhteliselt kindel, tiba uimane, kui kindel. Teise katse,275, panime pigem kindla peale. Oleks võinud ju ka kohe 280kg tellida, kuid tol hetkel tundus see liiga palju. 275 tuli raskelt maast lahti ja pingutada tuli kõvasti. Varu seal enam väga palju olevat ei tundunud ja seega lisasime ainult 5 kilogrammi, lootusega, et sellest piisab medali jaoks(mitmel teisel võistlejal oli veel 280 tellitud, aga nad oli minust kergemad). Otsus õigustas ennast täielikult ja suutsin ka kolmanda katse kirja. Kuna eelnevalt puhastati kangi veega, jäi see kergelt märjaks ja muutus üheltpoolt libedaks. Parem käsi hakkas juba üles jõudes lahti tulema, kui õnneks jäi siiski kang näppude peal pidama. Sama tulemuse tõmbas ka ära ukrainlane ja kehakaal rääkis tema kasuks. Seega tuli leppida tõmbes hõbemedaliga. Siiski olen väga rahul. Esimene välisvõistluste medal ja sisuliselt haiguse pealt. Ei saagi nagu paremat tahta. Siinkohal suur aitäh õnnesoovide ja kaasaelamise eest. Muidugi kõige suurem tänu Kaur-Mikk Pehmele. Suured õnnitlused muidugi ka Alexile ja Raidile. Kaksikvõit on ikka kuradima vinge. Küki me nägime/aitasime enne lennukipeale jooksmist ära ja edasise võistluste käigu saime telefonitsi teada.
  13. Kes juhuslikult teisi teemasid vaatanud pole, siis Henry Küla poolt tehtud pilte saab näha siit: http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=550765
×