Jump to content

Risto Uuk

Kasutajad
  • Sisu loend

    276
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik Risto Uuk postitused

  1. Naturaalne hamba, juuste ja naha pesu

    No, ma olen 20 praegu ja natuke tundus küll, et eespoolt läks hõredamaks mingi hetk. Enam pole sellist muljet jäänud ja nagu tundub, et isegi taastunud vms, aga ikkagi tahan kindel olla.
  2. Naturaalne hamba, juuste ja naha pesu

    See oleks ideaalne, kuna sellel vanal olid sellised traadid veel enne surma peas, et oioioi.
  3. Naturaalne hamba, juuste ja naha pesu

    Ma eeldan, et 1) naistel on see probleem väiksem, 2) see, et mu isa on kiilakas, mõjutab ka mingil määral mind.
  4. Naturaalne hamba, juuste ja naha pesu

    Ega ma täiesti looduslaps olla ei tahaks, aga tahan ikka, et vanemas eas juuksed oleksid.
  5. Naturaalne hamba, juuste ja naha pesu

    Oh, milliseid ideid siit saab. Peab ütlema, et praegu siin neid mõtteid uurides tekib küll asja katsetamise vastu hirm, aga võib-olla võtan lõpuks asja ette.
  6. Kardiotreening

    Ise jäin ka tummaks selle "põhjenduse" osas.
  7. näljutamine

    Milliste punktidega (sõnadega) sa ei nõustu?
  8. Allikas: http://www.livescience.com/health/restaura...ion-101102.html Mis arvate sellest? Tunnen huvi, mis arvate selle mõjust lühiajaliselt ja pikaajaliselt.
  9. Treeningkava

    Ja näed, saabki! Kõike saab.
  10. Kalorid restorani menüüs

    Ma ei usu eriti, et selle seaduse taga on see, et aidata inimesi, kes oma toitumist juba jälgivad. See on muidugi hea ja pooldan seda, aga ma arvan, et keegi ikka usub, et sellel on mingi pikaajaline mõju ka neile, kes ei jälgi enda toitumist, või sa ei usu seda? Kui eesmärgiks on tõesti informeerida ja mõjutada kuidagi pikaajaliselt ka n-ö võhikuid, siis sel juhul 2 erineva menüü olemasolu ei oleks üldse kasulik.
  11. Treeningkava

    Küki saab asendada ju jalapressiga. Kui inimene on nõus leppima sellega, et teeb harjutust, mis on võib-olla ebaefektiivsem kui mõni teine, siis see on ta enda teha.
  12. mitu küsimust mu uue seljakava kohta

    Nii lihtne on sinu veenmine? Kas sa ei leiagi, et ta võiks põhjendada, miks peaks jõutõmmet tahapoole järjekorras lükkama? Matjusm põhjendas ilusti, miks tema arvab, et see peaks just esimene olema. Soovitan sul ikka edaspidi järgi küsida, miks keegi midagi arvab, muidu sind saab lihtsalt ära kasutada...
  13. Loll küsib lolli küsimuse

    Söö tervislikku toitu. Muud ma ei oska küll öelda, sest toitumise juures on ikka oluline, mida terve päev sööd. Õhtu üldjuhul ei pea olema hommikust nii hullult erinev (kuigi ma ise söön õhtul vähem ja väldin süsivesikuid). Mõned minu lemmiktoidud õhtul: - Kanaomlett ja toores kapsas. - Salat kurgi, tomati, kodujuustu, oliiviga. - Kodujuust pähklitega. - Kanasalat (lehtsalat jms)
  14. Kahju, et ma kohe peale sündimist veel rääkida ei osanud.
  15. Väga super episood. Hea huumor, võimas tahe ja pühendumus.
  16. 1) Ei garanteeri ju keegi, et professionaal su probleemile lahenduse leiab. 2) Kas lähed iga olulise probleemi puhul kellegi juurde abi küsima? Kus enda areng jääb? 3) Kas pole võimalik, et raamatu ja enda peal katsetamise kaudu reaalselt õpid palju rohkem ja tead ka, mida ette võtta tulevikus, kui midagi taolist peaks korduma? Muidugi seda juhul, kui see katsetus väga ohtlik ei ole. Muidugi ma olen sinuga ikkagi nõus, aga lihtsalt ütlen, et kui on raha mujale vaja panna või näiteks pole üldse seda raha võimalik välja käia, siis saab kindlasti teisiti ja väga edukalt.
  17. http://www.burnthefatblog.com/archives/201...ouch_potato.php Mis arvate sellest? Kas siin on ka inimesi, kes muud moodi kui trennis eriti aktiivsed füüsiliselt pole? Ma ei tea, kas mind ikka päris sellesse patta panna saab. Mul on lausa hädavajalik iga paarikümne minuti tagant püsti tõusta, natuke jalutada või venitada. Pigem ikka ennast sellesse kategooriasse ei paneks, kuigi trennivälist füüsilist aktiivsust võiks kindlasti tõsta.
  18. Professionaali juurde minek on kulukas. Muidugi, kui raha üle, siis see on ilmselt väga hea variant kui mitte parim.
  19. Aktiivne "Couch Potato"

    Aga kui sa teed iga päev ühe korraliku trenni ja lisaks jalutad 3000-5000 sammu päeva jooksul?
  20. Teeme ise juustu!

    Peab ise ka võtma ette selliseid tegemisi. Vahel aga on raske teha asja, mida tegelikult väga tahad teha if it makes sense.
  21. Ma hiljuti ostsin sellise raamatu nagu The Anxiety and Phobia Workbook. Kui huvi pakub, võid kontakteeruda, võib olla saan Sulle seda laenata. Toitumine on kindlasti üks asi, mis mõjutab seda, kui ärev sa oled. Raamatus on üks peatükk selle kohta ka. Mõned lahendused ärevusele: - Sügav hingamine (lihase lõdvestus, mediteerimine) - Visualiseerimine - Exposure (avaldad ennast sellele, mis sinus ärevust tekitab samm-sammult aina rohkem) - Õige toitumine (vähem töödeldud asju, vähem liha, vähem suhkrut/soola) - Õige magamine (rahulik, mugav, piisav aeg) - Self-talk (võtad oma negatiivsed uskumused ette ja asendad nad positiivsete uskumustega) Võib-olla on veel midagi, aga ei tule peast meelde.
  22. Ragisevad liigesed

    Ma mõtlesin ka midagi sarnast. Kui tood välja, et ära usu kõike, võib välja tuua, et ära ole kõige suhtes umbusklik.
  23. Kõhulihastega lainetused jms.

    Milleks see oskus vajalik?
  24. Naturaalne valgu šeik

    Ei ütlekski, et poepiima on hea juua.
×